הסרת כותרת עליונה

• פותח הנושא EC
  • פורסם בתאריך

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי קובץ בוורד בעל מס' עמודים ובעמ' הראשון יש כותרת שאני רוצה שהיא תחול רק שם, אך זה מופיע בראש כל עמ', איך אני מבטלת את זה משאר העמודים, שאני מוחקת באחד העמודים זה נמחק לי בכולם כולל בראשון.
תודה רבה.

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כשאתה עומד בתוך הכותרת העליונה, יש לך הגדרה "כותרת עמוד ראשון שונה"

נ.ב.
לגבי עמודים אחרים אם רצונך לשנות כותרת בעמוד ספציפי, יש להגדיר בו תחילת וסוף מקטע, ולעשות כותרת מקטע שונה.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י בנימין41;1028222:
כשאתה עומד בתוך הכותרת העליונה, יש לך הגדרה "כותרת עמוד ראשון שונה"

נ.ב.
לגבי עמודים אחרים אם רצונך לשנות כותרת בעמוד ספציפי, יש להגדיר בו תחילת וסוף מקטע, ולעשות כותרת מקטע שונה.

אוקי כותרת עמ' שונה עשיתי V לידו לא עזר לי זה ממשיך לחול על הכל. ואני רוצה רק בעמ' הראשון בלבד. ולא הבנתי את הקטע עם המקטע.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר הסבר בבקשה? זה די דחוף לי..

Yisrael

משתמש פעיל
מה קורה כשאת מסמנת V על כותרת עמוד ראשון שונה?

בכל אופן תמחקי את הכותרת, תסמני V על עמוד ראשון שונה ואחר כך תוסיפי את הכותרת הרצויה בעמוד הראשון.

לגבי מקטעים תשימי לב שלכל מקטע יש אפשרות שהכותרות בכל המקטעים יהיו זהות (ע"י לחיצה על "קשר לקודם") ויש אפשרות שלא. אם הן זהות זה אומר גם שבכל עמוד שמתחיל בו מקטע חדש תופיע הכותרת שמופיעה בעמוד הראשון של המקטע הקודם שזה אומר הכותרת הראשית של המסמך.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Yisrael;1028267:
מה קורה כשאת מסמנת V על כותרת עמוד ראשון שונה?

בכל אופן תמחקי את הכותרת, תסמני V על עמוד ראשון שונה ואחר כך תוסיפי את הכותרת הרצויה בעמוד הראשון.

לגבי מקטעים תשימי לב שלכל מקטע יש אפשרות שהכותרות בכל המקטעים יהיו זהות (ע"י לחיצה על "קשר לקודם") ויש אפשרות שלא. אם הן זהות זה אומר גם שבכל עמוד שמתחיל בו מקטע חדש תופיע הכותרת שמופיעה בעמוד הראשון של המקטע הקודם שזה אומר הכותרת הראשית של המסמך.

מעולה לי! תודה רבה..

אליהו פרץ

משתמש רשום
יש לי קובץ בעל 4 עמ' אני מעוניין שבעמוד 4 לא תהיה כותרת, איך אני מבטל את הכותרת רק מהעמוד הזה?
כשאני עושה 'קשר לקודם' הוא מוסיף לי בכל העמודים?!
תודה רבה מראש

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פותח מקטע חדש - מבטל לו את הקשר לקודם, מוחק את הכותרת,
לאחר העמוד הריק - פותח מקטע חדש מבטל את הקשר לקודם ונותן שוב את הכותרת

ספרא רבא

משתמש חדש
יש גם אפשרות להוסיף בגוף המסמך (לא בכותרת) תיבת טקסט ללא מתאר ומילוי לבן, ולגרור את זה בעמוד הספציפי ולכסות את הכותרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה