הסלסלה שלי לט״ו בשבט;)

הודיה לולוי

משתמש סופר מקצוען!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לכבוד ט״ו בשבט (עדיין) בצל הקורונה, החלטתי לשלב בין השתיים: גם עוגה שאפשר להתפנק עלייה, וגם מבחר פירות טעימיםםם…!
תנו לי ביקורת;)

קבצים מצורפים

• 80A6AF53-B58F-42DE-899D-39615661DCBD.jpeg
    80A6AF53-B58F-42DE-899D-39615661DCBD.jpeg
    KB 125.7 · צפיות: 484
  • 11D69A38-C0CB-4726-BFFD-54DAE37F9314.jpeg
    11D69A38-C0CB-4726-BFFD-54DAE37F9314.jpeg
    KB 153.8 · צפיות: 470

הודיה לולוי

משתמש סופר מקצוען!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני אנסה להסביר.
מקווה שיהיה מובן....
לורחת את המשטח או העוגה עליה אני רוצה לזלף, משתמשת בצנטר שטוח, מזלפת קו אחד אנכי לכל אורך המשטח, ומעלי קווים קטנים אחד מתחת לשני ברווחים שווים, ואז עוד קו אחד אנכי בסמוך לקודם שזילפנו עם מעט רווח, כזה שיכסה את הפסים הקטנים. ואז נוצר לנו שני פסי אורך, ופסים קטנטנים לרוחב אחד מתחת לשני על הפס אורך הראשון. ואז ממשיכה לזלף פסים קטנים במרווחים של הפסי רוחב הקודמים שעשינו....
קוראת את מה שכתבתי... ניראה קצת הרבה מסובך:) אם יהיה לי סרטון, אשתף..

הודיה לולוי

משתמש סופר מקצוען!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מדהים.
מחכה להוראות לכל שלב... שנספיק להכין...
ראיתי את זה בסרטון פעם… אין סיכויי שאמצא אותו. גם בסרטון ההוא לא הראו איך עושים כל שלב. לקחתי השראה והמשכתי עם דמיוני הפרוע…
העוגה היא עוגת טארט רגילה, שנאפתה בתבנית בצורת לב, מעל זילפתי את השתי וערב, רק על חצי מהעוגה. ציירתי את החצי לב השני על נייר אפייה- וציפיתי בשוקולד. אחרי שהוא קפא חיברתי לעוגה בצאה עומדת- בדיוק מהחצי של העוגה ככה שזה יראה מיכסה, המשכתי את הזילוף שתי וערב על השוקולד-למראה אחיד. וחתכתי איזה פירות שהיו לי וסידרתי בחצי הריק שנוצר לי מתחת למיכסה…
מקווה שההסבר ברור.
כל שאלה תענה בשמחה בעז״ה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה