דרוש מידע הסיני סגר לי את ההזמנה בין האצבעות.. יש מה לעשות?

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הזמנתי משהו בדוד עלי,
שכחתי לבדוק מראש מתי זמן האספקה, וכשבדקתי אחרי מעשה ראיתי שזה יקח חודש חודשיים ויגיע כשכבר לא רלונטי לי.
כתבתי למוכר שאלה אם יוכל לזרז את המשלוח, והוא ענה שלא
מיד לחצתי על כפתור הביטול (אם ההזמנה טרם נשלחה יש אפשרות לבטל)
1688018538427.png

מפה לשם עוד לפני שאני מסיימת את פעולת הביטול אני מקבלת מייל ההזמנה שלך נשלחה....

יש דרך לבטל עכשיו? אחרי שזה כבר יצא לדרך?
מדובר באיזה 90 שח..

קבצים מצורפים

• 1688018520744.png
    1688018520744.png
    KB 11.8 · צפיות: 29

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הלוואי שבאמת יגיע מהר, אני צריכה את זה לעוד שבוע וחצי:(
לכן הייתי כן מעדיפה לבטל וזהו אם יש אפשרות

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
הזמנתי מוצר ב-80 ש"ח ב-18/06
לא נראה באופק
שימו לב כמה זמן אוחז בשלב הזה
1688021361640.png

מה שעוד יותר מלחיץ אותי זה שבדקתי באתר דואר ישראל "מעקב משלוחים" ושם רשום התקבל מידע מאלי אקספרס וכו...
בשלב זה בד"כ מקבלים הודעת מייל אם אשפרות לבחור נקודת חלוקה, לא קבלתי כזה מייל, כשניסיתי להסב לבד את המוצר קבלתי הודעה
1688021458844.png

היו היה

משתמש פעיל
מקבלים הודעה רק אחרי שזה עובר את המכס במדינה האחרונה
ואגב אם החבילה עוברת דרך עוד מדינה המשלוח יכול לקחת גם חודשיים פה זה רק 3 ימים
מה שעוד יותר מלחיץ אותי זה שבדקתי באתר דואר ישראל "מעקב משלוחים" ושם רשום התקבל מידע מאלי אקספרס וכו...
בשלב זה בד"כ מקבלים הודעת מייל אם אשפרות לבחור נקודת חלוקה, לא קבלתי כזה מייל, כשניסיתי להסב לבד את המוצר קבלתי הודעה

מוטי הנדל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אצלי מספר המעקב שנמסר לי לא תאם את מספר המעקב בארץ. ידעתי שהחבילה הגיעה מהמייל שנשלח ממרכז המסירה.

חגית מ.

אוטומציות לעסקים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תפתחי סכסוך לפני שעובר לך הזמן....לי עד היום לא הגיע מלפני שנה....כשזה היה המצב.
וכבר לא יכלתי לפתוח סכסוך. אל תסתמכי רק על שאילתא לבעל העסק. תעשי גם וגם.

miri#

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אצלי היה לאחרונה ש4 חודשים לא קיבלתי אותה
ולא היה מידע בדואר ישראל על חבילה המיועדת..
לאחר שכבר פתחתי סכסוך
גיליתי את החבילה בתיבת דואר

חגית מ.

אוטומציות לעסקים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הכי הרבה מגיע בסוף... אצלי לא הגיע....
לפעמים מגיע גם כשאין מספר מעקב.... ומקבלים הודעה מהדאר ולפעמים לא... העיקר תפתחי סכסוך שיהיה לך את האופציה.

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
שכחתי לבדוק מראש מתי זמן האספקה, וכשבדקתי אחרי מעש
לא בודקים את זה אחרי ההזמנה כי אחרי ההזמנה הוא תמיד נותן חודשיים - שלוש
תכנסי לעמוד המוצר ותבדקי מה כתוב לגבי זמן האספקה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
זה מה שניסיתי לעשות (לא ידעתי על הכפתור של הביטול)
והחצוף מהר מהר שלח לי אותה לפני שאבטל:mad:
אם שילמת באמצעות פיי-פאל, תכתבי לו שתגישי עליו שם תלונה, זה די מפחיד אותם.

היו היה

משתמש פעיל
כשתקבלי את המוצר יש אופציה לפתוח מחלוקת
ושם תבחרי באין לי צורך במוצר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה