דרוש מידע הסבת רכב לגז

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
ברוך ה' קנינו רכב גדול ורוצים להסב אותו לגז
אנחנו מודעים למעלות ולחסרונות שיש בזה, וההתלבטות שלנו זה באיזה מתקין לבחור.
שמענו דברים טובים על J gas .אבל זה בחיפה וקצת רחוק ומסורבל לנו.
מתלבטים בין דודי מעידן הגז בראשל"צ לבין איגור מגז בכיכר בחולון, נשמח לשמוע המלצות באשכול או בפרטי במי לבחור
תודה רבה

מיסיט

משתמש פעיל
לפי מה שידוע לי אצלינו באו מחיפה לקחת את האוטו, במקביל קבלנו רכב חילופי.
ואח"כ באו להחזיר.
פשוט וקל.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ברוך ה' קנינו רכב גדול ורוצים להסב אותו לגז
אנחנו מודעים למעלות ולחסרונות שיש בזה, וההתלבטות שלנו זה באיזה מתקין לבחור.
שמענו דברים טובים על J gas .אבל זה בחיפה וקצת רחוק ומסורבל לנו.
מתלבטים בין דודי מעידן הגז בראשל"צ לבין איגור מגז בכיכר בחולון, נשמח לשמוע המלצות באשכול או בפרטי במי לבחור
תודה רבה
תפנה בפרטי אעזור לך בשמחה, ומה שאני יכול להגיד כאן, זה שאין ספק ששווה השקעה להגיע לחיפה בגלל שהם רמה אחרת לגמרי.

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
J gas. לא נותנים שירות אחרי בכלל
עשיתי שתי רכבים אצל איגור עבודה מעולה ומערכת מעולה
על עידן הגז יש לי מלא ביקורת
הייתי אצלו פעם אחת

אם אתה באמת רוצה להשקיע יש בחור בבאר שבע בשם ערן וייס
מספר אחד במערכות גז
תתקין אצלו ולא תתחרט

תלמיד מירושלים

משתמש צעיר
אני עשיתי בעידן הגז ואין שום תלונות הגיעו טיפלו החזירו
רק הייתי ממליץ לבדוק בגוגל מפות המלצות ודיס
J גז יותר יקר ולכן לא ניסיתי

J gas. לא נותנים שירות אחרי בכלל
עשיתי שתי רכבים אצל איגור עבודה מעולה ומערכת מעולה
על עידן הגז יש לי מלא ביקורת
הייתי אצלו פעם אחת

אם אתה באמת רוצה להשקיע יש בחור בבאר שבע בשם ערן וייס
מספר אחד במערכות גז
תתקין אצלו ולא תתחרט
למה יש לך ביקורת?
אני רוצה גם להסב את הרכב לגז ודיברתי איתו הוא קצת רודף אחריך ומטרטר לכן אני קצת מפחד

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני עשיתי J GAZ מאוד מרוצה מהשירות, תיקונים קטנים (נשרף נתיך, בעיות במגעים, איפוס מחשב) הם עשו לי בחינם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה