דרוש מידע הנפח איחסון של הדרייב והמייל משותף?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
או שכל אחד בנפרד?
כלומר אם אני אמחק דברים מהדרייב זה יפנה לי איחסון במייל?
תודה!

סתם שואלת

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
ברור שכן
הוא נותן פרוט על כמה מנוצל
1688132287518.png

tmr

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ברור. אגב אם המקום הולך ואוזל- אני ממליצה ממש על הone google, זה בהתחלה 4 שקל לחודש נותן לך 100 גיגה- כמות ענקית, אחכ 8 שקל, שווה את זה ממש.
אני משתפת בזה גם חברות שצריכות (עד 5 אנשים לשיתוף) וזה יעיל מאד.

מתכנתת!!

משתמש פעיל
ברור. אגב אם המקום הולך ואוזל- אני ממליצה ממש על הone google, זה בהתחלה 4 שקל לחודש נותן לך 100 גיגה- כמות ענקית, אחכ 8 שקל, שווה את זה ממש.
איך זה עובד?
זה מוסיף לאחסון 100 גיגה?
איך קונים את זה?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אבל את יכולה לראות את החומר שלהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה