חיצי הצפון הנספח השבועי • שבוע 51

האם ישראל מנסה לגרור את איראן לעימות ישיר?

• כן. כדי לאלץ את ארה''ב לעזור לה מול איראן.

הצבעות: 289 33.6%
  • לא. היא מנסה להילחם בחיזבאללה לבדו.

הצבעות: 570 66.4%

• סה"כ מצביעים
    859

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
הדיווח המקורי כנראה היה פייק
אתה יודע בכמה מקומות מעתיקים מפרוג?
אני העליתי דיווח עם שגיאת כתיב אחרי חצי דקה אני מקבל אותו, עשיתי ניסוי ושהעתקתי דיווח שיניתי אות ונחש מה קרה?

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אני העליתי דיווח עם שגיאת כתיב אחרי חצי דקה אני מקבל אותו, עשיתי ניסוי ושהעתקתי דיווח שיניתי אות ונחש מה קרה?
איפה מעתיקים מפרוג?

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
ארגון ההגירה הבין-לאומי: יש לפחות 90,530 עקורים חדשים בלבנון - כולל כמעט 40,000 ב-283 מחנות עקורים.
מענין אם גם את תושבי הצפון הישראלים הם גם החשיבו כעקורים..

על זה נאמר ''נו באמת''
כי את הדיווח הזה ראיתי כשלוש שעות לפני שפורסם בפרוג
אך כדי לא לחפש הרבה הבאתי את הציטוט מפרוג
(אפשר פשוט להגיד שמדינת ישראל הרבה פעמים אומרת הרבה ועושה מעט עיין ערך הצהרות גלנט 11 חודשים
ושלא תמיד היא עומדת במילותיה).

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
בכיר בחיזבאללה, נוואף מוסאווי, בערוץ אלמנאר: לוחמי חיזבאללה משתוקקים למלחמה קרקעית עם ישראל, זו הדרך היחידה לרסק את ראשיהם ולשבור את גבם.
שמישהו ימסור להם שזה הדדי

בטח בהשם

משתמש פעיל
בישראל מבהירים לאו״ם ולעולם: "בשבועות הקרובים אין סיכוי להגיע להסדר עם חיזבאללה, ישראל עומדת על יישום החלטה 1701, לא תתפשר עליה וגם לא תסכים להפסקת אש זמנית״.
נחייה ונראה

אימון- והנחייה בNLP

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מזכיר לי את הסיוטים שהיו לנו בעזה בהפסקות האש אחרי המבצעים,
בלילה הולכים לישון עם איומים מפה עד אפריקה מישראל וחמאס
ובבוקר פיקוד העורף: החיים חוזרים לשגרה מלאה
וואו וואו מקווה שזה לא יהיה פה, אם אתם רוצים הפסקת אש אל תאיימו על כל העולם ואשתו ואח"כ תסביר איך זה בדיוק טוב לנו עכשיו הפסקת אש וחיסלנו את החיזבאללה
אה והעיקר שהירי הבוקר(אחרי הפסקת אש) זה כלום זה רק ירי בודד/ ארגונים סוררים/ עוד לא הגיעו לכל פעילי הארגון (כמובן הרי פוצצנו להם את הביפרים, איך ידעו?)להודיע שיש הפסקת אש/ פגיעת ברק וכו' וכו' וכו'
בקיצור בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה