חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 50

בשבוע האחרון נשמעו מס' בכירים שדברו על הרחבת המלחמה בלבנון, האם לדעתך הפעם זה רציני או ששוב דיבורים?

• שוב דיבורים

• הפעם זה רציני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
חלוקת ממתקים בעיר אידליב שבסוריה לאחר פגיעה בכוחות חיזבאללה הלבנוניים.

מרדכי כ.

אבו עלי אקספרס
אזרח סורי שמתעב את חזבאללה מתענג על מיני מתיקה כשברקע הקלטות הקשר ההיסטריות של צוותי ההצלה הלבנונים ושל חזבאללה אחרי פיצוצי הזימוניות ומכשירי הקשר... שימו לב לגודל השמחה לאיד. מתוך דבריו: "כששמים מכשיר בכיס.... זה גורם לאבידות גדולות... יש בי שמחה לאיד.... אומרים שאסור לשמוח לאידם של המתים אבל... צריך לשמוח על מותם של אלה (פעילי חזבאללה-א"ע). כל טוב..." יש רבים כמוהו ברשתות החברתיות. שמחה עצומה לאידם של פעילי חזבאללה. זוכרים להם את כל הזוועות שעשו בסוריה בזמן מלחמת האזרחים.

חשבון השייך לסורי המתנגד לחזבאללה מסביר את סוגיית השמחה לאיד: מדוע הסורים שמחים לאידם של פעילי חזבאללה? מפני שילדי העיירה חולה שנטבחו בסכינים, וילדי חומס ודרעא שבתיהם נהרסו מירי תותחים. וילדי חלב ואידליב שעליהם הוטלו חביות נפץ וילדי מצאיא, ששמחו לאידם בזמן שהורעבו והוטל עליהם מצור, וילדי עוטה, אותם חנקו בנשק כימי, היו חפים מפשע #### השנאה לפעילי חזבאללה שביצעו את הזוועות לאורך השנים באזרחי סוריה, חרוטה בנשמותיהם של סורים רבים. זה עניין עמוק מאוד אצלם.
צריך לזכור שלא מדובר בחסידי אומות העולם...

רובם ככולם שונאי ישראל ומאחלים שגם ישראל וגם החיזבאללה ינצחו... ח''ו...

השמחה שלהם זה שהאויבים שלהם רבים זה עם זה...

חיעיחע

משתמש פעיל
תאמת שאני די חדש בפרוג אין לי נסיון מה המדיניות בעדכונים.
אבל בכל אופן אשמח אם בשעות כאלה מתוחות וקריטיות בבקשה להביא מקור לדיווחים.
בדר"כ כל האוהבי מקלדת מתעוררים עכשיו ומלחיצים בלי טיפת אחריות.
אז אם אפשר נשמח למקור.
תודה.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
עדיין 50% מאמינים שהכל דיבורים.....
שבויים בקוספציה....

וברצינות:
הרבה אנשים לא אוהבים לשנות הצבעה גם אם הם יודעים שטעו,
הופתעתי שמעל 20 שינו את הצבעתם במחצית השעה האחרונה....

אחד החכמים

משתמש מקצוען
נראה לי

אין לי שום מקור

אבל ..

1. חיזבאללה חייב להוכיח שכח רדואן עדיין מתפקד ומאיים

2. מלחמה כוללת איננה הדבר שהוא רוצה כרגע

3. כנראה היתה תוכנית לפעולה קרובה של כח רדואן , אחרת ההתכנסות הזו נראית מטופשת .

4. חדירה מוגבלת , כמו כיבוש מוצב וכדומה הוא ניסיון הגיוני בהרבה מירי של טילים על בסיס חיל האויר .

מקוה שאני טועה

יהודי חם

משתמש מקצוען
שבויים בקוספציה....

וברצינות:
הרבה אנשים לא אוהבים לשנות הצבעה גם אם הם יודעים שטעו,
הופתעתי שמעל 20 שינו את הצבעתם במחצית השעה האחרונה....
אני עוד לא שיניתי
נכון שישראל לקחה קדימה כמה צעדים נועזים והפתיעה את הספקנים
אבל בסוף זה תלוי גם בחיזבאללה
וזה נראה שהם לא ממש רוצים

נערך לאחרונה ב:

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
וזה נראה שהם לא ממש רוצים
לא נראה שהעימות בשלב זה אכן בהשתתפות מלאה של כל השחקנים
כרגע נראה שישראל משחקת יפה בזמן שנסראללה עדיין מתארגן על עצמו
צריך לזכור שעוצמת החדירה השבוע מחשידה כל אחד בחיזבללא ונסראללה לא יודע אפילךו עם מי הוא יכול להתייעץ

זבון וזבין

משתמש מקצוען
סגן לענייני תיאום במשמרות המהפכה האיראניים, תת-גנרל מוחמד רזא נאגדי: "נגיב לישראל בתגובה העולה על הציפיות, וישראל חייבת להסתיים, ולישות האומללה הזו אין ברירה אלא להיעלם לחלוטין מעל פני האדמה"
צריך או להעביר את זה לאשכול הבדיחות -
או לדווח ע''ז הדיווח שכבר דווח עשרות פעמים בעבר...

מישהו צריך להודיע לאיראנים שלשתוק זה דרך טובה יותר לרדת מהעץ - מאשר לתזכר שוב כל שבועיים שהנקמה תבוא בזמן המתאים...
(מדבר על חיסול הנייה)

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
תאמת שאני די חדש בפרוג אין לי נסיון מה המדיניות בעדכונים.
אבל בכל אופן אשמח אם בשעות כאלה מתוחות וקריטיות בבקשה להביא מקור לדיווחים.
בדר"כ כל האוהבי מקלדת מתעוררים עכשיו ומלחיצים בלי טיפת אחריות.
אז אם אפשר נשמח למקור.
תודה.
ברוך הבא
כדאי מאוד לקרוא את כל אשכולות הכללים בפורום.
שם תמצא גם מענה לבקשה שלך.

פרסומניק

אסור לפספס!
פרוג-בוט
מנוי פרימיום גולד
כפי שהבטחנו, מידי מוצ"ש תיערך הגרלה בין כל המדרגים את ההודעות שלי
והזוכה שלנו השבוע בהגרלה על מנוי פרימיום לחודש:
@אפרסק עסיסי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה