הנסיכה והשומר

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מה קורה?
כולנו עם התנצלויות היום?

חכו להתנצלות הגדולה שלי...

הפוזה בהחלט שווה, אם היית עושה 3 חשיפות ו-HDR - לא היית יכול להציל? והכהיה סלקטיבית, לא תעזור? זה עד כדי כך חשוף?

שלמה

משתמש מקצוען
התמונה שראית היא כמו שיצאה מהמצלמה JPG.
רוצה שאתאמץ להוציא אותה מRAW?

השאלה היא מה תראה? קוצים? אנטנות?
אני מתייחס לרקע

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תשפר צבע, ותטשטש, את כל הרקע. כמו פורטרט.
אתה מבין בזה יותר ממני...

שלמה

משתמש מקצוען
תיקון קליל

התמונה עברה קצת משבר בגלל הJPG.
בע"ה עוד נעשה משהו נהRAW

קבצים מצורפים

• DSC_28401.jpg
    KB 901.8 · צפיות: 23

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עכשיו זה טוב!
גם הקונסטרקט יותר טוב 'על הדרך'...

שלמה

משתמש מקצוען
ככה יותר טוב?

גם הצבעים שונים.
אם היה לי רקע שמיים, הייתי ממזג שם.
אפשר לשלוף אותם לרקע אחר

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 888.2 · צפיות: 17

אלי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
UX UI
יוצרי ai
תמונה יפה.

צריך להבדיל בין צילומי סטודיו ששם יש לך את הזמן והכלים לבין צילומי רחוב.

א"א בצילומי רחוב מאה אחוז. כי אם האנשים עומדים בכיוון השמש? אם הרקע מגעיל?

העיקר שהאובייקט טוב והשאר לא מפריע לאובייקט.

הוד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הראשונה הכי יפה.
העיבוד לא כ"כ מוצלח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה