תאונה הנהג הפוגע לא מביא את פרטי הביטוח

יוסי ויצמן

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
נהג משאית נכנס בגיסי ברכבו, ולא מעוניין להביא לו פרטי ביטוח,
לא עונה טלפונים כלל, כם אני כשהצלחתי לתפוס אותו אמר לי אין לי קליטה אני חוזר אליך יותר מאוחר ויותר כמובן לא עונה לטלפונים.
מה אני אמור לעשות,
(פנינו למשטרה ועדיין לא התקבל תגובה).

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
הוא לוקח אחריות בכלל? מה יתן לכם פרטי ביטוח אם הוא לא יאשר תשלום?
אם אין לכם הוכחות זה רק בית משפט.

יוסי ויצמן

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הוא לוקח אחריות בכלל? מה יתן לכם פרטי ביטוח אם הוא לא יאשר תשלום?
אם אין לכם הוכחות זה רק בית משפט.
הוא לוקח אחריות, נתן מספר טלפון מפוברק, איך שהוא הצלחנו להשיג את הטלפון מהמצלמת רכב והיה רשום על המשאית, כל פעם שהוא עונה מטלפון אחר הוא אומר שאין לו קליטה וכו' וכו' והוא מנתק

blue eagle

משתמש מקצוען
הוא לוקח אחריות, נתן מספר טלפון מפוברק, איך שהוא הצלחנו להשיג את הטלפון מהמצלמת רכב והיה רשום על המשאית, כל פעם שהוא עונה מטלפון אחר הוא אומר שאין לו קליטה וכו' וכו' והוא מנתק
אם יש לכם מצלמת רכב אז התאונה גם מתועדת?

אולי תשלחו לו ווצאפ שאתם פונים לעו"ד ותביעה ....

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
משאיות זה מכה.
א. סוג אוכלוסיה שלא לוקחת אחריות
ב. ההשתתפות העצמית שלהם מאוד גבוהה. לכן הם פחות משתפים פעולה.
היום בכל חברה ניתן להכנס למסך הבית שלה ולבדוק אם הרכב מבוטח שם.

מוטי אא

משתמש רשום
חברת ביטוח יודעת בדיוק מי החברה המבטחת ויש כיסוי להוצאות משפטיות על התביעה והיא יכולה להגיש תביעה בשמך (ובפרט אם יש לך תיעוד ממצלמת רכב)

יודי יהודה

משתמש פעיל
טוב דבר ראשון איתור חברת הביטוח של המשאית זה עושה הסוכן שלך יש להם אפשרות לבדוק הם שולחים את מספר הרכב לחברות הביטוח ומי שהוא מבוטח אצלו עונה שזה אצלו הסוכן שלך מגיש תביעה לחברת הביטוח אתה צריך דוח שמאי או חשבונית תיקון תלוי בך מה אתה רוצה יש להם להגיב תוך 30 יום חברת הביטוח יוצרת קשר עם נהג המשאית ותלוי מה תהיה תגובתו בגדול אם הוא מכחיש ואין לך ראיות זה עובר לטיפול משפטי אתה מגיש תביעה דרך עורך דין של חברת הביטוח שלך והם מנהלים מולו את התיק בהצלחה
אם יש לך מקיף הם ישברו את הראש לבד

שפן הסופר

משתמש צעיר
להגיש תלונה במשטרה
אפשר דרך האתר
בדוח שתקבלו מהמשטרה [בד"כ תוך כמה ימים מהגשת התלונה] יהיה רשום מה הביטוח.

LogIn

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
טוב דבר ראשון איתור חברת הביטוח של המשאית זה עושה הסוכן שלך יש להם אפשרות לבדוק הם שולחים את מספר הרכב לחברות הביטוח ומי שהוא מבוטח אצלו עונה שזה אצלו הסוכן שלך מגיש תביעה לחברת הביטוח אתה צריך דוח שמאי או חשבונית תיקון תלוי בך מה אתה רוצה יש להם להגיב תוך 30 יום חברת הביטוח יוצרת קשר עם נהג המשאית ותלוי מה תהיה תגובתו בגדול אם הוא מכחיש ואין לך ראיות זה עובר לטיפול משפטי אתה מגיש תביעה דרך עורך דין של חברת הביטוח שלך והם מנהלים מולו את התיק בהצלחה
אם יש לך מקיף הם ישברו את הראש לבד
אתה מכיר אולי שמאי טוב בירושלים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה