המשקפיים היוקרתיים של רודן צפון קוריאה: כשהדמיון עולה על כל דמיון

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לממשלת צפון קוריאה ישנה מסורת עתיקת יומין הנשמרת באדיקות רבה. על כל שליט הנכנס לתפקיד להרכיב משקפיים מיוחדים המיוצרים בייצור מיוחד עבורו.

המשקפיים מיוצרים ע"י ז'קלין רסטואר, המעצב הצרפתי המפורסם, יחד עם שותפו האיטלקי רוברטו פנסלו, יצרנו של מותג הביגוד האיטלקי המפורסם ממילאנו - 'לוגיסטו'. במשך זמן ייצור המשקפיים המעצבים מעתיקים את מגוריהם לצפון ברזיל, שם עומדות לרשותם המכונות המשוכללות בעולם אשר יוצרו במיוחד על אדמת הירח.

מסגרת המשקפיים עשויה זהב צהוב טהור הנכרה במכרות הזהב בצפון יוהנסבורג בכרייה מיוחדת במעמקי האדמה, בעומקים אליהם אין רשות לאף אדם להגיע, מלבד במקרים חריגים המצריכים את אישורן המיוחד של ממשלות דרום אפריקה, ארה"ב, סין, רוסיה ובריטניה. הכרייה נעשית ע"י חברת דניאלוס דיגינג המעסיקה את טובי הכורים בעולם המגיעים מ-47 מדינות בחמישה יבשות.
שווי המסגרת עומד על סך 250 מליון דולר.

אפוני המשקפיים עשויים יהלום גמיש המלוטש במפעל היהלומים הגדול בבלגיה, המעסיק את גדולי מומחי היהלומים בעולם. היהלומים מיובאים במיוחד ממעמקי האדמה במיקום סודי בצפון רישיקש - הודו, ועובר טיפולים קוסמטיים במשך שנתיים וחצי. העברת היהלומים מהודו לבלגיה נעשית ע"י חברת ברינקס המפורסמת, תחת אבטחה כבדה של חיל האוויר והים של מעצמות העולם: ארה"ב, סין, רוסיה, בריטניה, גרמניה וצרפת.
שווי האפונים עומד על סך 178 מליון דולר.
ע"פ דיווח סודי שזלג, היהלומים הבאים שירכיבו את זוג האפונים יובאו מהחלל - מכוכב לכת שטרם נתגלה לעולם.

עדשות המשקפיים עשויות זכוכית יהלומית המבטיחה עמידות גבוהה. העדשות אינן מאושרות לשימוש טרם בדיקת העמידות. בדיקת העמידות מורכבת משלל ניסויים ומבחנים, החל מהשלכתו ממרומי מגדל בורג' חליפה בדובאי, המשך בהנחתו תחת גלגלי טנק מרכבה במשקל 60 טון, וכלה בניסיון מחיצתו בהתנגשות בין 2 רכבות בעלות 10 קרונות משא הנושאות 50 סלעי בטון במשקל טון וחצי האחת. ההתנגשות נערכת במהירות של 300 קמ"ש על מסילות הרכבת ביערות סיביר. בבדיקה האחרונה, שרשרת הטנק העשויה פלדה כבדה במשקל 2 טון ובעובי 35 ס"מ עוקמה ע"י העדשה. במידה ובאחד המבחנים נשרטה העדשה, היא אינה מאושרת לשימוש, ותהליך ייצור המשקפיים מתחיל מחדש. העדשות מיוצרות באופן פרטי במפעל העדשות הגדול בעולם 'אופטידל' בטוקיו, יפן. לצורך יצירת העדשות, המפעל מושבת מייצור סיטוני למשך שנה שלמה, והמפעל כולו מוקדש לייצור עדשות אלו.
שווי העדשות עומד על סך 192 מליון דולר.

מרכיבים נוספים במשקפיים עומדים תחת מעטה חשאיות בינלאומי, ואסורים לפרסום.

עלותן הכוללת של זוג המשקפיים המפורסמים (כולל שלל המלווים את הייצור, כגון חיל האוויר והים, הכורים, ועוד) עומד על סך 4.5 מליארד דולר. זמן ייצורם עומד על 7 שנים.

אה, סליחה. יכול להיות שהוא מרכיב בכלל עדשות מגע? [לא]

הבהרה- לנכתב אין קשר למציאות
סתם תוצאות של שחרור הדמיונות באישון ליל...
לכשתרצו: חלומות בהקיץ.
נכתב לצורך תיאור יוקרתי מוגזם

נערך לאחרונה ב:

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אגב לגמרי, פרט שולי, מינורי ממש, משקפיים לשון זכר. משקפיים מיוחדים שמיוצרים וכן הלאה.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אגב לגמרי, פרט שולי, מינורי ממש, משקפיים לשון זכר. משקפיים מיוחדים שמיוצרים וכן הלאה.
וואו!
שנים שאני שומע את כולם אומרים משקפיים יפות וכו', ואני לתומי סבור שפשוט טעיתי איפשהו בדרך, ובאמת משקפיים זה לא לשון זכר.
עכשיו אני רואה שאני צודק!
יש כאן מישהו שחולק על זה?

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
וואו!
שנים שאני שומע את כולם אומרים משקפיים יפות וכו', ואני לתומי סבור שפשוט טעיתי איפשהו בדרך, ובאמת משקפיים זה לא לשון זכר.
עכשיו אני רואה שאני צודק!
יש כאן מישהו שחולק על זה?
מקסים אתה, הלקוח תמיד צודק. פעם יעצה לי סבתי, אוי זה היה לפני שנים רבות, שכשיש שאלה כזאת אפשר לנסוע למשרדים שלה בתל אביב, יש להם שם בחדר של המחשב אפשרות לחפש במשהו שנקרא גוגל ושם למצוא קצת חומר על העניין.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מקסים אתה, הלקוח תמיד צודק. פעם יעצה לי סבתי, אוי זה היה לפני שנים רבות, שכשיש שאלה כזאת אפשר לנסוע למשרדים שלה בתל אביב, יש להם שם בחדר של המחשב אפשרות לחפש במשהו שנקרא גוגל ושם למצוא קצת חומר על העניין.
חחח
באמת שלא עלה על דעתי, כי אני לא זוכר שאי פעם שמעתי מישהו אומר משקפיים יפים, ואם כן - זה היה נשמע כ"כ משונה ומגוחך, שהיה "מיותר" לבדוק...
אבל אתה לגמרי צודק! (הלקוח תמיד צודק, לא? מסכן, כבר הפכתי אותך ללקוח...)

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בזכותכם ערכתי את הנכתב.
לצערי לא ניתן לערוך את הכותרת (או שכן אפשר ואני לא יודע איך?).

גוגלית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ממשלת צפון קוריאה ישנה מסורת עתיקת יומין הנשמרת באדיקות רבה. על כל שליט הנכנס לתפקיד להרכיב משקפיים מיוחדים המיוצרים בייצור מיוחד עבורו.

המשקפיים מיוצרים ע"י ז'קלין רסטואר, המעצב הצרפתי המפורסם, יחד עם שותפו האיטלקי רוברטו פנסלו, יצרנו של מותג הביגוד האיטלקי המפורסם ממילאנו - 'לוגיסטו'. במשך זמן ייצור המשקפיים המעצבים מעתיקים את מגוריהם לצפון ברזיל, שם עומדות לרשותם המכונות המשוכללות בעולם אשר יוצרו במיוחד על אדמת הירח.

מסגרת המשקפיים עשויה זהב צהוב טהור הנכרה במכרות הזהב בצפון יוהנסבורג בכרייה מיוחדת במעמקי האדמה, בעומקים אליהם אין רשות לאף אדם להגיע, מלבד במקרים חריגים המצריכים את אישורן המיוחד של ממשלות דרום אפריקה, ארה"ב, סין, רוסיה ובריטניה. הכרייה נעשית ע"י חברת דניאלוס דיגינג המעסיקה את טובי הכורים בעולם המגיעים מ-47 מדינות בחמישה יבשות.
שווי המסגרת עומד על סך 250 מליון דולר.

אפוני המשקפיים עשויים יהלום גמיש המלוטש במפעל היהלומים הגדול בבלגיה, המעסיק את גדולי מומחי היהלומים בעולם. היהלומים מיובאים במיוחד ממעמקי האדמה במיקום סודי בצפון רישיקש - הודו, ועובר טיפולים קוסמטיים במשך שנתיים וחצי. העברת היהלומים מהודו לבלגיה נעשית ע"י חברת ברינקס המפורסמת, תחת אבטחה כבדה של חיל האוויר והים של מעצמות העולם: ארה"ב, סין, רוסיה, בריטניה, גרמניה וצרפת.
שווי האפונים עומד על סך 178 מליון דולר.
ע"פ דיווח סודי שזלג, היהלומים הבאים שירכיבו את זוג האפונים יובאו מהחלל - מכוכב לכת שטרם נתגלה לעולם.

עדשות המשקפיים עשויות זכוכית יהלומית המבטיחה עמידות גבוהה. העדשות אינן מאושרות לשימוש טרם בדיקת העמידות. בדיקת העמידות מורכבת משלל ניסויים ומבחנים, החל מהשלכתו ממרומי מגדל בורג' חליפה בדובאי, המשך בהנחתו תחת גלגלי טנק מרכבה במשקל 60 טון, וכלה בניסיון מחיצתו בהתנגשות בין 2 רכבות בעלות 10 קרונות משא הנושאות 50 סלעי בטון במשקל טון וחצי האחת. ההתנגשות נערכת במהירות של 300 קמ"ש על מסילות הרכבת ביערות סיביר. בבדיקה האחרונה, שרשרת הטנק העשויה פלדה כבדה במשקל 2 טון ובעובי 35 ס"מ עוקמה ע"י העדשה. במידה ובאחד המבחנים נשרטה העדשה, היא אינה מאושרת לשימוש, ותהליך ייצור המשקפיים מתחיל מחדש. העדשות מיוצרות באופן פרטי במפעל העדשות הגדול בעולם 'אופטידל' בטוקיו, יפן. לצורך יצירת העדשות, המפעל מושבת מייצור סיטוני למשך שנה שלמה, והמפעל כולו מוקדש לייצור עדשות אלו.
שווי העדשות עומד על סך 192 מליון דולר.

מרכיבים נוספים במשקפיים עומדים תחת מעטה חשאיות בינלאומי, ואסורים לפרסום.

עלותן הכוללת של זוג המשקפיים המפורסמים (כולל שלל המלווים את הייצור, כגון חיל האוויר והים, הכורים, ועוד) עומד על סך 4.5 מליארד דולר. זמן ייצורם עומד על 7 שנים.

אה, סליחה. יכול להיות שהוא מרכיב בכלל עדשות מגע? [לא]

חילך ליח"צ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה