התייעצות המשך לימודים לאחר כתה ח'

חדשה בפרוג

משתמש רשום
הבן שלי מסיים כתה ח'
לא מוכן בשום אופן ללכת לישיבה, קשה לו מאוד העניין של הלימוד, מצד שני הוא יכול כל הזמן לסדר בבית דברים ולתקן.
השאלה שלי אם יש מישהו שמכיר ישיבה שלומדים בה קודש אבל בלי לחץ לימודי וגם לומדים בה מקצוע, וחוץ מזה גם שלא יהיה שייכות לעניין של צבא וגיוס וכו'
אנחנו גרים ביבנה
תודה רבה רבה

מנדי המקורי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש את כל הישיבות התיכוניות - חרדיות לדוג' ישיבת נהורא ישיבת נהרדעא וישיבת מאורות ישיבת חדוות התורה, ישיבת נשמת התורה, ישיבת מתיבתא, ישיבת מערבא, וכדו'
אין לי היכרות אישית עם המקומות הנ"ל אבל יש ביניהם הרבה הבדלי אופי, ורמה אינטלקטואלית, וסגנון מערכת.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה