עזרה המרת וידאו

בול 613

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש ברשותי קלטות וידאו ישנים, ואני רוצה להמיר את זה שאוכל לראות אותם במחשב.
אשמח אם משהו יוכל להגיד לי איך עושים את זה.
(יש לי את תוכנת המרת קבצים "פורמט פקטורי", האם אפשר להמיר אותם בתוכנה זו?)

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה סוג של קלטות?
MINI DV
VHS
8

צעד ראשון צריך שהם יהיו על המחשב כקובץ (בעזרת דגימה או כרטיס לכידה), אח"כ אפשר להמיר לפורמטים אחרים.

בול 613

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך מעלים אותם על המחשב.
(מה זה דגימה וכרטיס לכידה?)
אם יש לי את המסרטה האם אני יכול לחבר את המסרטה למחשב ולהעתיק את הקובץ למחשב?

בול 613

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח עם מישהו יעזור לי בהקדם
תודה מראש..

נערך לאחרונה ב:

תהילהמור

משתמש מקצוען
את צריכה לחבר את המלמה עם רכיב בשם fire wire (ניתן לרכישה והרכבה פשוטה) ואז לפתוח תוכנה לעריכת וידאו כמו פרמייר, וידאו סטודיו וכו, לבחור את האופציה לכידה (capture) והמחשב יתחיל להעביר את הסרט לקובץ במחשב. אח"כ תוכלי להמיר אותו לכל קובץ שתרצי ע"י פורמט פקטורי.
בהצלחה!

תהילהמור

משתמש מקצוען
כן, הוא מתאים בדווקא למסרטות (אלא א"כ יש להן כבר חיבור ל-usb, אבל לפי התיאור שלך מדובר כנראה במשהו ישן - וזה אמור להתאים)
בפרמייר - זה פשוט להיכנס מ-file (אין לי אפשרות להראות לך את התהליך כי בשביל זה אני צריכה מצלמה מחוברת וכבר מזמן הפייר ווייר שלי לא קיים.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם אדע באיזה סוג קלטות מדובר אוכל לנסות לעזור.
חיבור fire wire מתאים רק לקלטות דיגטאליות כמו mini dv. האם זה סוג הקלטות שיש לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כח

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה אֶקְרָא צוּרִי אַל תֶּחֱרַשׁ מִמֶּנִּי פֶּן תֶּחֱשֶׁה מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יוֹרְדֵי בוֹר:ב שְׁמַע קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ בְּנָשְׂאִי יָדַי אֶל דְּבִיר קָדְשֶׁךָ:ג אַל תִּמְשְׁכֵנִי עִם רְשָׁעִים וְעִם פֹּעֲלֵי אָוֶן דֹּבְרֵי שָׁלוֹם עִם רֵעֵיהֶם וְרָעָה בִּלְבָבָם:ד תֶּן לָהֶם כְּפָעֳלָם וּכְרֹעַ מַעַלְלֵיהֶם כְּמַעֲשֵׂה יְדֵיהֶם תֵּן לָהֶם הָשֵׁב גְּמוּלָם לָהֶם:ה כִּי לֹא יָבִינוּ אֶל פְּעֻלֹּת יְהוָה וְאֶל מַעֲשֵׂה יָדָיו יֶהֶרְסֵם וְלֹא יִבְנֵם:ו בָּרוּךְ יְהוָה כִּי שָׁמַע קוֹל תַּחֲנוּנָי:ז יְהוָה עֻזִּי וּמָגִנִּי בּוֹ בָטַח לִבִּי וְנֶעֱזָרְתִּי וַיַּעֲלֹז לִבִּי וּמִשִּׁירִי אֲהוֹדֶנּוּ:ח יְהוָה עֹז לָמוֹ וּמָעוֹז יְשׁוּעוֹת מְשִׁיחוֹ הוּא:ט הוֹשִׁיעָה אֶת עַמֶּךָ וּבָרֵךְ אֶת נַחֲלָתֶךָ וּרְעֵם וְנַשְּׂאֵם עַד הָעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה