• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

בקשת תרומה המצב לא פשוט בכלל - אנא עזרו ככל יכולתכם...

אננס צלול

משתמש מקצוען
לא קל לבקש עזרה ובטח לא תמיכה כספית,
אבל כשהלב נקרע למשמע הקושי הרב שקרובי משפחה חווים מידי יום ביומו, מידי שעה בשעתו,
כיצד ניתן לעמוד מנגד???
מדובר במשפחה שחיתנה מספר רב של ילדים,
האבא אברך בן עליה אמיתי שמכורח הנסיבות יצא לעבוד, אבל אין הקומץ משביע את הארי והם נקלעו לקשיים כלכליים עצומים.
זה לא סיפור עם דם וצבע ותמרות עשן,
זה גם לא סיפור עם מחלות קשות, והורה מאושפז.
זה כן סיפור קשה מאוד שניתן להציל משפחה שלמה מקריסה כלכלית טוטאלית.
אנו, כקרובי משפחה מנסים לעזור ככל יכולתנו - מעשרות, והרבה מעבר לכך... אבל גם ידינו אינה משגת ככל הצורך.
המעוניין לסייע אנא שיצור איתי קשר באישי או שישאיר פה הודעה באשכול ואפנה אליו אני.
יהיה שכרכם רב מן השמיים!
נ.ב. אני יודעת שיש סיפורים דרמטיים מאילו, וכותבי פרוספקטים מוצלחים ממני.
אני אכן פונה בשפה הכי פשוטה ללא סיפורי טרגדיות אבל האמינו לי שהמצב לא קל.
אני עושה את שלי בכל דרך, ומכאן הקב"ה יעשה את שלו...
תזכו למצוות!

אננס צלול

משתמש מקצוען
יהודים רחמנים בני רחמנים!
אנא... חושו לעזרה ככל יכולתכם...
המלצות על ארגונים מתאימים / כתובות של אנשים שיכולים לסייע יתקבלו גם כן בברכה.
כמובן שנוכל לתת המלצות וכן הזדהות מלאה כשיידרש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה