דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

איש טוב מאוד

משתמש רשום
גם לי הכרטיס לא עבר (הבת שלי עשתה את הקניה),
ואישה אחת אמרה לה שגם לה הכרטיס לא עבר, אז היא העבירה כרטיס אחר והוא כן עבר לה,
אז שלחתי מהר בת אחרת אליה עם כרטיס נוסף והוא כן עבר לה
שני הכרטיסים לא עברו , התיאשנו העברנו אשראי

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא מבין איפה כתבי הצרכנות מהיומונים שהסבירו לנו על החובה להצביע בבחירות כי רק נציגינו יסייעו לנו יותר מכל אחד אחר?
מי שיודע מייל של אחד מכתבי הצרכנות נא שיודיע כאן ונשלח להם רק בקשה פעוטה לפתוח את האשכול "המענק של דרעי - הפרטים" בפרוג.
אולי לשם "בדווקא" שלחו גם מייל לסמוטריץ ונראה מי יעזור לנו מהר יותר.
וזאת למודעי שההודעה הראשונה שלי בנושא לשל כתבי הצרכנות ביומונים היתה מוכנה לי כבר מלפני ששלחתי אותה רק לא רציתי חלילה שאולי ייגרם שאפי' מצביע אחד יימנע מלקיים "ככל אשר יורוך" ולכן התאפקתי וחיכיתי עד סגירת הקלפיות.
אך עכשיו כבר אין שום תירוץ. שהיומונים יזעזעו את המערכת עד שמשהו יזוז כאן.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
מניסיון
הפעלתי את הכרטיס לפי ההוראות ובסבלנות לתת לו לסיים את ההוראות ואז להקליד בדיוק לפי דרישותיו.
אח"כ עשיתי קניה של .... וכשבאתי לשלם אמרו לי להוציא אלכוהול וכו'
ואז צריך להגדיר לתשלום לפי מה שיש בכרטיס (כגון אם הכרטיס הוא 1000 לשנות ל1000) ואז עברו הכרטיסים בשמחה רבה.

fix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לכולם
אנחנו בירושלים נווה יעקב קיבלנו את הכרטיסים היום אחר הצהרים
קבלנו צינתוק מאשל ירושלים שבעוד כמה דקות יגיע השליח לביתנו..
לאחר כמה דקות קיבלנו הודעה מוקלטת שהנציג דפק ולא ענינו (מה שנכון..לא היינו בבית) והשאירו לנו את מספר הטלפון של השליח.
התקשרנו אליו והוא המתין לנו ברחוב עד שנבוא...
קיבלנו וכבר..השתמשנו ב"ה הלך חלק
כיף גדול!!
תוכלי לשלוח לי למייל את מספר הטלפון של השליח? אולי אצליח לתאם אתו גם..
המייל שלי Y0533187009-GMAIL.COM

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
תוכלי לשלוח לי למייל את מספר הטלפון של השליח? אולי אצליח לתאם אתו גם..
המייל שלי Y0533187009-GMAIL.COM

גם אני אשמח לקבל את הפל' למייל הזה:
szn5060אין לכתוב כתובת מייל

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
קיבלנו אתמול במודיעין עילית - קרית ספר.
לקח לשליח כמה שעות לחלק לכל שכני הבנין. הוא עמד בכניסה לבנין וקראו לכל השכנים לשם - היה תור ארוךךךךךךךךךךך שלקח כמה שעות - כל שכן עד שהפעילו לו את כל הכרטיסים.
בינתיים לא מעודכן הכסף בכרטיס...
התפעול של כל הכרטיסים למשפחה הוא בין 5-10 דק'!!
תכפילו בבניין ממוצע במודי"ע של 30 דיירים ותגיעו בקלות לכמה שעות.
למה השליח מתפעל את הכרטיסים??
שכל אחד יעשה לעצמו... (עם המווווווווון סבלנות)

ואנחנו מבני ברק- קיבלנו אתמול,
כרטיס אחד הפעלתי בהצלחה ב"ה,
הכרטיס השני גרם לי לעצבים עם התקליט הטלפוני הגרוע שלהם,
אז השארתי בצד להזדמנות שיהיה לי סבלנות,
גם ככה גמרנו את הקניות כבר,
מקווה רק שזה לא יתאפס עד אחרי החג.
וחבל שזה לא תקף במשנת יוסף, היה חוסך לנו הרבה....

yosf

משתמש מקצוען
שמתי לב עכשיו שבקבלה אחרי הקנייה בכרטיסים בפירוט אמצעי תשלום
אחרי שכתוב אשראי
ישראכרט וכו'
כתוב תוקף [כמו בכל פעם שמעבירים אשראי]
והוא 3/2021
מה שזה אומר שהיתרה היא רק עד סוף החודש
יום רביעי הבא

שמיט

משתמש מקצוען
מתקשרים לאשל ירושלים לברר מדוע לא קיבלנו אף שיש לנו הנחה 70% לשנת 2021
המערכת מבקשת מספר זהות, לאחר הקשת המספר השיחה מתנתקת
מה עושים?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
קבלתי כעת מייל מאשל ירושלים (בעקבות מייל שלי שפרסמתי כאן באשכול)
והם ביקשו ממני לפרסם את תגובתם באשכול הזה בעקבות הטענות עליהם כאן,
זה לשון התגובה:

אשל ירושלים נבחר על ידי משרד הפנים לנהל את פרוייקט חלוקת תווי המזון במחוזות דרום, מרכז, ירושלים ויו"ש, בסך הכל אנו מטפלים בפעימה ראשונה (משפחות שזכאיות באופן אוטומטי , ללא הגשת בקשה) בכ150 אלף בתי אב.
מאז שקיבלנו את אישור משרד הפנים לצאת לדרך לפני כ3 שבועות, אנו עושים ככל שביכולתינו ואף מעבר לכך, כדי להעביר את התווים למשפחות בהקדם האפשרי.
ראשית לכל, קבלת רשימות הזכאים מהרשויות המקומיות, לצערנו, חלק נכבד מהם לקו בחסר, עם שגיאות רבות, כתובות חסרות, טלפונים לא תקינים ועוד ועוד.
בהמשך, הנפקת כרטיסים וכו' - מכיוון שהכרטיסים הינם כרטיסי אשראי לכל דבר וענין, אנו תלויים בדפוס אחד ויחיד שרשאי להדפיס אותם ואנו מקבלים אותם טיפין טיפין.
ולאחר מכן כמובן חלוקת הכרטיסים, אשל ירושלים בחר בחברת בר הפצה - מסר, מחברת השילוח הגדולות בישראל בתחום ההפצה לבתי לקוחות, כדי להעביר את הכרטיסים לבתי הזכאים.
כזכור, מדובר על 140 אלף בתי אב באזורים נרחבים, ולא ניתן לחלק אותם ביום אחד.
אשל ירושלים היא אחת מעמותות הסיוע הגדולות בישראל - פעילה בכל הקהילות והמגזרים ועובדת כתף אל כתף כל השנה ובחגים עם כל קופות הצדקה ואגפי הרווחה בישראל, ואנחנו שמחים לבצע את הפרוייקט הנפלא הזה עבור משרד הפנים ועבורכם.
גם אנחנו יודעים שפסח בפתח, ועושים מאמצים לזרז את מתן הסיוע, אבל לאור הנתונים, יהיו וודאי משפחות שלא נספיק להגיע אליהם לפני פסח, בכל מקרה החלוקה תימשך גם במהלך חול המועד ואחרי הפסח עד שאחרון הזכאים יקבל את הסיוע.
ברצוננו לשלול את השמועות שעולות שוב ושוב ולהבהיר, כי הכסף שמוטען בכרטיס לא ייעלם ממנו ואין צורך להיכנס ללחץ, תוקף השימוש בכרטיס הוא 5 שנים, יחד עם זאת, מכיוון שהכרטיס מוגבל להטענה של עד 1000 שקלים, לא יוטענו הטענות נוספות עד שהכרטיס ירוקן על ידכם, ובכל מקרה הכסף ממתין עבורכם עד אז.
באשר למערכת השיפעול וההטענות, חשוב בעת ההפעלה לשמוע את ההוראות המוקלטות עד תום ואז להקיש את הנתונים המבוקשים בצורה זהירה ואיטית.
בברכת חג פסח כשר ושמח
הנהלת אשל ירושלים.

נשמח לענות לשאלות כלליות (לא למענה פרטני בנוגע למשפחות) נוספות אם יועלו.

הם ביקשו להפנות דרכי שאלות לכל המעוניין
זה המייל שלי: ‫szn5060אין לכתוב כתובת מייל
(כמובן שבימים עמוסים כאלו אני לא יוכל להתעסק בזה יותר מידי אבל אשתדל ככול האפשר)

A052

משתמש סופר מקצוען
הערה כללית לכל המתלוננים על רשת "יש".

לכאורה הדבר נובע מכך שניתן לקנות בחנויות גם מוצרים שאינם מוגדרים "חיוניים" כגון מוצרי חשמל או כלי בית, שלא יכולים להיות משולמים בתווי המזון, והיות שכך, המערכת יחד עם נסיון התשלום ככל הנראה בודקת את מוצרי הקניה האם הם כלולים במוצרים שניתן לשלם בכרטיס, ואם לא הקניה כולה מתבטלת אבל רק אחרי שכבר נעשה נסיון גביה, מה שגורם לעיכוב בהחזרת היתרה לכרטיס.

לכן כדאי שכל מוצר שיש לכם ספק האם ניתן לשלם בכרטיס, לשאול קופאי וכדו' האם ניתן לשלם איתו או לא. ע"מ לחסוך עגמת נפש.

אני כבר ביצעתי שני קניות ברשת יש עם הכרטיס ללא שום בעיה, אחרי שימת לב לנ"ל.

שוב

משתמש חדש
אני לא מבין איפה כתבי הצרכנות מהיומונים שהסבירו לנו על החובה להצביע בבחירות כי רק נציגינו יסייעו לנו יותר מכל אחד אחר?
מי שיודע מייל של אחד מכתבי הצרכנות נא שיודיע כאן ונשלח להם רק בקשה פעוטה לפתוח את האשכול "המענק של דרעי - הפרטים" בפרוג.
אולי לשם "בדווקא" שלחו גם מייל לסמוטריץ ונראה מי יעזור לנו מהר יותר.
וזאת למודעי שההודעה הראשונה שלי בנושא לשל כתבי הצרכנות ביומונים היתה מוכנה לי כבר מלפני ששלחתי אותה רק לא רציתי חלילה שאולי ייגרם שאפי' מצביע אחד יימנע מלקיים "ככל אשר יורוך" ולכן התאפקתי וחיכיתי עד סגירת הקלפיות.
אך עכשיו כבר אין שום תירוץ. שהיומונים יזעזעו את המערכת עד שמשהו יזוז כאן.
נראה לי שאתם קצת מתבלבלים.....
מי דאג לנו לתלושים?? סמוטריץ היה דואג לזה?? מישהו אחר היה חושב על זה??
דרעי הביא ונלחם כמעט שנה שלימה בשביל זה, נכון, יש תקלות כמו לכל דבר חדש שעושים בפרט שרצו לחלק לפני החג ולא היה הרבה זמן להתארגנות. {וכל תחלואי הביורוקרטיה של העיריות הן לא עניינו של דרעי...}
אז נכון, אפשר לבקש עזרה מחברי הפורום ע"מ לפתור בעיות, אבל השיח כאן וצורת התלונות לפעמים גובל בכפיות טובה.
תזכרו שאף אחד לא חייב לנו כלום, זה בונוס שקיבלנו ותגידו תודה.
ולא- אני לא נמנה עם הציבור של דרעי, אבל מה שמגיע - מגיע.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
קבלתי כעת מייל מאשל ירושלים (בעקבות מייל שלי שפרסמתי כאן באשכול)
והם ביקשו ממני לפרסם את תגובתם באשכול הזה בעקבות הטענות עליהם כאן,
זה לשון התגובה:

אשל ירושלים נבחר על ידי משרד הפנים לנהל את פרוייקט חלוקת תווי המזון במחוזות דרום, מרכז, ירושלים ויו"ש, בסך הכל אנו מטפלים בפעימה ראשונה (משפחות שזכאיות באופן אוטומטי , ללא הגשת בקשה) בכ150 אלף בתי אב.
מאז שקיבלנו את אישור משרד הפנים לצאת לדרך לפני כ3 שבועות, אנו עושים ככל שביכולתינו ואף מעבר לכך, כדי להעביר את התווים למשפחות בהקדם האפשרי.
ראשית לכל, קבלת רשימות הזכאים מהרשויות המקומיות, לצערנו, חלק נכבד מהם לקו בחסר, עם שגיאות רבות, כתובות חסרות, טלפונים לא תקינים ועוד ועוד.
בהמשך, הנפקת כרטיסים וכו' - מכיוון שהכרטיסים הינם כרטיסי אשראי לכל דבר וענין, אנו תלויים בדפוס אחד ויחיד שרשאי להדפיס אותם ואנו מקבלים אותם טיפין טיפין.
ולאחר מכן כמובן חלוקת הכרטיסים, אשל ירושלים בחר בחברת בר הפצה - מסר, מחברת השילוח הגדולות בישראל בתחום ההפצה לבתי לקוחות, כדי להעביר את הכרטיסים לבתי הזכאים.
כזכור, מדובר על 140 אלף בתי אב באזורים נרחבים, ולא ניתן לחלק אותם ביום אחד.
אשל ירושלים היא אחת מעמותות הסיוע הגדולות בישראל - פעילה בכל הקהילות והמגזרים ועובדת כתף אל כתף כל השנה ובחגים עם כל קופות הצדקה ואגפי הרווחה בישראל, ואנחנו שמחים לבצע את הפרוייקט הנפלא הזה עבור משרד הפנים ועבורכם.
גם אנחנו יודעים שפסח בפתח, ועושים מאמצים לזרז את מתן הסיוע, אבל לאור הנתונים, יהיו וודאי משפחות שלא נספיק להגיע אליהם לפני פסח, בכל מקרה החלוקה תימשך גם במהלך חול המועד ואחרי הפסח עד שאחרון הזכאים יקבל את הסיוע.
ברצוננו לשלול את השמועות שעולות שוב ושוב ולהבהיר, כי הכסף שמוטען בכרטיס לא ייעלם ממנו ואין צורך להיכנס ללחץ, תוקף השימוש בכרטיס הוא 5 שנים, יחד עם זאת, מכיוון שהכרטיס מוגבל להטענה של עד 1000 שקלים, לא יוטענו הטענות נוספות עד שהכרטיס ירוקן על ידכם, ובכל מקרה הכסף ממתין עבורכם עד אז.
באשר למערכת השיפעול וההטענות, חשוב בעת ההפעלה לשמוע את ההוראות המוקלטות עד תום ואז להקיש את הנתונים המבוקשים בצורה זהירה ואיטית.
בברכת חג פסח כשר ושמח
הנהלת אשל ירושלים.

נשמח לענות לשאלות כלליות (לא למענה פרטני בנוגע למשפחות) נוספות אם יועלו.

הם ביקשו להפנות דרכי שאלות לכל המעוניין
זה המייל שלי: ‫szn5060אין לכתוב כתובת מייל
(כמובן שבימים עמוסים כאלו אני לא יוכל להתעסק בזה יותר מידי אבל אשתדל ככול האפשר)
מה עם פתחי לב?

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
שמתי לב עכשיו שבקבלה אחרי הקנייה בכרטיסים בפירוט אמצעי תשלום
אחרי שכתוב אשראי
ישראכרט וכו'
כתוב תוקף [כמו בכל פעם שמעבירים אשראי]
והוא 3/2021
מה שזה אומר שהיתרה היא רק עד סוף החודש
יום רביעי הבא
מצטרפת לשאלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה