דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

לווים

משתמש מקצוען
אפשר לדעת מה הקריטריונים לקבלת התווים?

אני יודעת שזה נשמע הזוי אבל עד עכשיו חשבתי שזה רק למי שיש לו החה של 70% בארנונה. עכשיו הבנתי שכנראה יש עוד אופציות לקבל.

אשמח למידע מדויק.
גם אני אשמח לדע.ת.
איפה אפשר לברר

איש גמזו

משתמש מקצוען
יש כבר מידע לגבי מי שקיבל כרטיס רק אחרי הפעימה השנייה,
האם זכאי גם לפעימה הראשונה או שהוא הפסיד?

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
הקטע של החישוב קצת לא ברור
כי אנחנו קיבלנו הנחה עם בת מעל גיל 18
אבל בכרטיס היא לא משולמת (לפי החישוב שלי)
האם כך זה אמור להיות?
או שאולי היא צריכה להגיש בנפרד :)

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
עמותות כשל ירושלים ושברון לב לא די שעיכבו את החלוקה בבג"ץ עכשיו הם מתמהמהים ומציקים למשפחות שנפגעו בקורונה בכשל ירושלים אין מענה בטלפון היום בגלל הבחירות (השבע אינו מבין את הרעב) מתי יביאו את הכרטיסים כשהחנויות יציגו מדפים ריקים הכרטיסים הרי מיועדים למשפחות עם הכנסה קטנה

אפיק הפקות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עמותות כשל ירושלים ושברון לב לא די שעיכבו את החלוקה בבג"ץ עכשיו הם מתמהמהים ומציקים למשפחות שנפגעו בקורונה בכשל ירושלים אין מענה בטלפון היום בגלל הבחירות (השבע אינו מבין את הרעב) מתי יביאו את הכרטיסים כשהחנויות יציגו מדפים ריקים הכרטיסים הרי מיועדים למשפחות עם הכנסה קטנה

גם ביום רגיל אין מענה...ו"לב שליחויות" הוקם בפתאומיות בשביל לתת ג'וב רציני למישהו על חשבוננו, הם לא משתלטים על העבודה הגדולה מכפי מידתם
לא חסרות חברות שליחויות אמינות ומוצלחות שיכלו לקחת על שכמם את הפרויקט הענק הזה וחבל, הלב האלה מגייסים נערים ונערות חסרי אחריות מהגורן ומן היקב, ממש אפשר גם לכנותם בדומה לחבריהם הנ"ל "חסרי לב שליחויות"

ממש כל הפרויקט הזה מצטיין בלבביות רבה :mad:

skl

משתמש פעיל
מה אני אמורה לעשות עם עדיין לא קיבלתי כלום!
יש לי הנחה של 70 % וביום שישי האחרון קיבלנו תקליט על הכתובת, ואישרתי.
בנתיים אני מחכה ומחכה ומחכה ולא מגיע....

מי יודע??

yosf

משתמש מקצוען
אחרי אינסוף הודעות ותגובות על תקלות בעיות עיכובים עצבים תיסכולים וכו' וכו'.........
קצת בשביל האיזון....
קיבלנו
מדויק
בלי בעיות
בקלות
שילמנו אלפייה ועוד אלפייה בקנייה אחת
בלי תקלות
ווואוו כמה כיף לקנות דברים שבלי תווים לא היו בקנייה....

נ.ב.
תאמת קשה לא להצביע לדרעי אחרי גיהוץ של אלפיים ש"ח חינם...

שמחהלה

משתמש פעיל
ראיתי היום שליח שמחלק באזור איצקוביץ,
והוא טען לי כך,
א. העיכוב נובע מעיכוב בהדפסה של הכרטיסים,
ב. תהיו זמינים בטלפון שבו צינתקו לכם, כל משפחה שלא זמינה בטלפון מעכבת את השליח מלהספיק לחלק לעוד משפחות נוספות.
(ואז הוא הוסיף לי שהוא גומר חבילה אחת הוא לוקח ממוקד החלוקה חבילה נוספת לחלק, וזה סימן שיש הרבה כרטיסים לחלוקה ומעט שליחים, וחבל)

efrat1

משתמש סופר מקצוען
העברתי בטעות מטען לפלאפון בקניה ב"יש"
הכסף ירד מהכרטיס, שומעים ביתרה.
אבל הקניה לא שולמה. ((בגלל שיש מוצר חשמלי)

ואז הקופאי החכם ניסה בשני הכרטיסים,
כך שירדו לי פעמיים 630 שקל
אבל העסקה נכשלה.
הקופאית הראשית טענה שתוך 48 שעות יחזור לכרטיס.
יש כאן מישהו שזה אכן חזר לו???

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
גם ביום רגיל אין מענה...ו"לב שליחויות" הוקם בפתאומיות בשביל לתת ג'וב רציני למישהו על חשבוננו, הם לא משתלטים על העבודה הגדולה מכפי מידתם
לא חסרות חברות שליחויות אמינות ומוצלחות שיכלו לקחת על שכמם את הפרויקט הענק הזה וחבל, הלב האלה מגייסים נערים ונערות חסרי אחריות מהגורן ומן היקב, ממש אפשר גם לכנותם בדומה לחבריהם הנ"ל "חסרי לב שליחויות"

ממש כל הפרויקט הזה מצטיין בלבביות רבה :mad:

אני שאלתי את בעל המכולת על חברת השליחויות של אשל י-ם, והוא טען לי שהוא עובד איתם
כך שזה לא הוקם בשביל זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה