דרוש מידע המלצות על צלם מוצלח לחתונות

klik's

משתמש מקצוען
חיתנתם? התחתנתם?
רוצה המלצה על צלם מוצלח
לא יקר (אשמח לשמוע כמה שילמתם- ועבור מה)
מה הכי חשוב בלבחור צלם?
מה לבקש ממנו?
(רוצים שיגיע סביבות 8:30 שעות)
האם הוא בדר"כ מביא צלמת או שאנחנו צריכים להביא לבד?
מה עם בחירת התמונות? עריכה?
כמה תמונות מקובל היום?
תודה

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אנחנו בחתונות לוקחים את פייגי-צילום ארועים
יש להם כמה צלמים וכל מיני דילים - לדעתי הם לא יקרים ומוצלחים!!
תדברו איתם......
03-5700290

klik's

משתמש מקצוען
למה הלכתם אליהם?
הם לוקחים אחריות על הצלם?
יש לכם כבר ניסיון איתם?
איכות?

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ממליץ מאוד על מאיר שבח.
צילם אצלי את החתונה.
מרוצים זה לא מילה.

צלם של פייגי צילם אצל אחי. אין להשוות בכלל את הרמה.

אגב אני לא מצלם חתונות. יותר בכיוון בר מצוות. ואירוסין.

תודה ובהצלחה.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
תדברו איתם......
03-5700290
דוקא אנחנו לא היינו מרוצים בכלל
הביאו לנו צלם טירון בשטח- כל התמונות חתוכות ולא ממורכזות..
:(

מירי קוגלמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@דוד דנברג צילם בחתונה של גיסי
יצאו תמונות אליפות!
ממליצה בחום!

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה על הפרגונים

אני תמיד ממליץ לקחת צלם באופן ישיר ולא דרך צד ג', אין כמו תיאום ישיר בין המשפחה לצלם עצמו, גם מבחינת היכולת שלו לשקף לכם את הדקויות לטובת הצלחת הצילומים - ממבט של איש השטח וגם מבחינת המחויבות שלו אליכם כלקוחותיו הפרטיים, למרות כל מה שינסו למכור לכם..

אם יורשה לי להמליץ - דוד דנברג הוא הצלם שהייתי לוקח לחתונה במשפחה שלי (כפי שהוא לקח אותי לחתונה במשפחה שלו..)

ותמיד כדאי לזכור - לאיכות יש מחיר, והזול עולה ביוקר..
זה כ"כ נכון בתחום הזה, ותכלס הצילום הוא הדבר היחיד שנשאר למזכרת, אני לא ממליץ לחסוך דווקא בזה
ו'איכות' זה לא רק פרמטר טכני, זה שירות, רגישות, סבלנות, התמסרות, הגדלת ראש
דברים שהופכים את החויה הכללית לנעימה ושמחה

מזל טוב!

פרפר סגול

משתמש מקצוען
מנסיון אישי,
ממליצה מאד על מאיר שבח,
למה?
הוא מגיע לחתונה ויודע בדיוק מה התוצר שהוא מעונין להפיק.
הוא עובד במסירות ובמקצועיות לאורך כל הארוע, וגם לפניו(עונה על כל השאלות... טרחניות ככל שתהינה)
וכמובן שגם לאחרו, הוא מתקתק ענינים....
והתמונות שלו הם ליגה אחרת!!

ואני לא רוצה להטיל ספקות, אבל שימי לב שהמלצה מסוימת היא מניקים שלא פרסמו אפילו הודעה אחת בפרוג...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה