מידע שימושי המלצות על חנויות ומכירות לרכישה מרוכזת לשנה"ל תשפ"א

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אשמח למידע רלוונטי על חנויות שניתן להשיג בהן הכל, ב'מכה' אחת- ילקוטים, מכשירי כתיבה וכו'

אני יודעת על עזרה ואחוה בתור חנות ותיקה שפותחת כל שנ בעונה זו מרחב מיוחד להתארגנות לשנה"ל
חברה עדכנה אותי שיש גם מכירה בשם "בני מלכים" באזור קהילות יעקב, מתקיימת כל יום עד ט"ו באב

אשמח למידע נוסף, וכן האם אתם מכירים אתרים לרכישת ספרי לימוד קודש+חול כולל משלוח?

אנא שמרו על רלוונטיות המידע באשכול כדי שישמש את כולנו גם בשנים הבאות בעז"ה

חופשה נעימה!

גננת לשעבר

משתמש פעיל
עט לכתוב
אתר שמוכר ילקוטים, מחברות, מכשירי כתיבה, עטיפות וכל הציוד הדרוש לבית ספר (לא כולל ספרים), במבחר ענק שרות מצוין ומשלוחים לכל רחבי הארץ.

ציפי גוטמאן

משתמש חדש
אשמח למידע רלוונטי על חנויות שניתן להשיג בהן הכל, ב'מכה' אחת- ילקוטים, מכשירי כתיבה וכו'

אני יודעת על עזרה ואחוה בתור חנות ותיקה שפותחת כל שנ בעונה זו מרחב מיוחד להתארגנות לשנה"ל
חברה עדכנה אותי שיש גם מכירה בשם "בני מלכים" באזור קהילות יעקב, מתקיימת כל יום עד ט"ו באב

אשמח למידע נוסף, וכן האם אתם מכירים אתרים לרכישת ספרי לימוד קודש+חול כולל משלוח?

אנא שמרו על רלוונטיות המידע באשכול כדי שישמש את כולנו גם בשנים הבאות בעז"ה

חופשה נעימה!
החנות עזרה ואחווה נקראת אמפריית החסד

dafnat

משתמש מקצוען
מכירה בשם "בני מלכים" באזור קהילות יעקב, מתקיימת כל יום עד ט"ו באב
זול מאוד, מסקר שעשיתי, זול כמעט בכל המוצרים יותר מכל החנויות שבדקתי, חוץ ממוצרים בודדים שעושים עליהם מבצע מיוחד כדי למשוך לקוחות. עשיתי חשבון שחסכתי שם עשרות רבות של שקלים ואולי יותר (לא רוצה סתם להגזים)

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדק בית סנטר בבית שמש
משלוחים לכל הארץ
שירות VIP

קבצים מצורפים

• מצורף בדק בית קטלוג חזרה לבית ספר תש''פ.pdf
    11.4 MB · צפיות: 50
  • מצורף טופס הזמנה מכשירי כתיבה.xlsx
    KB 103.2 · צפיות: 48

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה