דרוש מידע המלצות על אנשי מקצוע במודיעין עילית (נגר, חנות רהיטים, צבע, גינון בסיסי)

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
דרושות המלצות (או דיס באישי) על אנשי מקצוע במודיעין עילית זולים יחסית באיכות סבירה:
נגר, חנות רהיטים, צבע, וגינון בסיסי (גיזום חצר).

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נגר - אני יכול להמליץ על עצמי, אני לא יודע מה בדיוק הכוונה זול ובאיכות סבירה, אצלי תקבלו תוצאות טובות מאד באיכות גבוהה.

רחלי ר

משתמש מקצוען
*4523 קו המומלצים- אנשי מקצוע מומלצים ב 120 תחומים
כל אנשי המקצוע בדוקים + בקרה שוטפת כל הזמן מהנהלת הקו על איכות השירות ומחירים הוגנים

זושא כץ

משתמש מקצוען
*4523 קו המומלצים- אנשי מקצוע מומלצים ב 120 תחומים
כל אנשי המקצוע בדוקים + בקרה שוטפת כל הזמן מהנהלת הקו על איכות השירות ומחירים הוגנים
לא הייתי סומך על "המלצות"כאלה!
תעדכנו שמדובר בקו פרסומי של עיתון מסויים וד"ל!
מי שמסכים לשלם עמלה על תיווך העיסקה שמגיעה דרך הקו נכנס.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
נגר- עישנו מטבח אצל "משה כהן" מאנ"ש הנגריה נמצאת ליד גן הדסים באזור תעשייה
היינו מאוד מרוצים

emo

משתמש חדש
אני מחפשת בדחיפות מישהו לצבוע לי את הבית כולל תיקרות וגם תיקוני שפכטל. מישהו מכירה מישהו טוב במודיעין עילית או מוכן לבוא למודיעין עילית.

מילונית

משתמש רשום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
יש את קופשיץ בנייה מעולים- תבדקו אם עושים גם עבודות כאלו, אבל ממש ברמה גהוהה עם שירות מכל הלב.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
במודיעין עילית יש כל מיני ערבים שעושים עבודות צבע ושיפוצים קלים
נגריה לבניית ארונות ורהיטים בהזמנה - ממליצה מאוד על סטולר
חנות רהיטים טובה ואמינה- רהיטי הקריה יש להם סחורה של ר.א. ושירות מצוין. לא מאוד זול שם אבל שווה.

מילונית

משתמש רשום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
054-7015359
הטלפון של צבי קופשיץ- שכתבתי למעלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה