דרוש מידע המלצות או דיס (בפרטי) על מטבחי מעצבים

echadmishishim

משתמש מקצוען
שלום וברכה
אנחנו לקראת בנית מטבח ורצינו לקבל המלצות מניסיון אם מישהו עשה מטבח במטבחי מעצבים
או אם יש לכם המלצות למקום אחר, חשוב לנו איכות, גימורים טובים, אמינות ואחריות וכמובן מחיר
תודה רבה

סחלבית

משתמש מקצוען
מה שיש לי להגיד זה שתסגרו עם נגר רק אחרי שראיתם בעיניים עבודות שלו+ המלצות מאנשים שאתם מכירים. וכן לסכם מראש את שלבי התשלום- כמה עם ההזמנה וכמה בסיום העבודה.

ואני אומרת את זה מנסיון מר מהחודשים האחרונים עם נגר שהיה נראה אמין.אבל..

echadmishishim

משתמש מקצוען
מה שיש לי להגיד זה שתסגרו עם נגר רק אחרי שראיתם בעיניים עבודות שלו+ המלצות מאנשים שאתם מכירים. וכן לסכם מראש את שלבי התשלום- כמה עם ההזמנה וכמה בסיום העבודה.

את יכולה רק לכתוב לי באישי מי זה היה אני ממש מפחדת ליפול....

הרוק

משתמש צעיר

נגר או חברת מטבחים??

יד2

משתמש מקצוען
יש עוד מבחן משמעותי של שירות אחרי ההתקנה
דברו עם אנשים שנה אחרי שעשו את המטבח
ותנסו לראות באמת אם השירות של החברה היה טוב
כי תמיד יש לבוא לכוון מגירה/דלת/להחליף ציר/ידית וכו

רק מזהיר מראש בדרך כלל אנשים שעשו מטבח רק מתלהבים ובצדק.....
ובפרט כשבן הזוג באזור

מנסיון

קוקו קוקו

משתמש צעיר
שלום וברכה
אנחנו לקראת בנית מטבח ורצינו לקבל המלצות מניסיון אם מישהו עשה מטבח במטבחי מעצבים
או אם יש לכם המלצות למקום אחר, חשוב לנו איכות, גימורים טובים, אמינות ואחריות וכמובן מחיר
תודה רבה
האם מצאת המלצות על מטבחי מעצבים? אני גם מתעניינת עליה.

echadmishishim

משתמש מקצוען
קיבלתי המלצות מאוד חמות גם ביררתי אצל כמה שעשו אצלהם ומאוד היו מרוצים
אני עשיתי בסוף אצל נגר פרטי פשוט יצא לי יותר זול

zkzbhe

משתמש פעיל
מי שעשה או יש לו יותר מידע מכל צד שהוא על מטבחי מעצבים רחל ארלבוים מחדרה - אנא בבקשה תכתבו כאן או ל
YASHIR845 גימייל
זאת תהיה עזרה גדולה מאוד!
@קוקו קוקו
@echadmishishim

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
מי שעשה או יש לו יותר מידע מכל צד שהוא על מטבחי מעצבים רחל ארלבוים מחדרה - אנא בבקשה תכתבו כאן או ל
YASHIR845 גימייל
זאת תהיה עזרה גדולה מאוד!
@קוקו קוקו
@echadmishishim
הגעת למידע ?
אשמח להשתתף בו כאן או במייל chavi_g ב- walla.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה