המלצה על קיצוף

דמיון

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
תיקון כותרת: המלצה על ריצוף

אני צריכה לרצף בית חדש והמליצו לי על ריצוף בגימור לפאטו.
אהבתי מאד את הריצוף סטרונה קרמה לפאטו של חברת פנאל
רק מכמה מקומות אחרים שמעתי שהיו תביעות על החברה הזו שהריצוף הזה מקבל שריטות ורמת שחיקה גבוהה, לעומת מה שאני שומעת בחברות אחרות שכן משווקות אותו שאין עליהם בעיות.
אנא עזרו לי אני מבולבלת מאד,
אשמח אם תהיה למישהו/י המלצה האם כדאי ורצוי ללכת על הריצוף הזה או שכדאי ללכת על ריצוף אחר.
תודה

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רק לא מט!
אם שמעת פעם על רצפה שמשועבדים אליה אז קחי בחשבון שזה המט. אפילו שימליצו לך (הקבלן ובעלי החנויות וכד') אל תתפתי!
ואם את רוצה פרקטי אז תקחי ריצוף עם גידים.
לפטו זה מאד נחמד רק שיש לזה סימנים.. כאלו נקודות מסוימות שאני ממש לא אהבתי. יש לפטו שיותר נוטה לכיוון המבריק והוא מאד יפה.
לאחרונה שיפצתי ומכאן הידע והנסיון. הסתובבתי הרבה מאד, כאבי ראש לא קטנים. ואחרי כמעט שנה בבית המשפוץ אפשר להגיד גם ניסיון מהשטח...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י א.ד.;677246:
רק לא מט!
אם שמעת פעם על רצפה שמשועבדים אליה אז קחי בחשבון שזה המט. אפילו שימליצו לך (הקבלן ובעלי החנויות וכד') אל תתפתי!
ואם את רוצה פרקטי אז תקחי ריצוף עם גידים.
לפטו זה מאד נחמד רק שיש לזה סימנים.. כאלו נקודות מסוימות שאני ממש לא אהבתי. יש לפטו שיותר נוטה לכיוון המבריק והוא מאד יפה.
לאחרונה שיפצתי ומכאן הידע והנסיון. הסתובבתי הרבה מאד, כאבי ראש לא קטנים. ואחרי כמעט שנה בבית המשפוץ אפשר להגיד גם ניסיון מהשטח...
בסוף את מרוצה? נשמח אם תשתפי איזה לקחת

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מרוצה מאד מאד מהריצוף!
לפטו איטלקי שלא רואים את הנקודות האלו שכתבתי כבר נראה ממש מבריק!
אם אוכל אצרף תמונה בהמשך.
הריצוף מלא בגידים / נימים חומים דקים שגורמים למראה נקי כל הזמן!
ועוד מניסיוני- לחדר אמבטיה אחד עשיתי ריצוף שחור שעלה הון עתק והוא פשוט מחריד! כל טיפת מים נראית, הרובה מסביב היא שחורה אבל נהיית לבנה ורק שטיפה מועילה וגם לא להרבה זמן.

דמיון

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
אשמח מאד אם תוכלי לכתוב לי את שם הריצוף וכן את החנות שבו נרכש,
למישהי יש נסיון עם חברת פנאל? כי זה ריצוף שמאד אהבתי וגם לא יקר מדי.
עוד המלצות?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י א.ד.;677531:
ועוד מניסיוני- לחדר אמבטיה אחד עשיתי ריצוף שחור שעלה הון עתק והוא פשוט מחריד! כל טיפת מים נראית, הרובה מסביב היא שחורה אבל נהיית לבנה ורק שטיפה מועילה וגם לא להרבה זמן.

משהו שיכול לעזור לך עם השיעבוד לרצפה השחורה...
תתקיני בברזים באמבטיה מסנן אבנית וכך טיפות מים שישפכו על רצפת האמבטיה יהיו ללא אבנית ולכן פחות יראו וגםימנעו מהרצפה להראות לבנה ומלוכלכת.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י א.ד.;677246:
רק לא מט!

לא הייתי כותבת את זה בכזו נחרצות...
לי גם יש מט ואני לא מרוצה כי הוא אף פעם לא נראה נקי - אבל תלוי איזה מט...
אצלי צבע המרצפת הוא קרם מאוד מאוד מאוד בהיר וכמעט אחיד לגמרי - זו הסיבה שרואים כל לכלוך.

לעומת זאת אם יוצא לך להסתובב במסעדות, מרכזי שירות וכדו' את יכולה לראות שיש שם ריצוף מט והרצפה כל הזמן נקייה למרות מאות האנשים שנמצאים שם ביום.
אז מה הסוד?
ריצוף לא בהיר ושיש עליו "קשקושים".
זה הכל.

(בדיוק היום הייתי במרכז שירות של אחת מחברות הסלולר והתפעלתי מהריצוף היפה והנקי בצבע אפור מט).

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
המלצה שלי - ריצוף גימור לא מחוספס, שפני האריח יהיו חלקים.
באמבט יש לי ריצוף מחוספס והלכלוך נתפס בו עולמית כל נסיונות הקרצוף לא עזרו, ומשנואשנו רכשנו ריצוף חדש. (כעת אשמח להמלצות על רצף טוב).

אפרתה

משתמש מקצוען
ארבע- יש לי טלפון של רצף ערבי, ימ"ש, אבל עושה עבודה טובה. באישי.
ניסיון קצת נועז שעשיתי הוריד לי לכלוכים עקשניים מרצפת האמבטיה שהשאירו הדיירים הקודמים... שפכתי חומר לאסלות (הירוק הזה..) בכמות מכובדת ונתתי לזה לעמוד כמה זמן. אח"כ שפשפתי במטאטא שערות קשות, ושטפתי היטב. בלי אחריות, ולהרחיק סקרנים...

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י eden7115;678716:
לא הייתי כותבת את זה בכזו נחרצות...
לי גם יש מט ואני לא מרוצה כי הוא אף פעם לא נראה נקי - אבל תלוי איזה מט...
אצלי צבע המרצפת הוא קרם מאוד מאוד מאוד בהיר וכמעט אחיד לגמרי - זו הסיבה שרואים כל לכלוך.

לעומת זאת אם יוצא לך להסתובב במסעדות, מרכזי שירות וכדו' את יכולה לראות שיש שם ריצוף מט והרצפה כל הזמן נקייה למרות מאות האנשים שנמצאים שם ביום.
אז מה הסוד?
ריצוף לא בהיר ושיש עליו "קשקושים".
זה הכל.

(בדיוק היום הייתי במרכז שירות של אחת מחברות הסלולר והתפעלתי מהריצוף היפה והנקי בצבע אפור מט).
נחרצות גמורה!
הרבה מאד אנשים ששאלתי והתיעצתי מתוך נסיונם אמרו לי את הדברים כפי שכתבתי זאת. נסיון יש לי גם מבית הורי שם הריצוף מט עם נימים ולא מאד בהיר ובפרוש מצריך נקיון יומיומי! לפחות 'להעביר ניגוב' וגם שזה לא חכמה לקחת דוגמא ממרכז שירות וכד' המנקה עוברת שם מידי כמה שעות במקרה הגרוע (זה שבדיוק לא ראית אותה...) ואין שם ילדים שנשפך להם או מטבח שכל הזמן נהנים משרותיו ועוד כמה סיבות.

לא הכרחתי לקבל את המלצתי אבל דעתי בענין אכן נחרצת!

קרייזי גרף

משתמש מקצוען
אם כבר מדברים על ריצוף,
לאחרונה ריצפתי את דירתי בריצוף לפאטו מבריק
מרוצה עד השמים!
ומסכימה עם כל מילה של eden7115
שבזכות הטקסורה שעל האריחים, הם פרקטים ברמות!!!
החיסרון הוא, וכאן אני צריכה את עזרתכם:
בשטיפה זה ממש סכנת החלקה
עם קרוקס אין מצב, אבל גם נעל בית רגיל לא עוזר ,
אשמח מאוד אם יש לכם עצות בענין.

ואגב דמיון, ממליצה לך מאוד ללכת על לפאטו, רק קחי החשבון שיש דרגות שונות של הברקה בלפאטו.
ותשני את הכותרת.....

דמיון

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם הייתי מצליחה הייתי משנה מזמן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה