דרוש מידע המלצה על הצלם מאיר שבח

מלי לוין

משתמש פעיל
ובכן,לאחר שוטטות בין אשכולי פרוג השונים,
החלטנו להזמין את מאיר שבח,לצילום חתונתנו.
האמת,שהמקצועיות היתה שם מהרגע הראשון-
ההסבר על העבודה,תכנון לו"ז החתונה,מס' המצולמים,מיקום הסטודיו באולם.
כל השאלות הובילו אותי להבנה שמדובר באדם מקצוען ופרפקציוניסט שלא יפספס רגע בחתונה.
ובאמת-לאורך כל החתונה קבלנו שרות מושלם,
הוא שם לב לכל פרט,עושה את העבודה שלו ברוגע ובשלוה,
הוא צלם שמשתלב בחתונה-ולא מפריע לאנשים תוך כדי,
והתמונות שלו -אין עליהן,מושלמות!!
אגב,גם קבלת התוצרים לאחר החתונה נעשית במהירות ראויה לציון.
אני ממליצה עליו מכל הלב,
תודה למאיר שבח
ותודה לכל הממליצים כאן באתר שבזכותו הגענו אליו!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה רבה

כיף לעבוד עם לקוחות שיודעים מה הם רוצים ומאפשרים לי לתת את מה שאני רוצה לתת תוך כדי תיאום מושלם לטובת הביצוע הנכון והמדויק של שימור הזכרונות מאירוע משמעותי כל כך.

רק שמחות!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
התלבטתי אם לפתוח אשכול חדש או להקפיץ
אבל החלטתי לחזק באשכול הנוכחי את ההמלצות
למרות שהיו כאן עוד אשכולות המלצות עליו כאן וכאן ומניחה שבעוד הרבה מקומות

בקיצור,
הזמנו את מאיר שבח לצלם בחתונת ביתי @henny photography
וב"ה מודים להשם על הבחירה כל יום
תאורה מדויקת (!!!!)
העמדות מושלמות
איכות וחדות מטורפים
צילומים מדהימים
יחס מצוין
מחירים הוגנים
אמינות וישרות
בקיצור כל מה שאתם מחפשים בצלם .

אני חושבת שדוקא בתקופת הקורונה
בחתונות שנעשות במתכונת שונה
התמונות שנשארות מחפות על החסר
ונותנות טעם מתוק לחתונה שהיתה

@msphoto ,
ישר כח גדול על צילום האירוע שלנו בי"ז אלול
אי"ה בשמחות הבאות בעזרת השם :)

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה רבה
שמחתי לתת שירות
וכל הכבוד על השקעת המחשבה במיקום ההמלצה ובתוכנה (אולי כדאי באמת שההמלצות ישורשרו לאשכול אחד במקום ללכת לאיבוד במרחבי האתר..)

ב"ה שזכיתי ללקוחות טובים, כאלה שמצפים לעבודה ברמה מסויימת ויודעים גם לפרגן אחר כך..
לחלוטין לא מובן מאליו, אני מעריך זאת מאוד.

רק שמחות!

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
האם אפשר לקבל דוגמאות לתמונות?
וכן מתעניינת במיוחד לגבי התעכבות על פרטים קטנים בתמונה (שהראש יעמוד ישר, לזוז מעט ימינה....)

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בשמחה, נא לשלוח פניה למייל
meir675 בgmail

אהבתי את ההתעניינות שלך בפרטים הקטנים, בדרך כלל לקוחות לא שמים לב לזה אלא לאחר מעשה..
זה בדיוק מה שאני שם עליו דגש רב, ליישר את העניבה, עמידה זקופה, התחתית של הילדה שמבצבצת, לנקות משקפיים, ועוד הרבה פרטים קטנים שעושים את ההבדל בין תמונה טובה לתמונה מושלמת

רגע לפני הצילום אפשר לדייק את הפרטים ולצלם נקי ונכון - מה ששום עיבוד ותיקון מאוחר לא יוכל להשיג

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
האם ניתן להזמין גם לבר מצווה או רק לחתונה?

בדרך כלל אני מצלם חתונות
אבל כל אירוע יכול להיות רלוונטי, במידה ומעוניינים ברמת צילום גבוהה והתקציב מתאים

נערך לאחרונה ב:

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ענין של גישה פרפקציוניסטית מלכתחילה, ועם הזמן העין כבר מחפשת לבד את נקודות התורפה שבסה"כ די חוזרות על עצמן

ספציפית לגבי נקיון משקפיים - זה חשוב בגלל שהפלאש מדגיש לכלוך על כל משטח שקוף / מבריק הרבה יותר ממה שנראה בעין רגילה ואין דרך לתקן את זה אחרי הצילום
כמובן שגם אחרי שהמשקפיים נקיות - לפעמים יש השתקפות של הפלאש וצריך להטות את הראש מעט הצידה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
התלבטתי אם לפתוח אשכול חדש או להקפיץ
אבל החלטתי לחזק באשכול הנוכחי את ההמלצות
למרות שהיו כאן עוד אשכולות המלצות עליו כאן וכאן ומניחה שבעוד הרבה מקומות

בקיצור,
הזמנו את מאיר שבח לצלם בחתונת ביתי @henny photography
וב"ה מודים להשם על הבחירה כל יום
תאורה מדויקת (!!!!)
העמדות מושלמות
איכות וחדות מטורפים
צילומים מדהימים
יחס מצוין
מחירים הוגנים
אמינות וישרות
בקיצור כל מה שאתם מחפשים בצלם .

אני חושבת שדוקא בתקופת הקורונה
בחתונות שנעשות במתכונת שונה
התמונות שנשארות מחפות על החסר
ונותנות טעם מתוק לחתונה שהיתה

@msphoto ,
ישר כח גדול על צילום האירוע שלנו בי"ז אלול
אי"ה בשמחות הבאות בעזרת השם :)
שבוע שעבר הגיעו האלבומים
כל מי שראה אמר שלא ראה כאלו אלבומים יפים
העיצוב והגרפיקה המוקפדים
הטאצ' והגימורים
הטיפולים הקוסמטים
וההברקות
ההחלקות והסיומות
הופכים את האלבום להרבה יותר ממושלם.
אז שוב
ישר כח גדול גם על זה.
(

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה רבה
התוצאה הסופית היא אמנם פרי עבודתו המאומצת של הצלם אך מושפעת הרבה גם מטיבו של הלקוח..
בשיתוף הפעולה, בשיח הפורה, בבחירת התמונות, בגישה הנעימה והזורמת.

שניפגש בשמחות.

גיטאל

משתמש חדש
התחתנתי לפני פחות משבועיים וזכיתי שמאיר שבח יהיה הצלם שלי השם שלו הגיע אלי על ידי המסריט שהמליץ לי עליו לאחר ששמע מה אני מחפשת מצלם למרות שידעתי שאני לוקחת צלם טוב לא ידעתי עד כמה טוב והאמת לא יודעת מאיפה להתחיל
דבר ראשון אולי על הבן אדם היה פשוט סבלני בעל יחס באמצע הרגשתי שהתמונות חשובות לו יותר ממני יודע להגיד את המילה בזמן הנכון לא חופר יותר מדי מרים את האוירה שצריך וזריז ורץ על מנת להספיק כמה שיותר
חוץ מזה שהוא פרפקציוניסט אבל ברמה הגבוהה בכל תמונה היה חייב להיות משפט של סנטר קצת לשם כתף ימין לשם אצבע ככה וחיוך ככה והמבט לשם
בנוסף בתמונות משפחה לאחיין ששלי הי מלוכלך המכנס כי הוא השתולל מאיר התקופף הוריד את הכיפה וניקה לו את המכנס
הוא בא עם רשימה של כל הנשואים והאנשים שצריך לשים לב לצלם אותם ומוחק אחד אחד
בקשר להעמדות היצירתיות והרעיונות לא נגמרים זורם בראש שלכם ועושה הכי מעניין בעולם היה חשוב לי תמונות לא קלאסיות וקיבלתי בענק!!!
חוץ מזה מהירות קבלת התמונות היה לנו כבר לשבת שבע ברכות שלושה משוויצונים עם 50 תמונות מדהימות להראות לכולם פה אני מעבר לחייבת לציין שנסענו כבר מחמישי לצפון כך שלא היה מי שיקח מהמרכז את התמונות למאיר זה הפריע ובשעה 1 ביום שישי הוא מתקשר לומר לנו שהשיג מישהו שמגיע לשם ושניקח ממנו את זה היינו מעבר לבהלם זה מעבר לדרישה וציפייה מצלם וזה מסביר מה הוא מעבר למקצועיות
וכמובן שהתמונות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר כל מי שמסתכל פשוט לא מפסיק להחמיא!!
תודה רבה וממליצה מעבר לבחום תקחו אותו ותדעו שאתם בידיים הכי טובות!!!

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מאיר שבח צלם אלוף
גם בשביל קמפיינים ותדמית אלוף בלמצוא את הנקודה והמעבר לסטנדרט
מכיר ישיבה שמאוד מבסוטית ממנו

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זוהי חתונה שניה שמאיר שבח מצלם לנו, הפעם הכלה התעקשה רק עליו, ומבחינתה היה לשנות תאריך במקרה והוא תפוס.
היא קיבלה אתמול את המשוויצונים (בתוך השבע ברכות) והראתה לכולם לשם מה התעקשה,
האיכות, החדות, התאורה!! ההעמדות והכל לתמונה המושלמת! תמונה אחרי תמונה, לאורך הארוע כולו, כולן מעולות!!
כל מי שהסתכל התלהב, והוסיף שבח על השבחים הקודמים...
על כמות הסבלנות, האכפתיות, האורך רוח, והיכולת להצליח לתפוס את כל התמונות מבלי לפספס שום אורח חשוב!

תודה רבה על שירות שאין דומה לו, ואחרי שמונה חתונות, כבר בטוחים מי הצלם לשני האירועים הבאים בע"ה.
בשמחות תמיד!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
התחתנתי לפני פחות משבועיים וזכיתי שמאיר שבח יהיה הצלם שלי השם שלו הגיע אלי על ידי המסריט שהמליץ לי עליו לאחר ששמע מה אני מחפשת מצלם למרות שידעתי שאני לוקחת צלם טוב לא ידעתי עד כמה טוב והאמת לא יודעת מאיפה להתחיל
דבר ראשון אולי על הבן אדם היה פשוט סבלני בעל יחס באמצע הרגשתי שהתמונות חשובות לו יותר ממני יודע להגיד את המילה בזמן הנכון לא חופר יותר מדי מרים את האוירה שצריך וזריז ורץ על מנת להספיק כמה שיותר
חוץ מזה שהוא פרפקציוניסט אבל ברמה הגבוהה בכל תמונה היה חייב להיות משפט של סנטר קצת לשם כתף ימין לשם אצבע ככה וחיוך ככה והמבט לשם
בנוסף בתמונות משפחה לאחיין ששלי הי מלוכלך המכנס כי הוא השתולל מאיר התקופף הוריד את הכיפה וניקה לו את המכנס
הוא בא עם רשימה של כל הנשואים והאנשים שצריך לשים לב לצלם אותם ומוחק אחד אחד
בקשר להעמדות היצירתיות והרעיונות לא נגמרים זורם בראש שלכם ועושה הכי מעניין בעולם היה חשוב לי תמונות לא קלאסיות וקיבלתי בענק!!!
חוץ מזה מהירות קבלת התמונות היה לנו כבר לשבת שבע ברכות שלושה משוויצונים עם 50 תמונות מדהימות להראות לכולם פה אני מעבר לחייבת לציין שנסענו כבר מחמישי לצפון כך שלא היה מי שיקח מהמרכז את התמונות למאיר זה הפריע ובשעה 1 ביום שישי הוא מתקשר לומר לנו שהשיג מישהו שמגיע לשם ושניקח ממנו את זה היינו מעבר לבהלם זה מעבר לדרישה וציפייה מצלם וזה מסביר מה הוא מעבר למקצועיות
וכמובן שהתמונות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר כל מי שמסתכל פשוט לא מפסיק להחמיא!!
תודה רבה וממליצה מעבר לבחום תקחו אותו ותדעו שאתם בידיים הכי טובות!!!
תודה על המילים החמות ועל תשומת הלב לנקודות שלא תמיד שמים לב אליהן..

מאיר שבח צלם אלוף
גם בשביל קמפיינים ותדמית אלוף בלמצוא את הנקודה והמעבר לסטנדרט
מכיר ישיבה שמאוד מבסוטית ממנו
חן חן

זוהי חתונה שניה שמאיר שבח מצלם לנו, הפעם הכלה התעקשה רק עליו, ומבחינתה היה לשנות תאריך במקרה והוא תפוס.
היא קיבלה אתמול את המשוויצונים (בתוך השבע ברכות) והראתה לכולם לשם מה התעקשה,
האיכות, החדות, התאורה!! ההעמדות והכל לתמונה המושלמת! תמונה אחרי תמונה, לאורך הארוע כולו, כולן מעולות!!
כל מי שהסתכל התלהב, והוסיף שבח על השבחים הקודמים...
על כמות הסבלנות, האכפתיות, האורך רוח, והיכולת להצליח לתפוס את כל התמונות מבלי לפספס שום אורח חשוב!

תודה רבה על שירות שאין דומה לו, ואחרי שמונה חתונות, כבר בטוחים מי הצלם לשני האירועים הבאים בע"ה.
בשמחות תמיד!
איזה כיף לקרוא
תמיד לשירותכם!
והלוואי שתמיד אספיק להכין משויצונים בתוך השבע ברכות, זה פחות או יותר גומר לי את השינה אבל אני יודע כמה זה משמח את הזוגות הטריים..

רק שמחות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה