דרוש מידע המלצה על אורגנית

חסידויסית

משתמש מקצוען
מחפשת המלצות על אורגנית טובה עד 3,000 ש"ח
מיועד לבחורה שלומדת נגינה ורוצה להתמקצע.
עדיף לאורגניות קורג.
תודה!

אני יודע

משתמש פעיל
בקורג אין יותר מידי אפשרויות במחיר הזה יש את ה EK50 שעולה בסביבות 2,000 מאוד פשוט שאין לו סטים (וזה לא בדיוק להתמקצע)
ויש ב3,500 את PA300 שהוא די פשוט אבל יש לו סטים ובכלל אפשר להתקדם איתו ולהתמקצע
ואם כבר קונים ב3,500 אז יש את המדלי Dante ZEN שאומרים שהוא אורגן מקצועי לא פחות מהPA700(שעולה 7,000)

יוניקורן

משתמש מקצוען
בתקציב של 3000-4000 ₪ לקורג יש דברים טובים שנותניפ תמורה לכסף.
ב5000₪+ כדאי לעבור לימהה כי הממשק יותר נוח ואפשר להשיג מקצבים בקלות יותר (השוק יותר גדול)

ד. מ.

משתמש מקצוען
ראיתי שבפרק של הקלידנים אתמול דברו על זה ונתנו כמה טיפים, אני לא מבין במוזיקה ולא זוכר מה בדיוק היתה המסקנה, אבל נדמה לי שיעזור להסתכל (ודאי לא תפסידו).

אני יודע

משתמש פעיל
אשמח לשמוע עוד על הדגם הזה.
הוא מתאים להרקדות בבתי"ס ובסמינרים?
פחות אבל זה לא לא אפשרי
אני הייתי משקיע עוד קצת לPA700 שזה כבר בהחלט מתאים לאירועים קטנים (כמובן עם סט טוב)
ותקחו בחשבון שסט טוב בסיסי מתחיל ב 1500

איש השדה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לדעתי לפני קורג פי אי 600 אין מה לדבר על הרקדות וכו' , זה הבסיס של הבסיס... !

חסידויסית

משתמש מקצוען
תודה רבה לכל העונים!
מאוד עוזר ומכוון!
הבחורה שבשבילה אני מבררת, השתכנעה ממישהו לקנות PA50!! (יד שניה כמובן)
ואני מנסה להוריד אותה מזה.... ולראות מה הכי הגיוני בתקציב שלה.
עדיין מנסה להבין את ה300. יתכן שהוא בהחלט יספק כרגע.
הגברת מנגנת די התחלתי. עדיין לא מתאימה להפצצות וכו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה