דרוש מידע המלצה לתנור דו תאי

rrrry

משתמש מקצוען
מחפש המלצה לתנור דו תאי כולל כיריים שאופה טוב בצורה מושלמת!! [בעיקר עוגות וכד' שדרוש פיזור מדויק וחום אחיד]. לא שורף, ולא מתקלקל אחרי יומיים.

נא להמליץ מנסיון על דגמים שקיימים בשוק כיום. (אם אפשר לכתוב דגם מדויק) כמה זמן בשימוש וכמובן איך האפייה, ואם יש תקלות.

אם יש דיס-המלצות נשמח גם לשמוע..

תודה רבה.

סוסיתא

משתמש צעיר
מקפיצה...
אשמח גם לשמוע.
האם שווה המחיר של דלונגי? ההפרש מצדיק את עצמו?

קליפס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
למאן דהו יש מידע על תנור טכנו גז, בחנות של לוינגר בבני ברק ממליצים עליו יותר מכל התנורים האחרים.

וייס1

משתמש מקצוען
שמה נייר כסף לפני בישול - (לא רואים אותו כי החצובות יחסית עבות) ופשוט מורידה אותו ברגע שאני מסיימת לבשל..
חוץ מיזה שפעם בישלתי בלי נייר כסף ובלי להאמץ ירד לי הלכלוך...

וייס1

משתמש מקצוען
לא רק. את לא מניחה על זה פלטה?
מניחה. יש לי משטח כזה שאני שמה על חצובות ועליו מניחה את הפלטה..
זה באמת שטויות, שאלו לא יהיו שיקולים מהותיים (המלצה שלי) כי יש להם פיתרונות...
לגז הזה אין תחליף, אש טובה, וחזקה.
והתנור? מעולה +++.....אין לי תלונה אחת.
כפי שציינתי היה לי דלונגי ולא הייתי מרוצה בכלל, ואני משתמשת הרבה בתנור.
אם יעזור לך - גם לגיסתי יש דלונגי והיא לא מרוצה..

וייס1

משתמש מקצוען
דגם msnud66mfe/ci
קנינו בקרן בני הישיבות (עשינו עסקת חבילה שם עשו הכי זול, אם את קונה רק תנור...ממליצה לך לבדוק בעוד חנויות ולנסות להוריד את המחיר...)
כיוון שהיתה עסקת חבילה - עלה לנו3,300 ש"ח

א'ב'

משתמש פעיל
דגם msnud66mfe/ci
קנינו בקרן בני הישיבות (עשינו עסקת חבילה שם עשו הכי זול, אם את קונה רק תנור...ממליצה לך לבדוק בעוד חנויות ולנסות להוריד את המחיר...)
כיוון שהיתה עסקת חבילה - עלה לנו3,300 ש"ח
אז זה יותר זול מדלונגי..
אני עם דלונגי מרוצה מאוד (אומנם לא הרבה זמן )קבלתי המלצות חמות מגיסתי שיש לה אותו כמה שנים טובות...

וייס1

משתמש מקצוען
אז זה יותר זול מדלונגי..
אני עם דלונגי מרוצה מאוד (אומנם לא הרבה זמן )קבלתי המלצות חמות מגיסתי שיש לה אותו כמה שנים טובות...
שמחה לשמוע, אולי ענין של דגם?
אני בכלל לא הסתדרתי איתו וכפי שרשמתי גם גיסתי שיש לה לא מחבבת אותו.
אגב, בעלי החנויות המליצו לי על הלופרה... איפה שלא הייתי אמרו לי: "יש לך את הלופרה שהוא סיפור אחר..."
ביררתי וקיבלתי פידבקים טובים
בסוף השתכנעתי....:)ציינתי שזה המחיר ששילמתי בעקבות עסקת חבילה...
היתה לי הנחה של 700 ש"ח אם אני לא טועה
לא זוכרת במדויק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה