דרוש מידע המלצה לעגלה

ש. י. ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מחפשת לקנות עגלה *איכותית, *מתקפלת ביד אחת *ובקלות, *קלת משקל, *ויפה
בנתיים ממה שבררתי וחיפשתי מצאתי רק את הנונה NUNA- TRIV NEXT
בוגבו דרגונפליי גם עונה על זה, אבל לא יפה לטעמי
אשמח לשמוע המלצות על עגלות נוספות, או/ו חוות דעת על נונה

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש את היויו, לדעתי הבוגבו מהממת וסופר איכותית שתחזיק לך לכמה ילדים, אבל זה ענין של טעם..

א.מ.ל

משתמש פעיל
אחרי הכל אין על האיכות של בוגבו מחזיק לי מעולה הפוקס
ויש לי גם יו יו גם כן איכותי על אף שיש לו חסרונות
פחות אוהבת את כל העגלות שיש היום בשוק לדעתי פחות איכותיות וגם פחות יפות

מאה מם

משתמש פעיל
אני מחפשת לקנות עגלה *איכותית, *מתקפלת ביד אחת *ובקלות, *קלת משקל, *ויפה
בנתיים ממה שבררתי וחיפשתי מצאתי רק את הנונה NUNA- TRIV NEXT
בוגבו דרגונפליי גם עונה על זה, אבל לא יפה לטעמי
אשמח לשמוע המלצות על עגלות נוספות, או/ו חוות דעת על נונה
עוקבת
גם לטעמי הבוגבו דרגונפליי לא יפה, וגם הפוקס 5 לא. ואת הבי 5 / בי 6 כבר אין כמעט איפה להשיג- וגם החנויות שעדיין מוכרות אותם זה רק בצבעים בודדים שנשארו במלאי- בד"כ שחור/אפור...

א.מ.ל

משתמש פעיל
עוקבת
גם לטעמי הבוגבו דרגונפליי לא יפה, וגם הפוקס 5 לא. ואת הבי 5 / בי 6 כבר אין כמעט איפה להשיג- וגם החנויות שעדיין מוכרות אותם זה רק בצבעים בודדים שנשארו במלאי- בד"כ שחור/אפור...
זה עניין ממש של טעם איזה סוג של עגלה
אבל לדעתי לדוגמא הבי חמש ושש זה מכוער ממש!
אז על טעם וריח.......
ובסופו של דבר אם בודקים על חברה אין כמו בוגבו בחוזק וביופי

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם את מחפשת יד שניה יש לי את הנונה ב1000 שח (האמבטיה חדשה הטיולון פחות) אם תרצי אעלה תמונות
האמבטיה מתקפלת לחצי מהגובה ב-2 לחיצות קלות מתאים לפג'ז קטן האמבטיה מגיעה עם כיסוי מלא לשמש הטיולון עם איורור כמו הסייבקס משהו נח ממש. ממליצה עליה בחום

אם את מחפשת יד שניה יש לי את הנונה ב1000 שח (האמבטיה חדשה הטיולון פחות) אם תרצי אעלה תמונות
האמבטיה מתקפלת לחצי מהגובה ב-2 לחיצות קלות מתאים לפג'ז קטן האמבטיה מגיעה עם כיסוי מלא לשמש הטיולון עם איורור כמו הסייבקס משהו נח ממש. ממליצה עליה בחום
אני מאוד אשמח לראות.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לי יש בייבי בוס והיא באמת מעולה
מאוד נוחה ומתקפלת בקלות לגודל ממש קטן (הטיולון) יש לה גם אמבטיה והיא מאוד קלה
יש לה דגמים, לי יש את היגואר והוא מוצלח מאוד לא יודעת לגבי שאר הדגמים.

נעמי שווארץ

משתמש חדש
אני מוכרת עגלה מהממת בוגבו פוקס צבע גינס + מושב שחור+ תיק תואם
במחיר נמוך אם מעניין אותך תעדכני

yfnhh

משתמש חדש
ממליצה בכל פה על סייבקס מיוס , כשאני קניתי היה דגם אחד , היום הם התקדמו כבר ל מיוס3 ממה שבדקתי מהסקר שעשיתי אז היא הייתה הכי קלה - קומה 3 בלי מעלית , היא מהממת , מתקפלת ביד אחת בקלות עם ילד ביד (גם הטיולון וגם האמבטיה עם כפותרי זיכרון)
משמשת אותי לילד שלישי , ואת האמבטיה כבר ארזתי לפעם הבאה

עורכת קליפים

משתמש פעיל
אני אוהבת מאד את הספורטליין, החיסרון שלה היא קצת כבדה ( לא בדקתי אותה למול עגלות אחרות, אולי כל העגלות כבדות...)
חוץ מזה אין לה חסרונות לדעתי היא מושלמת,

אני אוהבת מאד את הספורטליין, החיסרון שלה היא קצת כבדה ( לא בדקתי אותה למול עגלות אחרות, אולי כל העגלות כבדות...)
חוץ מזה אין לה חסרונות לדעתי היא מושלמת,
איזה דגם?
כי אני הבנתי שהפולד יחסית לא כבדה.

ש. י. ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני אשמח לראות תמונות
תודה!!!
האמבטיה חדשה ממש לא הייתה בשימוש?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני אשמח לראות תמונות
תודה!!!
האמבטיה חדשה ממש לא הייתה בשימוש?
האמבטיה בשימוש קצר עקב תינוק שמנמן שהיה לו צפוף בה.
העגלה לא נראית חדשה אם תרצי אשלח לך תמונות

:-)!!!!

משתמש חדש
אשמח להמלצה איזה עגלה יותר נוחה איכותית ויפה בוגבו דרגונפליי או בייבי בוס? או שיש משהו אחרת טובה יפה ומומלצת

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה