rivka-rubinstein

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מחפשים יועץ משכנתא מומלץ למשכנתא (1.5מיליון) שיכול גם לקבל משכנתא לבניה בגג (ולקבל את הכסף לפני בניה!-ז"א שמאות לפני)
אין לנו היסטורה חלקה בבנק ויש לנו הון עצמי מינימלית....בקיצור קצת מסובך ולכן אנחנו מחפשים מישהוא תותח!
בנוסף אנחנו מחפשים שמאי מקרקעין כדי לדעת כמה נוכל לקבל עבור המשכנתא לדירה +גג
אשמח להמלצות!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הבניה על הגג בהיתר? לפחות חלקה? מה הכוונה לקבל את הכסף לפני. לפני בניה בכלל? בדרך כלל הסכומים מסוימים הכסף לשיפוצים- הרחבה מגיע בשלבים.
בכל מקרה אם תרצו המלצה על יועץ תותח בפרט לכאלה עם בעיות החשבון בעבר? יש לי חבר יועץ תותח בנקאי לשעבר בבנק ירושלים שמומחה לתיקים כאלה..
תוכלו ליצור איתי קשר במייל אני יפנה אתכם אליו. m45840000אין לכתוב כתובת מייל

ממ"ד

משתמש מקצוען
אנחנו מחפשים יועץ משכנתא מומלץ למשכנתא (1.5מיליון) שיכול גם לקבל משכנתא לבניה בגג (ולקבל את הכסף לפני בניה!-ז"א שמאות לפני)
אין לנו היסטורה חלקה בבנק ויש לנו הון עצמי מינימלית....בקיצור קצת מסובך ולכן אנחנו מחפשים מישהוא תותח!
אשמח להמלצות!
דודי וינשטוק... מתמודד עם כמעט כל הבעיות... אך תשלום בהתאם...
באופן אישי הייתי מופתע מההצלחות המטורפות..
0527647774

edy19

משתמש חדש
אשמח להמלצות!

חברים , יועץ הוא לא קוסם !:) אני מניח שהוא מכיר את כל המערכת הבנקאית על מנת להגיד לך האם יש אפשרות שיאשרו לך או לא...גם לחבר שלי יש סיטואציה כזו ואנחנו רוצים לעזור לו למצוא מישהו שבאמת יכול לעזור...קראתי קצת באתרים השונים לגבי בנקים שיודעים לתת מענה לנכסים מורכבים...יש בנקים שיודעים לתת מענה...

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
חברים , יועץ הוא לא קוסם !:) אני מניח שהוא מכיר את כל המערכת הבנקאית על מנת להגיד לך האם יש אפשרות שיאשרו לך או לא...גם לחבר שלי יש סיטואציה כזו ואנחנו רוצים לעזור לו למצוא מישהו שבאמת יכול לעזור...קראתי קצת באתרים השונים לגבי בנקים שיודעים לתת מענה לנכסים מורכבים...יש בנקים שיודעים לתת מענה...
אתה צודק ב-100%!
אם אתה רוצה שאכוון אותך ליועץ מומחה - ע"פ פרטי סיפור ספציפיים, ולפי בנק ספציפי - פנה אליי למייל, ואני מתוך היכרות עם עשרות יועצים אוכל לעזור לך באופן מסודר ומקצועי.
keseffchacham בג'מייל

edy19

משתמש חדש
אתה צודק ב-100%!
אם אתה רוצה שאכוון אותך ליועץ מומחה - ע"פ פרטי סיפור ספציפיים, ולפי בנק ספציפי - פנה אליי למייל, ואני מתוך היכרות עם עשרות יועצים אוכל לעזור לך באופן מסודר ומקצועי.
keseffchacham בג'מייל

תראה , בכנות אנחנו קראנו לא מעט בנושא משכנתאות ובנקים שיכולים לתת מענה - אז באמת בשלב הראשון הוא ביקש לקבל פרטים של יועץ , כדי לראות אם יש עליו המלצות במדיה ואגב יש לי הרגשה שהוא רוצה לנסות באחד הבנקים לבד.
קראנו בכמה אתרים שממש אומרים לאיזה בנקים אפשר לפנות בנושאים מסובכים..נראה לי בנק ירושלים וטפחות..

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
נראה לי בנק ירושלים וטפחות..
אכן, הם הבנקים שמתעסקים עם משכנתאות מורכבות יותר מאחרים.
אבל לא רק, תלוי במורכבות [דירות מפוצלות, ועוד כל מיני תסבוכות].
מעבר לכך, ישנם מקרים של מורכבות אצל הלווים - שהלקוח הפשוט לעולם לא יצליח להעביר את עצמו לבד, ורק יועץ מקצועי יבנה את התיק נכון, ואז יעביר בעזרת קשרים. מה שיקרה ללקוח שייגש לבד, הוא פשוט "ישרוף" את עצמו או את העסקה במקרים מסויימים, ואז קשה יהיה עד בלתי אפשרי לעזור לו גם במעט בנקים שאולי עוד כן יכולים ל"ספוג" את העסקה / לווה הזה.
וזה מעבר לחיסכון בריביות ועלויות שיועץ יודע לעזור, כמו כל מיני הטבות מסויימות שהבנקים לא מפרסמים, אבל בבניה נכונה של תיק ומי שמכיר - כן ניתן לקבל.
הגיעו אליי לקוחות - שהbdi שלהם היה אדום - וחודשיים אח"כ השתפר. הם לא היו מודעים לזה בכלל. אם הם היו ניגשים לבד הם היו "נשרפים" בטוח בבנק, ואח"כ לך תשנה דיווח ויחס.. לעומת זאת, פשוט המלצתי להם להמתין חודשיים ולעבור בבנק רגיל.

edy19

משתמש חדש
צודק לגמרי , אבל אני חושב שבאמת כמו שאמרתי אחד שלומדת קצת את התחום ואת הניואנסים החשובים יכול להימנע גם מסיטואציות כאלו לא נעימות...אם לא עדיף שייקח המלצה ליועץ משכנתאות טוב שיכול ללוות אותו למקסימום תוצאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה