רכישת מחשב המלצה בקניית מחשב נייד

MenacheM12

משתמש חדש
שלום וברכה!
ב"ה מתחדש במחשב שאמור לשרת אותי בשנים הקרובות לעבודתי, אני איני מריץ תוכנות כבדות אך עובד בעבודה משרדית שוטפת.
מעוניין במחשב חזק - לא בסיסי וגם לא אולטרא.

עבודה חלקה גם תוך ריבוי משימות (כאמור, כל אחת מהמשימות אינה כבדה, אך צריך להתמודד עם ריבוי משימות. עם זיקה לעיצוב גרפי בסיסי.
בנוסף אני מרבה להשתמש במחשב מחוץ לבית שלי, כאשר הדגש הוא על עמידות (המחשב הקודם מוחלף בעקבות צירים שבורים)
התקציב הוא עד לכ2,800 ש"ח.

תודה רבה!

MenacheM12

משתמש חדש
אציין לגבי המחיר, שבמקום עבודתי (עמותה) ביקשו ממני להגיע עם דגם מכשיר, ולא הגבילו מבחינה תקציבית. לכן שיערתי סכום מקסימלי.

mickey mouse

משתמש מקצוען
כל הסדרה IDEA PAD של LENOVO מומלצת לסגנון השימוש הזה
קישור לזאפ לעניות דעתי מעבד I5 יספיק
נ.ב.
עדיף לכם לקנות דרך סוכן אמין כדוגמת ברנד בב"ב מאשר סתם בחנות
( לדוגמא למחשב הנ"ל עם מעבד I7 (דור 13 אאל"ט) הוא יקח לכם באזור 2800 כולל התקנות OFFICE וכו)
המספר של ברנד -0533101515 מומלץ!!!

avim10

משתמש מקצוען
הסדרה IDEA PAD של LENOVO
ממש לא המלצה טובה
כאשר הדגש הוא על עמידות
הסדרה thinkpad כמובן כן.
אבל המחירים יותר גבוהים. למרות שאם אתה יודע להתקין תוכנות לבד, תוכל לקנות מחשב ללא מערכת הפעלה, ולשמור כמעט על רמת המחיר הזו. לדוגמא:

(אין בכך המלצה על החנות הספציפית, פשוט היה לי קל לחפש שם, יתכן שתמצא מעט יותר זול בחנות אחרת)

MenacheM12

משתמש חדש
אהלן הגעתי לשני הדגמים האלו, אשמח להמלצות/הערות
*lenovo ideapad 3
* HP laptop 15

ד. ל.

משתמש צעיר
אהלן הגעתי לשני הדגמים האלו, אשמח להמלצות/הערות
*lenovo ideapad 3
* HP laptop 15
כפי ההמלצות באשכולות הדומים...
חיים מערכות אבטחה ומיחשוב
יביא לך את ההצעות הכי זולות (קונה ישירות מהיבואנים הרשמיים..)
ההצע"מ שלו הכי זולות שראיתי!!!
שווה טלפון..
0527684847
נ.ב. מביא לך את הכל עד הבית

אולי מעניין אותך גם...