דרוש מידע הליקובקטר זה וירוס או חיידק?

chaia

משתמש מקצוען
חיידק.
אם הבנתי נכון בגלל שהחיידק גורם לבעיות וכיבים בקיבה זה עלול להתפתח לסרטן בקיבה

ב.כ

משתמש מקצוען
אז ככה אליקובקטר הוא חידק שנמצא אצל כל אדם בעולם בקיבה ויש לו תפקידים שונים בדרך כלל הוא ישן ולא עושה כלום אבל לפעמים אצל כל מיני אנשים הוא מתעורר ועושה בעיות ואז צריך לטפל בו כי הוא אכן יכול ליצור מחלות מסוכנות כגון סרטן חס וחלילה
הטיפול הוא לשבועים וממש לא בעיתי אבל דורש עיקביות

רב פעלים

משתמש מקצוען
וצריך וחשוב לשלב גם פרוביוטיקה בזמן הטיפול כי מדובר בכמות של אנטיביוטיקה
אצלי זה לא היה טוב כי יש לי אי סבילות ללקטוז, ורגישות לחלב ומוצריו (רגישות חזקה שברפואה הרגילה לא מוכרת כאלרגיה), ומסתבר שפרוביטיקה זה חלק מהבעיות שלי.

ב.כ

משתמש מקצוען
אצלי זה לא היה טוב כי יש לי אי סבילות ללקטוז, ורגישות לחלב ומוצריו (רגישות חזקה שברפואה הרגילה לא מוכרת כאלרגיה), ומסתבר שפרוביטיקה זה חלק מהבעיות שלי.
יש גם כאלה שלא מכילים חלב

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אני רואה שממש נלחצו פה מהקטע של הוירוסים.
רוצה להרגיע- רוב הוירוסים לא מסרטנים.
יש בודדים שכן. וגם אז- רק למיעוט מהנדבקים.
גם שאר התופעות המפחידות שתוארו מקודם לגבי הוירוסים קורות למיעוט מקרב הנדבקים. (למעט hiv, וגם לו יש היום ב"ה טיפול יחסית יעיל שמאריך משמעותית את תוחלת החיים. והוא גם לא ככ נפוץ אצל שומרי תו"מ
וחוץ מזה- לרוב הוירוסים המסוכנים יש חיסון.
וגם לקורונה ככל הנראה יהיה חיסון בע"ה. גם אם זה יקח זמן.
ודבר אחרון והכי חשוב- אנחנו כמובן צריכים לעשות השתדלות בשמירה על הבריאות, אבל בסופו של דבר הכל מכוון מלמעלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה