הליכון לסבתא- הדרכה

• פותח הנושא RMO
  • פורסם בתאריך

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשכול ישן הרבה חפשו הדרכות להליכונים מקפיצה תסתכלו כמובן בתחילת ההודעות,
ותודה רבה למי שהעלתה זה מגניב תחפושת מושלמת

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה משקיענית! ואלופה!!!

שוס

משתמש רשום
אני רוצה השנה לחפש את הקבוצה שלי (משפחתון) למושב זקיינים. חשבתי על כיון של מקלות מטאטא שאחתוך בגודל ואחבר במסמרים וכדי לעבות אותם חשבתי על כיוון של ליפוף אלבד/עיתונים. וריסוס ספרי או נייר כסף.
אשמח לקבל הצעות לשידרוגים וגם אם ידוע למישו איפה ניתן להשיג קסקטים ושלייקסים זולים

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני רוצה השנה לחפש את הקבוצה שלי (משפחתון) למושב זקיינים. חשבתי על כיון של מקלות מטאטא שאחתוך בגודל ואחבר במסמרים וכדי לעבות אותם חשבתי על כיוון של ליפוף אלבד/עיתונים. וריסוס ספרי או נייר כסף.
אשמח לקבל הצעות לשידרוגים וגם אם ידוע למישו איפה ניתן להשיג קסקטים ושלייקסים זולים
מקל עץ יצא כבד
ומקל פלסטיק מסוכן קצת יכול לחתוך בקצוות

תקני צינורות בטמבור ותחברי יש להם מתאמים
ומרססים עם ספרי כסף

שוס

משתמש רשום
דוקא הכובד קרץ בגלל שהוא יתן יותר יציבות, לא? עם חברה' בני 11 חודש שהולכים עם תמיכה ונשענים על ההליכון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה