עזרה הלוואה כנגד קרן השתלמות לא נזילה ,ריביות טובות

שלום וברכה .אני זקוק להלוואה כנגד קרן השתלמות שלי ,והציעו לי הלוואה של 40% כנגד הסכום .בפריים + 1 .אציין שמדובר בגרייס של 83 חודשים .(תשלום ריבית בכל חודש ,והקרן בסוף התקופה) ההצעה היא של חברת הפניקס. האם הריבית היא בהתאם לשוק או שהיא יקרה ?
וכן האם כדאי להעביר את הקרן לחברה אחרת כדי לקבל ריבית טובה יותר? . תודה רבה לעונים

א. ש. ט.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום וברכה .אני זקוק להלוואה כנגד קרן השתלמות שלי ,והציעו לי הלוואה של 40% כנגד הסכום .בפריים + 1 .אציין שמדובר בגרייס של 83 חודשים .(תשלום ריבית בכל חודש ,והקרן בסוף התקופה) ההצעה היא של חברת הפניקס. האם הריבית היא בהתאם לשוק או שהיא יקרה ?
וכן האם כדאי להעביר את הקרן לחברה אחרת כדי לקבל ריבית טובה יותר? . תודה רבה לעונים
לא מכיר חברות וקרנות אחרות

לעומת הבנקים זה די טוב

926

משתמש חדש
וכן האם כדאי להעביר את הקרן לחברה אחרת כדי לקבל ריבית טובה יותר? . תודה רבה לעונ
במגדל ניתן לקבל P-0.3 וכן ניתן לקחת בבלון עד 84 חודשים עד 50% בקרן לא נזילה

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

שואל לעניין

משתמש מקצוען
הפניקס
שלום רב

בהמשך לשיחתנו, זכאות הלוואה נכון ליום זה היא ---------

ריכזנו עבורך את המידע בנוגע לקבלת הלוואה מקרן הפנסיה המקיפה.

תנאי ההלוואה:

סכום הזכאות להלוואה הוא עד לגובה המצוין במייל המצורף - מדובר בבדיקה ראשונית, שאינה מהווה אישור סופי.
ריבית שנתית בגובה 3%, קבועה וצמודה למדד.
ניתן לקחת הלוואה עם דחייה (הלוואת גרייס) עד שנה, ללא תשלום בכלל.
פריסת תשלומים מקסימלית: 7 שנים.
תקופת תשלומים מינימלית: 12 חודשים (לא כולל תקופת הדחייה).
גובה ההחזר החודשי: 200 ₪ לפחות.
גובה הלוואה מינימלי: 10,000 ₪.

הלוואה ניתנת בכפוף לבדיקת BDI (דירוג האשראי) ויכולת ההחזר שלך,לצורך בדיקות אלו יש לחתום על הסכמתך למסירת נתוני אשראי + הוכחת הכנסה.

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

אהרילע

משתמש רשום
בקרן השתלמות למורים פריים - 0.6
הלוואה מקרן השתלמות למורים.jpg

אהרילע

משתמש רשום
השאלה, מה עם העניין ההלכתי, כיון שמדובר בהלוואות מכספי עמיתים.

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שוק ההון מתמחר היום את ההצמדה לשנים הקרובות ב2.5 אחוז.
בשנה האחרונה המדד היה 3.1

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה