דרוש מידע הכשרות של הדרן

מצב
הנושא נעול.

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לכל מי שלא מאמין עדיין שהסרת הכשרות מהדרן הינה אך ורק השמצה מכוערת של אנשים בני בליעל שמזלזלים בדעת תורה וכותבים דברים בשמם,
מוזמן להתקשר למזכירות הבית דין ולשמוע.....
036188264 שלוחה 1

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לא מבינה
הדבר הכי אמין זה כמו שכתב
@יהודה וולף להתקשר בעצמכם ולשמוע

אז אתם ממשיכים להאמין לשמועות??

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אני עצמי שמעתי מהג"ר אהרן פיינהנדלר שהג"ר שריאל רוזנברג הסיר את ההשגחה.
אח"כ שמעתי דברים דומים גם מהגאון ר' שריאל רוזנברג עצמו.
ההקלטות ברשותי, אך לעת עתה אין בידי את האפשרות הטכנית להעלותן כאן. אציג את תמליל השיחה הטלפונית:

הגר"ש שליטא: כן.
שואל: הלו.
- כן.
- שלום הרב. רציתי לשאול: היה ביום חמישי מודעות של הרב פיינהנדלר בקשר לפיקוח שלכם על הסמרטפונים של הדרן. פשוט אני יש לי סמרטפון שלהם. רציתי לשאול: זה בלוף המכתב הזה או שהוא דובר אמת הרב פיינהנדלר?
- (מילה לא ברורה) הם קיבלו הוראה לא להמשיך למכור.

סוף ציטוט.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ולדברי ההודעה שקראנו בפתיחת האשכול, הגאון הצדיק הרב אהרן פיינהנדלר שליט"א הוא "איש בליעל שמזלזל בדעת תורה ומוציא השמצות מכוערות"...

נא להכיר.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
מה הויכוח? יש מודעה ברחוב שבית הדין הוריד את ההכשר. בית הדין מבהיר בהודעה מוקלטת שלא הוריד את ההכשר. אם היתה הוראה כזו או אחרת להדרן שנוגעת לכלל הציבור, בית הדין יודע את הדרך להבהיר אותה ברבים. בינתיים הדבר היחיד שבית הדין עשה זה להבהיר שההכשר לא הוסר.
ואגב, ר' @עיגול רבוע, בשביל לכתוב דברים קשים כל כך (פה ובאשכולות דומים) נגד חברה אתה צריך היתר מפורש מבית דין. לזה יש לך הכשר?

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
כן יש לי הכשר מפורש. האמן לי שאם לא כן הייתי מאד חושש לפתוח את פי.
ואני מתנסח בעדינות.
הרבה הרבה יותר ממה שאני אומר, אני מתאפק מלומר.
לו היית נחשף לעומק העוולות והזוועות היה קשה לך להרדם בלילה.

בקשר להודעה המוקלטת עליה בישרת: היום התקשרתי לבית הדין מספר פעמים ולא שמעתי הודעה מוקלטת כזאת.
שמעתי רק הודעה שהם עסוקים כעת, נא להתקשר בעוד מספר דקות. זו ההודעה שהושמעה כל הזמן. זאת התחמקות מגל עצום של זעם ציבורי על המחדל של הסרת הכשר בלי פרסום מצד בית הדין.
רבנים רבים ברחבי הארץ רועשים וגועשים על כך; יש כאן מישהו בעל צבתות ברזל שמונע מבית הדין לפרסם את הורדת ההכשר.
מעוניין בעובדות מבהילות נוספות ?

רחשי הלב

משתמש מקצוען
גל עצום של זעם ציבורי....
רבנים ברחבי הארץ רועשים וגועשים....
תן עובדות. לא רגשות. בתוך עמי אנוכי יושבת, לא מזהה את הגל העצום שאתה מדבר עליו. גם רבנים לא מעטים אני מכיר והם נראים די רגועים.
למען הסר ספק, אין לי, לא היה לי ובעז"ה לא יהיה לי טלפון שאינו מאושר ע"י ועדת הרבנים לענייני תקשורת.
הסיבה היחידה שאני מגיב היא כי כל הצרות של עם ישראל התחילו מאנשים שחשבו שהם יותר פרומער'ס וחכמים מהרבנים ובסוף התגלה כיעורם לעין כל. לפי דבריך, בית הדין מצידו היה מוריד את ההכשר אבל מישהו מונע ממנו בצבתות של ברזל, ואילו אני שמעתי מאחד מהפועלים הגדולים דברים חמורים נגד אב"ד בית הדין....

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אשרי שפגשתי אדם נוסף שנמנע מן הכיעור ומן הגורר אליו, שאינו נכנס אף בבבא קמא של נ' שערי טומאה, ואצבעותיו אינן מחליקות במדרון החלקלק אלא מתנופפות באויר הנקי שע"ג הגמרא...

אתה רוצה להתוודע להד קלוש מן הגל - הקשב ל"קול השפוי" של הרב קובי לוי, 079-560-9772.
אינני מדבר על רבנים העוסקים באו"ח, יו"ד וכו'. כוונתי לרבנים המופקדים על עניני טוהר המחנה.

בהקשר להמשך ההודעה, אני שוקל אם להסיר את הכפפות ולחשוף פרטים.
וזאת "למען דעת". "דעת - זה סדר טהרות". וירא הקהל וישפוט.

"למען דעת" תראה ותשפוט, גילו שבחינם השמיצו את הגאון הצדיק הרב פיינהדלר, עליך לחסום מיידית אשכול כזה !
ועומדים לגלות עוד כמה גילויים נוספים... אולי חס ושלום שהמכשיר שאומללים מסוימים (בוודאי לא הכותבת) כה קשורים אליו אינו כה תמים ואולי אף אינו כשר. קריסת מערכות !

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מר @עיגול רבוע
אני לא יודע על מה אתה מדבר.

בתור אדם שדעת רבנים חשובה לו, ויותר מכסף.
התקשרתי בתור משווק הדרן לבית דין צדק בני ברק, שלוחה 1 ואמרתי שברצוני לדעת אם הוסרה ההשגחה, התשובה היתה חד משמעית השמצות !!!
יש לך הסבר למה בית הדין ממשיך לענות כך לאחר הכל??
מישהוא כופה אותו??
ולכן המסקנה החד משמעית היא התשובה הנ"ל. השמצות

.

בקשר להודעה המוקלטת עליה בישרת: היום התקשרתי לבית הדין מספר פעמים ולא שמעתי הודעה מוקלטת כזאת.
שמעתי רק הודעה שהם עסוקים כעת, נא להתקשר בעוד מספר דקות. זו ההודעה שהושמעה כל הזמן. זאת התחמקות מגל עצום של זעם ציבורי על המחדל של הסרת הכשר בלי פרסום מצד בית הדין.
רבנים רבים ברחבי הארץ רועשים וגועשים על כך; יש כאן מישהו בעל צבתות ברזל שמונע מבית הדין לפרסם את הורדת ההכשר.
מעוניין בעובדות מבהילות נוספות ?

לא בישרתי על הודעה מוקלטת אלא על שיחה עם מזכיר הבית דין.
מוזמן לנסות!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה