עזרה הכנסת ספר תורה-התארגנות

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
מי יודע מנסיון איך מתארגנים להכנסת ספר תורה?
האם יש למישהו איזו רשימה?
לפידים, עם אש או רק עם מנורת לד. או גם וגם? מי מוכר אותם? שווה להביא מסין?
תודה לכל העוזרים

AVRAHAM L

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יש אמרגן שדואג לכל הנצרך מא ועד ת קוראים לו ברוך ברנדווין עושה אירועים ברמה הכי גבוה 70אחוז מההכנסות הם נעשו על ידו 0504162400
כמובן.

לגבי אישור משטרה/עירייה וכדו' -
עצה טובה לא למלאות מס' משתתפים/מוזמנים גבוה, מומלץ 150/200 גג, על כל 50 איש חייבים 2 סדרנים.
[מבחינה חוקית זה תקף, כי זה מה שאתה מעוניין ומזמין, ואם מגיעים הרבה אנשים זה סתם סקרנים שלא הגיעו מיוזמתך.]
אפשר לבקש שהסדרנים יהיו חלק מהקהל שלך.

לגבי פנסים, הכי זול בשוקה שקל (רחוב תכלת מרדכי 1 בירושלים קומה ח-2)
ניתן לבקש שישלחו לכל סניף שיש להם בארץ.

מצרף 2 קבצים של התארגנות, שבעבר קיבלתי
בהצלחה!

קבצים מצורפים

• התארגנות הכנסת ספר תורה.docx
    KB 16.6 · צפיות: 116
  • רשימת משימות.doc
    KB 49 · צפיות: 109

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
למי יש פרטים ליצירת קשר עם שוקה שקל רחוב תכלת מרדכי 1 בירושלים קומה ח-2 שהוזכר לעיל?

nit

משתמש פעיל
הערה קטנה. תוסיפו עוד כמה עשרות אבוקות- פנסים. לכמות שאתם צריכים. בכל ההוצאות הרבות זה לא מורגש. וככ משמעותי עבור ילדי השכונה שזו שייכותם לשמחה היפה הזו.

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
הערה קטנה. תוסיפו עוד כמה עשרות אבוקות- פנסים. לכמות שאתם צריכים. בכל ההוצאות הרבות זה לא מורגש. וככ משמעותי עבור ילדי השכונה שזו שייכותם לשמחה היפה הזו.
"השאלה" איך אפשר לנסות לחשוב כמות?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
ותחביאו 20-30 אצלכם להמשך הערב, כשתראו ילדון בוכה את נשמתו, יהיה לכם אחד מיותר להגליש לו...
בתחילת הארוע מגיעים כל הילדים הגדולים ועוד כל מיני "אורחים" מהשכונה ולוקחים להם ול....
ולילדים הקטנים / אלו שבאים רק עם אמא שלא יכולה להידחף לחלוקה , לא נשאר :(

וכאמא,
אני בד"כ מקפידה שיהיה לי בבית כמה כאלו, ומכניסה לשקית כשיוצאים לתהלוכה... אם לא הצלחנו לקבל מהמחלקים, אני פשוט שולפת מהשקית... (עולה 1-2 ש"ח ליחידה, ומכניס את הילדים באמת לאווירה של השמחה עם התורה)

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
ותחביאו 20-30 אצלכם להמשך הערב, כשתראו ילדון בוכה את נשמתו, יהיה לכם אחד מיותר להגליש לו...
בתחילת הארוע מגיעים כל הילדים הגדולים ועוד כל מיני "אורחים" מהשכונה ולוקחים להם ול....
ולילדים הקטנים / אלו שבאים רק עם אמא שלא יכולה להידחף לחלוקה , לא נשאר :(

וכאמא,
אני בד"כ מקפידה שיהיה לי בבית כמה כאלו, ומכניסה לשקית כשיוצאים לתהלוכה... אם לא הצלחנו לקבל מהמחלקים, אני פשוט שולפת מהשקית... (עולה 1-2 ש"ח ליחידה, ומכניס את הילדים באמת לאווירה של השמחה עם התורה)
כאילו... מי שמחפש. רעיון לגמ"ח.
עולה גרושים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה