הכל סגול...

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י yaffat;1895658:
פלאפון ללא כרטיס סים, גם לא כדאי לישון לידו?

זה עדיין עם קרינה. (עובדה, שאפשר להתקשר למספרח חרום...)
אבל אפשר לעשות פלאפון על מצב טיסה- אז זה בלי קרינה. אבל מה- לא בכל הפלאפונים יש אפשרות לשים את הפלאפון על מצב טיסה.

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני יושבת מול המחשב ומתגלגלת מצחוק מכל הרעיונות...:D:D:D
צרת רבים חצי נחמה...

אני ראיתי פעם פרסומת על שעון מעורר שמכוסה בחלקי פזל מחוברים, שברגע שהוא מתחיל לצלצל - כל החלקים מתעופפים באויר, אין אפשרות לנודניק, הוא מפסיק לצלצל רק אחרי שקמו לחפש את כל חלקי הפזל והם הוחזרו למקומם בסדר הנכון...
אין מצב שלא לקום עם כזה שעון!...

לא זוכרת אם זה היה משהו אמיתי או רק משהו כמו היד הזו שערבבה את הבחורה בסרטון.
אולי יש כאן עוד מישהו ששמע על זה? אני חושבת שזה יוכל להיות הפתרון המוצלח ביותר לכל אלו שמחפשים כאן נואשות את הסגול.........

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני רואה שאני הבעיתית היחידה כאן.
אני מכבה את השעון מתוך שינה.
כן, גם את ההוא עם הנודניק, ההוא שצריך לשחק משחק הזיכרון, את ההוא שצורח, ההוא ב5 מנגינות שונות... אני אפילו לא שומעת...
ולא שאין לי דברים חשובים לעשות, לא רוצה לפרט כמה דברים חשובים מאוד הפסדתי בגלל זה... אבל השכל שלי לא עובד בבוקר...
בינתיים אני עדיין מחפשת פתרון...

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
את לא היחידה :(
אצלי השעונים הם פשוט חלק מקסים מהחלום, ולא משנה כמה יצלצלו מסביבי...

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לאלו שמסוגלות לעמוד בקבלות שמקבלות על עצמן:
תחליטי שאת אומרת ברכות השחר מיד כשאת מתעוררת בבוקר.
או שתחליטי שמיד כשאת מתעוררת את מסדרת לפחות משהו אחד בבית.
או כל דבר אחר.
קורי השינה נגמרים כבר, עד שאת גומרת לעשות את הדבר הנ"ל,
אבל לעשות אותו לא קשה, כי את עוד בטוחה שתחזרי אח"כ להמשך השינה...

או שאולי אלו שעומדות בקבלות בכלל לא קשורות לנושא הזה??
הן מקבלות על עצמן מתי לקום, וחסל סידור שעונים וכו'...

נכתב ע"י רותי ה;1894798:
הורדתי איזה תוכנה למחשב של שעון מעורר
אפשר לבחור כל מוזיקה שהיא שיש במחשב
וזה מנדנד בלי להתעייף בשיא הווליום
חייבים להכנס וללחוץ עם העכבר על "אישור" (ESC רק עושה נודניק לעוד כמה דקות)
וואו וחייבים ממש ליהות מאופסים בשביל לעצור את השעון.

(קחו בחשבון שכל מנגינה שתשימו אח"כ היא תעצבן אותכם אז ..)

אבל, למען האמת שזה גם לא מצליח להעיר אותי רק את הילדים..

הוא מדליק את המחשב, או שהמחשב נשאר דולק כל בלילה?
ובכלל, אפשר קישור לתוכנה, או לחילופין, את התוכנה עצמה?

תודה.

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי פעם בשיעור (אולי הרב גנס) שסגולה לומר 7 פעמים את פסוק "עורה כבודי עורה הנבל וכינור אעירה שחר", ואז לבקש מד' שתצליחי לקום בשעה פלונית.
מנסיון של עשרות פעמים, אפילו כשהלכתי לישון שעתיים לפני שהייתי צריכה לקום, זה עובד!!!!
כל פעם ע"י משהו אחר- פעם מרגישים צורך להתפנות, פעם ילד בוכה, פעם חלמתי משהו שהבהיל אותי והתעוררתי מהבהלה בדיוק בשעה, ופעם (זה נשמע הזוי, אני יודעת) נחת עורב על אדן חלוני והחל לקרוא בקול "קרע קרע" הרבה זמן, וחשבתי לעצמי "איזה עורב מעצבן, למה דווקא כאן הוא עומד, ולאחר כמה דקות פתאום קלטתי שכבר בוקר ואני צריכה לקום, והשעה היתה בדיוק השעה שרציתי! ואיך שקמתי, העורב עזב! (ולא כי נבהל ממני, כי התריס היה מוגף)

זוית חדה

משתמש רשום
השעונים למיניהם לא כל כך עוזרים. יש פה כל מיני תיאורים של מה שקורה אצלנו...
לכן הלכנו על הכיוון של סגולות.
נראה לי שנתחיל לנסות את עורה כבודי, זאת הסגולה הכי "סגולתית" מכל ההיצע.
מקווה שאכול לעדכן עם ישועות כדוגמת sunshine

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י בתיה G;1895741:
אני יושבת מול המחשב ומתגלגלת מצחוק מכל הרעיונות...:D:D:D
צרת רבים חצי נחמה...

אני ראיתי פעם פרסומת על שעון מעורר שמכוסה בחלקי פזל מחוברים, שברגע שהוא מתחיל לצלצל - כל החלקים מתעופפים באויר, אין אפשרות לנודניק, הוא מפסיק לצלצל רק אחרי שקמו לחפש את כל חלקי הפזל והם הוחזרו למקומם בסדר הנכון...
אין מצב שלא לקום עם כזה שעון!...

לא זוכרת אם זה היה משהו אמיתי או רק משהו כמו היד הזו שערבבה את הבחורה בסרטון.
אולי יש כאן עוד מישהו ששמע על זה? אני חושבת שזה יוכל להיות הפתרון המוצלח ביותר לכל אלו שמחפשים כאן נואשות את הסגול.........

זה אמיתי לגמרי.
אגב, בסלולרי שלי יש אפשרות קצת פחות זדונית של חידה שמכבה את השעון. זה נקרא נעילת פאזל ולמעשה זה ריבוע המחולק ל4 ריבועים צבעונים ועליהם ספרות, וצריך להקיש עליהן לפי הסדר המספרי. תאמינו לי, כשאני מתעוררת בבוקר אני ממש מוצאת את עצמי חושבת חזק מה קודם למה - 3 או 5...

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש סיפור מפורסם על הרב אלישיב זצ״ל, שמיד כשהיה מתעורר היה זורק מעליו את השמיכה.
חוץ מהעובדה שזה רעיון שפשוט עובד (מישהו אי פעם סלח לחבר פנימיה שמשך לו את השמיכה??) הסיפור לימד אותי ש... גם לרב אלישיב היה קשה לקום בבוקר. ולא. זה לא משהו שנעלם כשמתבגרים אם לא מוצאים דרך להילחם בזה. וכן. זה כן קושי אמיתי. שגם אני מתמודדת איתו.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
בעבר (בילדות) גמלי היתה בעיה לקום מהמיטה, ואז עשיתי את העצה של העפת השמיכה והיום ב"ה אין לי בכלל בעיה בענין.
השיטה שניסיתי ולא עבדה היא לכוון את השעון מוקדם יותר ולקום לאט לאט, כי אז הייתי נשארת עוד במיוחד בחורף בשמיכה החמה.
ככה היום, אני שומעת שעון מעורר/רואה את השעה היעודה בשעון וקמה בבת אחת.

ואגב, אם קשה לכם לקום תבדקו אולי אתם פשוט עייפים.
אני למדתי לא ללכת לישון מאוחר. ובלילה שבכל אופן הלכתי מאוחר, אני באמת לא מצליחה לשמוע את השעון המעורר.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
פשוט מאד: לומר בצורה ברורה [לא בנדר!] שכל פעם שמאחרים את השעה היעודה של הקימה הרצויה - נותנים סך 5 ש"ח לצדקה.
תוך שבוע מקס' הכל מסודר.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נזכרתי בעוד ענין, חוקרים טוענים שהנודניק מזיק יותר משמועיל. מכיוון שהוא נותן לנו עוד כמה דקות חסד בהן אנחנו שוקעים בשינה עמוקה (יותר מהשינה טרום הצלצול הראשון, מכיוון ששעת שנת הלילה האחרונה מכינה את הגוף לקראת עירות, היא נעשית קלה יותר, רמת הורמוני שעות העירות עולה וכו׳) מה שמוביל לקושי גדול יותר בקימה, כשאנחנו מתעוררים שוב לבסוף. במיוחד כשמדובר בכמה נודניקים.... הפרעה כזו בשינה משגעת אותנו ואנחנו קמים עייפים ועצבניים...

אצלי זה עובד עד היום ובדיוק לשעה שאני רוצה.
לומר 3 פע' את הפס' "עורה כבודי עורה הנבל וכינור אעירה שחר"
ולחשוב על השעה שרוצים לקום בה..
כתב הרב חיים פלאג'י זצ"ל בספר רפואה וחיים (פרק יב אות קצט) מי שרוצה לקום באשמורת בעת שירצה יאמר שבע פעמים ישר והפוך פסוק (תהלים נז ט) "עוּרָה כְבוֹדִי, עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר, אָעִירָה שָּׁחַר". ובכל פעם יזכור אותה העת שבדעתו לקום. ואח"כ יאמר (משלי ו כב) "בְּהִתְהַלֶּכְךָ תַּנְחֶה אֹתָךְ, בְּשָׁכְבְּךָ תִּשְׁמֹר עָלֶיךָ, וַהֲקִיצוֹתָ הִיא תְשִׂיחֶךָ", שבע פעמים פנים ואחור.

עוד סגולה כתב הרב שמואל הומינר זצ"ל בספר עלת תמיד (פרק לה עמוד סט) שבעת שאומר (בקריאת שמע על המיטה) פדית אותי וכו', יכוון אותה השעה שרוצה לקום ויכוון שה' יתברך יפדה אותו ויחזיר לו נשמתו באותה שעה, ויתעורר בעזרת ה' יתברך בדיוק באותו רגע שצריך לקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה