שיתוף - לביקורת הכל בגלל החתול והיונה

חני כהן :)

משתמש מקצוען
הכל בגלל החתול השחור שראיתי בבוקר. זה הכל הכל קרה בגללו.

בגללו נשפך עלי הקפה, בגללו חלפה לידי מכונית והתיזה עלי מים עכורים, בגללו חטפתי שפריץ של עגבניית שרי לעין

כשניסיתי לחתוך סלט. בגללו כמעט עמדתי למות.

מיד רצתי אל החלון, לפני שיקרה לי משהו ממש ממש רע. הבטתי בשמים הבהירים כשלפתע חלפה מולי יונה צחורה.

מאותו הרגע חיי השתנו. אריאלה ממפעל הפייס התקשרה ואמרה לי שזכיתי במיליון שקל. "אבל לא מילאתי כרטיס", אמרתי.

"על אריאלה לא שואלים שאלות", ענתה לי. "תקבלי את זה באהבה".

מיד לאחר מכן התקשר ביבי נתניהו. אמר לי שהוא רוצה שאחליף אותו. "מעולם לא התמודדתי לראשות הממשלה", הקשיתי.

"מה זה משנה. על ביבי לא שואלים שאלות", אמר לי. "את ראויה לתפקיד הרבה יותר ממני".

להתרגשותי לא היה קץ. דילגתי בעליזות במדרגות, ירדתי לחניה ובמקום הטויוטה המקרקרת מצאתי מרצדס מבריקה. אני

אומרת לכם. זה הכל הכל בגלל היונה הלבנה.

נערך לאחרונה ב:

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בגללך אני הולכת לראות יונה לבנה,
לא שמתחשק לי להיות ראש ממשלה,
ולא שאני צריכה מרצדס.
ולא שיש לי שאלות.

איש חדש

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
רמב"ם הלכות עבודה זרה וחוקות הגויים יא ד
אין מנחשין כעכו"ם שנאמר לא תנחשו כיצד הוא הנחש כגון אלו שאומרים הואיל ונפלה פתי מפי או נפל מקלי מידי איני הולך למקום פלוני היום שאם אלך אין חפציי נעשים הואיל ועבר שועל מימיני איני יוצא מפתח ביתי היום שאם אצא יפגעני אדם רמאי וכן אלו ששומעים צפצוף העוף ואומרים יהיה כך ולא יהיה כך טוב לעשות דבר פלוני ורע לעשות דבר פלוני וכן אלו שאומרים שחוט תרנגול זה שקרא ערבית שחוט תרנגולת זו שקראה כמו תרנגול וכן המשים סימנים לעצמו אם יארע לי כך וכך אעשה דבר פלוני ואם לא יארע לי לא אעשה כאליעזר עבד אברהם וכן כל כיוצא בדברים האלו הכל אסור וכל העושה מעשה מפני דבר מדברים אלו לוקה.

חני כהן :)

משתמש מקצוען
רמב"ם הלכות עבודה זרה וחוקות הגויים יא ד
אין מנחשין כעכו"ם שנאמר לא תנחשו כיצד הוא הנחש כגון אלו שאומרים הואיל ונפלה פתי מפי או נפל מקלי מידי איני הולך למקום פלוני היום שאם אלך אין חפציי נעשים הואיל ועבר שועל מימיני איני יוצא מפתח ביתי היום שאם אצא יפגעני אדם רמאי וכן אלו ששומעים צפצוף העוף ואומרים יהיה כך ולא יהיה כך טוב לעשות דבר פלוני ורע לעשות דבר פלוני וכן אלו שאומרים שחוט תרנגול זה שקרא ערבית שחוט תרנגולת זו שקראה כמו תרנגול וכן המשים סימנים לעצמו אם יארע לי כך וכך אעשה דבר פלוני ואם לא יארע לי לא אעשה כאליעזר עבד אברהם וכן כל כיוצא בדברים האלו הכל אסור וכל העושה מעשה מפני דבר מדברים אלו לוקה.

זה היה בצחוק..........
לא מאמינה בחתולים שחורים ועם לא ביונים לבנים

ואגב, אריאלה צורחת לי כאן באוזן שהיא כבר מזמן לא עובדת במפעל הפיס. 'בסדר, בסדר אריאלה הבנתי לא אכתוב את זה שוב בלי נדר. לא צריך להתעצבן...'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה