הכותרת הזו תפוסה. עימכם הסליחה.

תמיד בעליה

משתמש מקצוען
יש לי מן תחביב
מוזר כזה הזוי
ביום של קיץ סתיו אביב
למצא פתאום גילוי

צריכה לסעור
להתרגש
לאהוב עד כלות
להפגש

לבכות ממעמקים
או
לדבר עם אלוקים.

לא סובלת ת'שיגרה
מאוהבת בבילבול
לא אוהבת אנשים
שחיים על המסלול

צריכה להתפרע
לא לנשום
להתעקש
לחלום חלום קורע
אחרי יום
זה מתבקש

האמת..
מספיק לעמוד באמצע כביש בפנצ'ר
או ש...
נושא שלי סוף סוף יהיה כבר: featured

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
??????????????? featured
בשביל זה צריך אשכול "תנו לי מחמאה" כמו בפורומים מקבילים.
אצלנו החומרים חריפים וקשים ללעיסה ממש לא מומלצים לאלרגניים או בעלי מערכת חיסונית חלשה.

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יופי של שיר, לכי בכוחך זה, ועוד יאופצ'ר לך.

בקטנה:
לא אוהבת אנשים
נשמע קצת סנוב מידי, אולי עדיף 'לא מתחברת לאנשים'.

והשיר ממש זורם, קליל ומקצב נעים לקריאה.

(לא יודעת מה הקריטריונים, אבל אם צריך הרבה כניסות, ויש משהו אוטומטי שיכול לעשות את זה על בסיס דקתי, אז בכיף ;) )

פרפר סגול

משתמש מקצוען

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מקווה שאני עוזרת לך..
עוד כמה הודעות נגיב שוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה