היפראמזיס ובחילות יתר

מצב
הנושא נעול.

גילגולונת

משתמש מקצוען
איך???? צדיקה!!!
צדיקה?
עושה את זה בשביל עצמי
ולא בשביל אף אחד אחר
ולכן גם לא נופלת על אף אחד ולא מבקשת עזרה
קונים אוכל מוכן
שולחים למכבסה ולמגהצת
וזהו
מקפידה על עירוי מידי לילה כדי לא להתמוטט כי בהריונות הראשונים שלי הייתי חודשים שלמים מאושפזת

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צדיקה?
עושה את זה בשביל עצמי
ולא בשביל אף אחד אחר
קונים אוכל מוכן
שולחים למכבסה ולמגהצת
וזהו
מקפידה על עירוי מידי לילה כדי לא להתמוטט כי בהריונות הראשונים שלי הייתי חודשים שלמים מאושפזת
וואוו!! את אלופה!
ואת מצליחה לעבוד באופן סדיר?

לצאת מהריבוע

משתמש מקצוען
חחחמודה שאת!!! כמה הכלה לשני מבלי להכיר אותו...
יש לי ילדים הכי סטנדרט בעולם, מתפללת לממוצעים ולא בולטים.
ואני רחוקה מצדיקה ושוכחת לרוב מה זה פורפורציות:
בוכה על שטויות, סדרי עדיפויות הפוכים וכן על זה הדרך.
כן מרגישה שהשם מנסה אותי בנסיונות קשים (וכרגע מרגישה שקשים מידי) שאולי מצליחים לזכך קצת.
(אני כל פעם בוכה לבעלי: "מה כפרת עוונות? כמה עוונות נראה לך שיש לי? :rolleyes: ")
בלת"ק חלקי .
את מדומיינת!!!!!!!!!!!!!!!!
את הכי הכי צדיקה בעולם ששמעתי אי פעם!
את מהנשים שעליהן נאמר "בזכות נשים צדקניות עתידין להיגאל"!!!!!!!!!!!!!!!
אין יותר ברור מזה , וגם אם את בוכה על שטויות זה רק סימן לנס שאחר כ ל מה שעברת נשארת בארץ החיים והשפיות , תגידי לבעלך שישמח על הסימן הזה...
אין מילים לתאר את הצמרמורת שחשתי בכל הגוף שקראתי את ההודעה שלך .
את נדירה ,
המון המון נחת עם בעלך מהילדים המיוחדים (הם בטוח מיוחדים , גם אם כלפי חוץ נראים סטנדרטים, ילדים לאמא עם כזו מסירות נפש !!)
נגמרו לי המילים , מחכה שיחזרו

מקומית

משתמש מקצוען
כן כי גם בלי ליפול על אחרים ולעבור את זה מבחירה זאת גדלות!
קונים אוכל מוכן
שולחים למכבסה ולמגהצת
וזהו

:(
אי אפשר להשוות בין כל אחת בין ביכולת הנפשית ובין הכלכלית פיזית וכו'
מה גם שלא כל אחת יכולה להערך מראש

גילגולונת

משתמש מקצוען
בחיים לא חשבתי על רעיון של חל"ת מאמצת לפעם הבאה...
בימינו כבר נותנים שמירה....
ההריונות אצלי התחילו לפני שקייט מדלטון הפציעה לאוויר העולם עם ההיפראמזיס שלה ושינתה את כל התמונה
בהריון הראשון שלי הגעתי למיון עם פרצוף מרוסק מהנפילה הסתכלו עלי בבוז ואמרו לי - את צריכה לשתות, לכי לקיוסק!!
בהריון השני - נתנו לי כדור פראמין פעם ביום..... וקורטיזון
בהריון השלישי -(כעת 8וחצי שנים מהלידה כלומר 9 וחצי שנים מההריון) - דודה שלי מקנדה הודיעה לי שיש להם כדור למחלה שלי, ואמא שלי נסעה במיוחד הלוך ושוב לקנדה כדי להביא לי את הדיקלקטין (היא היתה בלחץ שיתפסו אותה במכס....)
ומאז שהדיקלקטין הגיע לחיים שלי יש לי הקלה מסויימת
אני לא עובדת בעבודה שאפשר לחפף בה ולכן הכרזתי על חלת מסודר מההתחלה כדי שיהיה לי אוויר לנשימה.

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אחת כמוך אני מחפשת-
ממתי את מקפידה לקבל עירוי כל יום, מתחילת ההריון או רק שמתחילה להרגיש רע?
האם ראית שינוי משמעותי לטובה עם שקית ליום?
מי מכניס לך וונפלון? ומהיכן שקיות הנוזלים וכל הציוד?
תוד רבה מראש וסליחה על מתקפת השאלות, אני מחפשת הרבה זמן מישהי שמקבלת עירוי רציף שתוכל לעזור לי...

Kings hwy

משתמש פעיל
כן רק שצריך המון כוחות גוף ונפש כדי לקבל בהריון מביטוח לאומי שמירה,
ואלו לא ממש מצרכים שקיימים אצלי...
את יודעת מה חשוב שיהיה רשום בתיק הרפואי?
מי שמתחילה עכשיו היפראמזיס, על מה כדאי שתשים דגש כדי שלמפרע תוכל לקבל שמירה?

גילגולונת

משתמש מקצוען
אחת כמוך אני מחפשת-
ממתי את מקפידה לקבל עירוי כל יום, מתחילת ההריון או רק שמתחילה להרגיש רע?
האם ראית שינוי משמעותי לטובה עם שקית ליום?
מי מכניס לך וונפלון? ומהיכן שקיות הנוזלים וכל הציוד?
תוד רבה מראש וסליחה על מתקפת השאלות, אני מחפשת הרבה זמן מישהי שמקבלת עירוי רציף שתוכל לעזור לי...
אין בעיה
את כל הטיפול התרופתי והנוזלים אני מקבלת מידי יום מהרגע שאני רואה שני פסים....
שזה כולל 4 דיקלקטין, שני זופרן, אומפרדקס בוקר וערב, ויטמין B1 ןB6 וטרבמין ונוזלים.
למזלי יש לי רופא שמשתף פעולה. אז השקיות והכל אני מקבלת מהקופה עם הנחיה איך לשמור אותן (זה לא מסובך צריך רק לדאוג שהחדר לא יהיה חם מידי)
יש לי הנחיה לעירוי יומיומי, והוריד שלי נשאר פתוח מחליפים לי פרפר בערך פעם בשבוע וחצי. הם שמות לי את זה למעלה כמעט בכתף כדי שזה כמה שפחות יזדהם.
בהריון הראשון שעשיתי את זה, ירדתי כל בוקר לקופה, אבל זה היה מעל לכוחותיי
ברבות השנים למדתי איך להחליף לעצמי לבד בלי לעשות עסק, לא אגיד לך שלפעמים אני לא מסתבכת ולא חוזר דם אל הצינור ואז אני צריכה ללכת לקופת חולים לפעמים עם השקית מחוברת אלי וזה מעצבן. למזלי נורא קרוב אליי.
חמותי היא אחות, אז היא זו שהכניסה לי וגם דאגה לי לקצת ציוד ממקום עבודתה. כזה שעמד להיות פג תוקף או עם תוקף של אתמול או שלשום.
אבל האחיות מכירות אותי ויודעות שאם אני בלי נוזלים אני באה באמבולנס...
אז הן באות לקראתי מאוד
את יודעת מה חשוב שיהיה רשום בתיק הרפואי?
מי שמתחילה עכשיו היפראמזיס, על מה כדאי שתשים דגש כדי שלמפרע תוכל לקבל שמירה?
הרופאים של ביטול היום מסתמכים בעיקר על היסטוריה של אישפוזים מרובים ורצופים. ועל תיאור מקרה שלך של חוסר תפקוד מוחלט בבית, הקאות מרובות וירידה של כחמישה אחוז ממשקל הגוף מטרם ההריון.
וכמובן הפניה נחרצת מרופא שאין ביכולתך לעבוד וזה מסוכן לך ולעובר.

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין בעיה
את כל הטיפול התרופתי והנוזלים אני מקבלת מידי יום מהרגע שאני רואה שני פסים....
שזה כולל 4 דיקלקטין, שני זופרן, אומפרדקס בוקר וערב, ויטמין B1 ןB6 וטרבמין ונוזלים.
למזלי יש לי רופא שמשתף פעולה. אז השקיות והכל אני מקבלת מהקופה עם הנחיה איך לשמור אותן (זה לא מסובך צריך רק לדאוג שהחדר לא יהיה חם מידי)
יש לי הנחיה לעירוי יומיומי, והוריד שלי נשאר פתוח מחליפים לי פרפר בערך פעם בשבוע וחצי. הם שמות לי את זה למעלה כמעט בכתף כדי שזה כמה שפחות יזדהם.
בהריון הראשון שעשיתי את זה, ירדתי כל בוקר לקופה, אבל זה היה מעל לכוחותיי
ברבות השנים למדתי איך להחליף לעצמי לבד בלי לעשות עסק, לא אגיד לך שלפעמים אני לא מסתבכת ולא חוזר דם אל הצינור ואז אני צריכה ללכת לקופת חולים לפעמים עם השקית מחוברת אלי וזה מעצבן. למזלי נורא קרוב אליי.
חמותי היא אחות, אז היא זו שהכניסה לי וגם דאגה לי לקצת ציוד ממקום עבודתה. כזה שעמד להיות פג תוקף או עם תוקף של אתמול או שלשום.
אבל האחיות מכירות אותי ויודעות שאם אני בלי נוזלים אני באה באמבולנס...
אז הן באות לקראתי מאוד

הרופאים של ביטול היום מסתמכים בעיקר על היסטוריה של אישפוזים מרובים ורצופים. ועל תיאור מקרה שלך של חוסר תפקוד מוחלט בבית, הקאות מרובות וירידה של כחמישה אחוז ממשקל הגוף מטרם ההריון.
וכמובן הפניה נחרצת מרופא שאין ביכולתך לעבוד וזה מסוכן לך ולעובר.
תודה רבה על התשובה המפורטת!
אני יודעת להחליף לבד או עם מי שסביבי... אני גם הוצאתי את הוונפלון כשהו נסתם או יצא, הבעיה שזה קורה לעיתים קרובות מידי וכל הגוף היה מחורר ופצוע ולא מצאו מקום לעוד עירוי...
יש אפשרות למרשם מהקופה לנוזלים?

גילגולונת

משתמש מקצוען
תודה רבה על התשובה המפורטת!
אני יודעת להחליף לבד או עם מי שסביבי... אני גם הוצאתי את הוונפלון כשהו נסתם או יצא, הבעיה שזה קורה לעיתים קרובות מידי וכל הגוף היה מחורר ופצוע ולא מצאו מקום לעוד עירוי...
יש אפשרות למרשם מהקופה לנוזלים?
אצלי הרופא שלי נתן. אני חושבת שאם את מסבירה לו יפה את המצב שלך וגם את ההיסטוריה שלך - אין סיבה שהוא לא יתן. אני קניתי בבית מרקחת כשאחות לא הסכימה לתת לי 6 שקיות (לשבוע) ,אגב - הרופא נתן לי מרשם גם לעירוי של זופרן אבל לא יצא לי להשתמש
גם אצלי הוונפלון נסתם ו/או יוצא, אבל זה קורה אחת ל.... ואז עושים לי עירוי חדש. זה באמת לא נעים, אבל אני במילא כמעט לא מתקלחת כל הגוף..... :eek::eek::eek::eek::(:(:(:(
אז אין כל כך איך שזה יפקע החוצה.
תקפידי לסגור את זה חזק עם הפקק ושזה לא יהיה במקום שמקפלים אותו או מקום שבא במגע עם הרבה זיהום כמו כף היד וכדומה.
גם אלכוג'ל יכול לבוא לך לשימוש וככה זה לא ייסתם לך אם זה יהיה סטרילי כל הזמן
אני אומרת לך אצלי עשו את זה ממש איפה שעושים חיסון, אולי אפילו טיפה יותר למעלה. זה היה הכי מוצלח שלי. למרות שזה לקח זמן וגם קצת כאב.
מניסיון - הנוזלים והטיפול התרופתי המוקדם זה שמים וארץ לא פחות ולא יותר
בהריון האחרון כמעט ולא הפסקתי עבודה
ואני זוכרת שאפילו אירחתי באותו חנוכה....

גילגולונת

משתמש מקצוען
נשמה. לא שלוש פעמים. ילדים נותרו שלושה שיחיו עד 120.
11 פעם הייתי במצב הזה.
אבל זהו!!!!!!
לפני שבועיים הייתי בתחילת חמישי והתחלתי סוף סוף להרגיש טוב יותר. אבל לצערי סבלתי לשווא.
אוי. רק עכשיו אני קוראת, ודומעת
@דפה יקרה הילדים שלך שלא נולדו מחזיקים לך את כיסא הכבוד
ינענעו אותו עד שיבוא משיח!
את מיוחדת וכל הכבוד לך!

גילגולונת

משתמש מקצוען
היפרומאזיס זה 9 חודשים להיות בשרותים :(
כשאין כל כך עניין לצאת משם...
רק בחלק מהמקרים
אני היפראמזיסטית מובהקת
ויש אצלי הקלה בין שבוע 20 ל30
ממשיכה להקיא לפחות 15-20 פעם ביום
אבל לא 30
ומצליחה איכשהו להגיע לעבודה
ולגעת בילדים שלי

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ד'!!!!! אני פשוט בלי בלי מילים!!!

מורמולדה

משתמש מקצוען
נשמה. לא שלוש פעמים. ילדים נותרו שלושה שיחיו עד 120.
11 פעם הייתי במצב הזה.
אבל זהו!!!!!!
לפני שבועיים הייתי בתחילת חמישי והתחלתי סוף סוף להרגיש טוב יותר. אבל לצערי סבלתי לשווא.
אוף......
למה ראיתי את התגובה הזאת?.
אני בהריון הראשון הסתובבתי עם חרדות ממש !!!!!!!!!
רצתי למוניטור כל יומיים כי דמינתי שאני לא מרגישה תנועות
כל הזמן אמרתי לבעלי אם יקרה משהו לעובר אחרי הסבל הזה אני לא יעמוד בזה
ועכשיו אני שוב פעם ב"ה ושוב פעם היפרמזיסית ב"ה
וזה מ-פ-ח-י-ד אותי
איזה אנוכית אני במקום להשתתף בצערך אני רואה רק את עצמי ..............
אז ליבי עליך את אחת הענקיות שנשארת בכלל שפויה אחרי כזה דבר ועוד ..לא יודעת כמה פעמים !!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...