עזרה היפוך אותיות

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי עבודה מוכנה בפוטו שופ - שאני צריכה לשנות רק מילים (את העבודה לא אני עשיתי)
שאני רוצה לשנות את המילים זה נכתב לי הפוך - כלומר במקום לכתוב שבט - זה נכתב הפוך ונהיה לי המילה טבש
משהו יודע למה זה קורה? ואיך אני משנה את זה?

.Osnat.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי עבודה מוכנה בפוטו שופ - שאני צריכה לשנות רק מילים (את העבודה לא אני עשיתי)
שאני רוצה לשנות את המילים זה נכתב לי הפוך - כלומר במקום לכתוב שבט - זה נכתב הפוך ונהיה לי המילה טבש
משהו יודע למה זה קורה? ואיך אני משנה את זה?
אין לי מושג איך מסדרים את הבעיה אבל, יש לי רעיון פירטי תכתבי ובין אות לאות תלחצי על החץ השמאלי
בהצלחה!!

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תקשיבי תעתיקי את כל המלל לקובץ נפרד, תשני שם ותעתיקי לקובץ הרגיל.
לי זה גם קרה כשהורדתי קובץ פוטושופ מפריפיק וכתבתי באותו המסמך

Design Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בהגדרות של הפוטושופ
Edit > preference> type יש שם אפשרות לבחור בין שני אופציות משהו עם middle layout אני לא ליד המחשב, פשוט לשנות לאופציה השנייה ולהיכנס מחדש לפוטושופ, בהצלחה

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין לי מושג איך מסדרים את הבעיה אבל, יש לי רעיון פירטי תכתבי ובין אות לאות תלחצי על החץ השמאלי
בהצלחה!!
זה מה שעשיתי - אבל זה פשוט מעצבן וקוטע את הרצף

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בהגדרות של הפוטושופ
Edit > preference> type יש שם אפשרות לבחור בין שני אופציות משהו עם middle layout אני לא ליד המחשב, פשוט לשנות לאופציה השנייה ולהיכנס מחדש לפוטושופ, בהצלחה
לא הצליח! בכל אופן תודה רבה!

Design Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הנה סרטון קטן שעשיתי להדגמה, אמנם אני עובד עם מק (וגם עם ווינדוס) אבל בגדול כמו שאמרתי צריך להגיע ל preference ואז משם הכל אותו דבר.

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הנה סרטון קטן שעשיתי להדגמה, אמנם אני עובד עם מק (וגם עם ווינדוס) אבל בגדול כמו שאמרתי צריך להגיע ל preference ואז משם הכל אותו דבר.

תודה על הסרטון
נסיתי מה שהעלתם - אצלכם רשום : world-Ready layout
אצלי אין דבר כזה
מעלה צילום מסך

קבצים מצורפים

• תמונת מסך העדפות כתב.PNG
    תמונת מסך העדפות כתב.PNG
    KB 27.1 · צפיות: 14

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סימנתי כמו שציינתם.
פתחתי את הקובץ המדובר - התחלתי להקליד - הקליד שוב הפוך.
פתחתי את חלון ה Paragraph לחצתי את הרשימה הנגללת - השורה שסימנתם - מסומנת ב V אבל היא אפורה.

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
סליחה שאני קופצת על האשכול הזה, למה בעצם אני לא יכולה לפתוח נושא חדש כאן בפורום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה