נספח לאתגר היסטוריה ישראלית • אתגר 68

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
מצוין שפתחת. תודה.
לא הייתי זמינה ליד מחשב
עכשיו הגעתי לראות
והכל וואו!!

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
רעיון שעלה לי אחרי שכבר העליתי 3 - ילדים לוטשים עיניים לקציצת חוביזה בתקופת הצנע
Designer (16).jpeg

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@חנש
התמונה שלך מקסימה!
לדעתי אם יהיה כיתוב על איזה אירוע זה מדבר, המניות שלך יעלו (לפחות בעיני)
התכוונת לשאגת אריה- הוא זכאי וכו'?
לקח לי הרבה זמן להבין...
ובאמת כדאי שתסבירי, אנחנו לא מספיק אינטלגנטים בשביל להבין לבד.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@ר-צינית היצירות שלך מופלאות!
תודה!
(מסקרן אותי מה רשמת בפרומט?)
מייקרוסופט דיזיינר:
צילום ראליסטי של חייל צעיר. ובחור יהודי דתי עם זקן, כיפה סרוגה קטנה וחולצת טי כתומה חלקה, עומדים גב אל גב עם דמעות בעיניים. ברקע עפר ובתים.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אגב, @פנינה ריימונד @כל מי שהשתתף בדיון...
לא יודעת אם דווקא יצירות מצחיקות מדורגות גבוה,
כמו שיצירות שנוגעות ברגש כלשהו גורמות לגולשים להגיב ולהצביע.
אבל בסופו של דבר חושבת שהיצירות הזוכות הן אלו שגם נגעו ברגש וגם היו מקצועיות טכנית.
שימו לב שבאתגר הזה קשה למצוא יצירות מצחיקות. אבל כמעט כל היצירות שמדורגות גבוה הן יצירות שנוגעות ברגש חזק מאד.
זה קפץ לי כשראיתי את היצירה המדהימה של @יש חיים לאחר המוות:) על גוש קטיף ומאבק החולצות הכתומות מכיוון אחר ממה שאני יצרתי. ויש פה עוד כמה יצירות על נושאים שחוזרים על עצמם. לרוב- אלו שהעבירו את הרגש והתחושה של התקופה קיבלו דירוג גבוה יותר.

עריכה: הציטוט של @שרה UI/UX , לא יודעת למה זה לא רשום...

נערך לאחרונה ב:

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לגמרי, הרגש הוא שמשחק.
מבחינתי גם רגש התפעמות מול יצירה יפיפיה ומושלמת טכנית זה רגש, אבל כמובן שפחות מיצירה שעצם הרעיון שלה מרגש. (לא מצליחה להתלהב מיצירה שלא נראית טוב, עיני זכוכית וכו')

ואגב @ר-צינית את אלופה בלהעביר רגש ובצורה מקצועית והיצירות שלך מדורגות גבוה בצדק

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ראיתי יצירות שממש מרגשות
אבל הילדים לא נראים יהודיים
זה לא חלק מהעניין של האתגרים? סתם חשבתי

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
תגידו, מה הקטע של ניקים ששמים פרצוף כועס?
הנושא הוא הסטוריה ישראלית, הגיוני שיהיו דברים שקשורים להקמת המדינה, לא?
מילא היה הנושא הסטוריה יהודית. הייתי אולי מבינה, איכשהו

קטונתי מלהבין.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
איך אף אחד עדין לא יצר את אסון מירון? :cry:
1721329684937.png

1721329759211.png

אין לי זמן לדייק את זה.
אני מצרפת פה את הפרומפט, אם מישהו רוצה לנסות ולהעלות לאתגר.
כובע מגבעת שחור מעוך של אברך חרדי, ונר בתוך צנצנת זכוכית, מונחים על מדרגות ישנות מאבן. רקע של מדרכה וקיר בצבע בז' עם מודעות מטושטשות בשחור לבן. תמונה בצבעים עצובים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה