דרוש מידע היכן קונים נעלי Floafers בישראל חוץ מנעלי גיל?

yudb

משתמש סופר מקצוען
מעדכנת למי שמחפשת
ביררתי ויש בנעלי שחר ברחוב חזון איש 33 ב"ב
מכל המידות ממידה 21
כמה עולה שם?

אנשים מנעילים את ילדיהם עם זה ליום יום?
ילדים מצליחים להתנהל עם זה בנוחות?

והכי חשוב,
זה נושם כמו קרוקס?
(יש לי ילדה שמזיעה במיוחד. רופא אמר לי לקנות לה רק נעלי עור - חושבת אולי זה תחליף. נעלי עור זה מינימום 350 ש"ח)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
כמה עולה שם?

והכי חשוב,
זה נושם כמו קרוקס?
(יש לי ילדה שמזיעה במיוחד. רופא אמר לי לקנות לה רק נעלי עור - חושבת אולי זה תחליף. נעלי עור זה מינימום 350 ש"ח)
אאל"ט קניתי שם בקיץ שעבר ב- 180
נעליים מעולות ממש, מחזיקות מעמד, נוחות, רחיצות. לא יודעת אם הן תחליף לנעלי עור אבל הן מאווררות בהחלט.

yudb

משתמש סופר מקצוען
אאל"ט קניתי שם בקיץ שעבר ב- 180
נעליים מעולות ממש, מחזיקות מעמד, נוחות, רחיצות. לא יודעת אם הן תחליף לנעלי עור אבל הן מאווררות בהחלט.
ברוכה השבה :)
אולי אקנה לה אותם וזהו.
ממש תודה!!

אם כבר,
איזה צבע מתאים לכל דבר מכל הגוונים שלהם? וזה טוב גם לילדים עם פלטפוס - כי זו גם מתנה שהיא קיבלה

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
קניתי לבנים שלי שלנה שעברה
נהנתי מהם כל הקיץ.
נשארו במצב מעולה.
כל יום בלילה שטפתי עם סבון והיה כמו חדש
חזרתי לנעול להם אותם לפני שבועיים שוב וזה טוב עליהם.
רק לאחד מהם נקרע קצת הסוליה למטה (אחרי 10 חוד' של יומיום עם בימבה ומתקני חצר וכו')

אישית, ממליצה
לגבי רגישות רק לנעלי עור. תשאלי רופא.

הבת שלי נועלת אותן בתור נעלי בית וזה מעולה...

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
איפה קנית?
חוץ מירושלים, איפה עוד ניתן לקנות?
נעלי גיל.

אני קניתי באתר שלהם ואחינית שלי מביאה את זה מאמריקה כי המשלוח לשם יותר זול.
יש כעת מבצע שקונים נעל והשני חצי

floafers.com

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברוכה השבה :)
אולי אקנה לה אותם וזהו.
ממש תודה!!

אם כבר,
איזה צבע מתאים לכל דבר מכל הגוונים שלהם? וזה טוב גם לילדים עם פלטפוס - כי זו גם מתנה שהיא קיבלה
נעל גרועה לפלטפוס
בכלל לא תומכת ברגל

כסף-חכם

ליווי משקיעים פאסיביים בשוק ההון
מנוי פרימיום
נעלי שחר ליד החנות איפור ביוטי בבני ברק

נסייניסטית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הייתי שם. הפשוטות עלות 185.
המשודרגות, זה אומר עם סוליה גבוהה, הדפס פרחים או בציפוי דמוי לק עולה 215
זה לילדים. לגבי המידות הגדולות לא שאלתי.
אבל אני מאוד רוצה לילד דגם משודרג שראיתי באתר פלופרס בחו" ל זה כחול עם ציורים כאלה משורבטים וסוליה אדומה אבל לא מצאתי בארץ. משהי יודעת ?
באתר עולה 44 $ .זה בסדר אבל הקטע המעצבן שמשלוח לארץ עולה יותר מ - 30 $. אמיתי ! !
ואת זה רואים רק באישור הסופי לתשלום.
אז בבקשה. אם אתם יודעים תכתבו.
אגב בדקתי בנעלי גיל בבני ברק גם אין להם מלאי וגם היה להם רק צבע כחול חלק וג'ינס
.

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230424-203443_Chrome.jpg
    Screenshot_20230424-203443_Chrome.jpg
    KB 269.4 · צפיות: 140

פריחת הדובדבן

משתמש רשום
הייתי שם. הפשוטות עלות 185.
המשודרגות, זה אומר עם סוליה גבוהה, הדפס פרחים או בציפוי דמוי לק עולה 215
זה לילדים. לגבי המידות הגדולות לא שאלתי.
אבל אני מאוד רוצה לילד דגם משודרג שראיתי באתר פלופרס בחו" ל זה כחול עם ציורים כאלה משורבטים וסוליה אדומה אבל לא מצאתי בארץ. משהי יודעת ?
באתר עולה 44 $ .זה בסדר אבל הקטע המעצבן שמשלוח לארץ עולה יותר מ - 30 $. אמיתי ! !
ואת זה רואים רק באישור הסופי לתשלום.
אז בבקשה. אם אתם יודעים תכתבו.
אגב בדקתי בנעלי גיל בבני ברק גם אין להם מלאי וגם היה להם רק צבע כחול חלק וג'ינס
.
גמני אשמח לדעת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה