מידע היכן ניתן לרכוש מוסיקה קלאסית?

• פותח הנושא yz
  • פורסם בתאריך

yz

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בחנות פיזית באזור ירושלים
או בחנות אינטרנטית מסודרת?
תודה!

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה אתם מחפשים?
רוב המוזיקה קיימת בחינם ברשת צריך לדעת איך לחפש
ומה שלא, חיפוש פשוט בגוגל מביא רשימה של חנויות אינטרנטיות שניתן לקנות בהם בקלות.

• תודה
Reactions: yz

yz

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני מחפשת כרגע, יצירה מסוימת
לא מצאתי בחיפוש באינטרנט חנויות מסודרות
רק באנגלית והמון חומר לא נמצא שם.
מה גם שאני מחפשת קובץ שמע איכותי.
תודה בכ"ז על התגובה.

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מחפשים חנות, מחפשים לפי שם השיר והתוצאות שמגיעות הם גם מתוך החנויות. (לדוגמא אמזון כמו שתראו בקישור למטה)
אם מחפשים קובץ איכותי פשוט מרחיבים את שורת החיפוש
למשל אם אני מעוניין בקונצ'רטו של מנדלסון אני יוסיף בשורת החיפוש את המילים Berliner Philharmonic (הפילהרמונית של ברלין)ואז אני יודע שאני יקבל ביצוע איכותי.
עשיתי חיפוש בשביל שתראו איך שזה נותן תוצאות
יש גם אתר חינמי עם כמויות בלתי נתפסות של מוסיקה קלאסית מקורית מכל המבצעים

• תודה
Reactions: yz

yz

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לא מחפשים חנות, מחפשים לפי שם השיר והתוצאות שמגיעות הם גם מתוך החנויות. (לדוגמא אמזון כמו שתראו בקישור למטה)
אם מחפשים קובץ איכותי פשוט מרחיבים את שורת החיפוש
למשל אם אני מעוניין בקונצ'רטו של מנדלסון אני יוסיף בשורת החיפוש את המילים Berliner Philharmonic (הפילהרמונית של ברלין)ואז אני יודע שאני יקבל ביצוע איכותי.
עשיתי חיפוש בשביל שתראו איך שזה נותן תוצאות
יש גם אתר חינמי עם כמויות בלתי נתפסות של מוסיקה קלאסית מקורית מכל המבצעים
הבעיה שהרוב חסום (באתרוג)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הבעיה שהרוב חסום (באתרוג)
אמזון חסום באתרוג?????
אי אפשר לבקש שיבדקו לכם סרטון ביוטיוב?
אני בנטפרי וכל פעם שיוצא לי בחיפוש הקלטה שנמצאת ביוטיוב אני שולח בקשה לבדיקה וברוב המקרים הם מאשרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה