צימר היי, אני צריכה דירה/צימר לשבת הקרובה לא בצפון

mori

משתמש חדש
היי, אני צריכה דירה/ צימר לשבת הקרובה למשפחה של זוג עם 8 ילדים. עם ברכה במושב/ כל מקום אחר בארץ רק לא בצפון או בגוש
בסביבות ה1000 ש"ח תודה!!!!!!!

מייק 65

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום! אני צריכה דירה לשבת הקרובה מטות מסעי בבני ברק 8 מיטות. 0534121304

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היי, אני צריכה דירה/ צימר לשבת הקרובה למשפחה של זוג עם 8 ילדים. עם ברכה במושב/ כל מקום אחר בארץ רק לא בצפון או בגוש
בסביבות ה1000 ש"ח תודה!!!!!!!
דירת גן גדולה, מטופחת ונקיה באזור פסטורלי בירושלים עם חצר ענקית, בריכה, ערסלים, נדנדות, טרמפולינה, המון משחקים לילדים 696175 gmail.com

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה