היו רגישים לילדים שלכם!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כנראה שרק הילדים שלי בגיל כלשהו כבר מתנגדים להחלפת חיתול, מסתובבים ובורחים עם כל הלכלוך עליהם.
מה שכתבתי על זה שהם מבסוטים , היה בתגובה להשפלה, הם לא מושפלים , אבל כן משעמם להם בגיל הזה לשכב יותר מ0.0006 חלקיקי שניה...

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אבל הילד סובל, והוא בוחר לסבול ולא לקחת אקמול. מה הבעיה פה?
נראה לך שלטובתו, זה להכריח אותו כדי להקל עליו?
אני מדברת על ילד מגיל שנתיים שלוש, שמבין , ועדיין בוחר שלא.

הבת שלי עם כמה שבועות של הקאות מרוב שיעול והתלוננה בלי סוף על כאבי גרון בסוף הרופאה עלתה על זה שיש חידק ונתנה אנטיביוטיקה , והיא בסביבות הארבע וילדה חכמה, אך פשוט לא סובלת את התרופה כמה ששכנעתי אותה שכדי שהיא תיקח וככה היא תפסיק להקיא ולהשתעל והגרון ויפסיק לכאוב לה, זה לא הלך!
רק לאחר כמה ימים היא התחילה לקחת בלי מלחמות,
אולי כיוון שראתה שבאמת זה עוזר (וכנראה לא יכלה הייתה להחליט מלכתחילה לקחת כיוון ששכחה מלפני שנה שזה גם עוזר )
או בגלל שהתעקשתי והבינה שלא ילך לה,

ילדים לא גדלים על העצים , אין מה לעשות הם גם לא מחויבים במצוות עדין,
הם בהחלט תלויים בך ובהבנה שלך ובידע שלך, חבל שיסבלו זאת בגלל
שהם לא הבינו מה נכון להחליט ולבחור!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
הבת שלי עם כמה שבועות של הקאות מרוב שיעול והתלוננה בלי סוף על כאבי גרון בסוף הרופאה עלתה על זה שיש חידק ונתנה אנטיביוטיקה , והיא בסביבות הארבע וילדה חכמה, אך פשוט לא סובלת את התרופה כמה ששכנעתי אותה שכדי שהיא תיקח וככה היא תפסיק להקיא ולהשתעל והגרון ויפסיק לכאוב לה, זה לא הלך!
רק לאחר כמה ימים היא התחילה לקחת בלי מלחמות,
אולי כיוון שראתה שבאמת זה עוזר (וכנראה לא יכלה הייתה להחליט מלכתחילה לקחת כיוון ששכחה מלפני שנה שזה גם עוזר )
או בגלל שהתעקשתי והבינה שלא ילך לה,
אנטיביוטיקה נכנסת אצלי להגדרה של משהו שחשוב לי ואני לא מוותרת עליו, אקמול לא.

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אנטיביוטיקה נכנסת אצלי להגדרה של משהו שחשוב לי ואני לא מוותרת עליו, אקמול לא.

מסכימה איתך על עקרון ההשפלה,
ועל זה שלא דוחפים אקמול על כל כאבון
אבל המקרה שהעליתי פשוט מסביר שהילד לא באמת הבין שזה יעזור לו לקחת אקמול...
את לא רוצה לתת - אל תתני,
אבל אל תגידי שהילד בחר!!!

Open Mind

משתמש צעיר
סורי...
עכשיו מצורף

קבצים מצורפים

• החום והמרפא.pdf
    2.7 MB · צפיות: 70
  • החום והמרפא.pdf
    2.7 MB · צפיות: 27

רחלי 1234

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האשכול התחיל בנושא חשוב מאד מאד וגחש לנושא חשוב אחר...
בכל מקרה תודה רבה לפותחת האשכול, למדתי הרבה.
ולטובת כולם, מצרפת קובץ וורד שקיבצתי מכל מה שנאמר (לא כולל דיונים ואקמולים)

קבצים מצורפים

• רציתי לציין מספר נקודות של רגישויות כלפי ילדים קטנים.docx
    KB 17.6 · צפיות: 30

צחור

משתמש מקצוען
לא יודעת אם כתבו את זה עדיין אבל כשמגיעים לבני ברק פשוט צריכים לשנות שיטת נהיגה בגלל זה:
אמא יקרה אל תדחפי את העגלה בכביש לפניך!!!!!
(הן עושות את זה כי אז עוצרים להם...)
סכנת נפשות!!

chani svei

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מוסיפה גם: אין מצב לקחת תינוק בעגלה ולא לחגור אותו!! אני מתפחלצת כל פעם מחדש כשאני רואה תינוק/ת לא קשורים, ולא משנה אם הוא בן שבוע ועוד לא מתהפך (העגלה כן עלולה להתהפך! יחד איתו) או שהוא בן 10 חודשים ויכול ליפול על האף ח"ו ולשבור אותו או לחטוף מכה בראש.

יצא לי לראות ב"לייב" אמא שניסתה לרדת מהאוטובוס עם תינוק לא חגור, היא הורידה את הגלגלים הקדמיים קודם (!) (במקום האחוריים!) התינוקת נפלה על הפנים על הכביש! זה היה זוועה...

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
יצא לי לראות ב"לייב" אמא שניסתה לרדת מהאוטובוס עם תינוק לא חגור, היא הורידה את הגלגלים הקדמיים קודם (!) (במקום האחוריים!) התינוקת נפלה על הפנים על הכביש! זה היה זוועה...
בטח היא גם דברה בפלאפון תוך כדי הירידה מהאוטובוס.

רותי לב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
בקשר להחלפת טיטול,
אולי את רוצה לעשות ניסוי קטן?
כל פעם לפני ההחתלה לומר לתינוק: "אני הולכת להחליף לך, ואולי יהיה לך לא נעים, אבל זה יגמר מהר בע"ה". כנ"ל לפני אמבטיה, נתינת תרופה, קינוח אף. וכו'
ותראי איך אחרי כמה ימים שאת מכבדת את הילד שלך כבנאדם, כחלק אלוק-ה, התינוק נהיה רגוע יותר.

כן!!! גם תינוק או ילד קטן הם בני אדם!!! תכבדו אותם, תשמרו על הכבוד שלהם, תשתמשו באיזה מילים נרדפות שאתן רוצות, אל תדברו עליהם מעל הראש כאילו והם לא קימיים (ילד בן שנה וחצי מבין שמדברים עליו) אל תרוצו מהר כשהילד נותן יד ונמשך אחריכם, כן תחנכו ותשמרו על גבולות אבל בכבוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה