שיתוף - לביקורת היא באה! הצילו!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אבא מדבר עליה הרבה ואומר שהיא נורא חשובה, אבל לא נראה לי שהוא כזה שמח שהיא באה.
כי הוא ממש לחוץ תמיד לפני שהיא נמצאת.

שעתיים לפני זה הוא עצבני וכולם מפחדים ממנו בבית, ואמא גם מפחדת ממנו.

נגיד לפני כמה זמן נחמי הפילה בטעות ומרוב מהירות את האגרטל, אז היינו צריכים לשטוף שוב את הבית.
אמא מהר מהר ניקתה את השישיים, אבא רק הסתובב עם פנים כאלו קצת של כעס בבית ואמר שצריך להזדרז יותר.

באמת בגלל זה אני לא כזה מחכה לה, כי אני אוהב שאבא רגוע. לפעמים מתחשק לי להגיד שאני לא רוצה שהיא תבוא, אבל היא מגיעה כמו שעון בדיוק בזמן.

שבוע שעבר החלטתי שאני לא אתן לאבא סיבה להיות בלחץ, וביחד עם שלוימי אחי התאום התאמצנו והכנו את הכל יפה ומסודר, ואבא כבר היה בשמחה ורוגע, ואמא חייכה ואמרה לנו תודה.

אלא שאז, ממש טיפי זמן לפני שהיא באה, נזכרתי ששכחתי לסדר את המקרר לכבודה, שזה התפקיד שלי. אז אבא לא כעס עליי אבל ראיתי שהוא נושך את השפתיים שלו והיה לי כזה קוועץ' בלב.

אסור לי בגלל כיבוד הורים, אבל אם היה מותר, הייתי אומר לו: אבא, הרב'ה בחיידר אמר שצריך לשמוח שהיא באה. היא מתנה. שבת המלכה!

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
נהדר ואמין ביותר.
בסוף קצת הפריע לי משהו, ואני לא בטוחה מה. שני המשפטים האחרונים לא זרמו לי. יכול להיות שריבוי הנקודות שם הופך את זה לפחות ילדותי?
חוץ מזה ממש מקסים, אהבתי גם את הכותרת שממחישה את הקונפליקט.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נהדר ואמין ביותר.
בסוף קצת הפריע לי משהו, ואני לא בטוחה מה. שני המשפטים האחרונים לא זרמו לי. יכול להיות שריבוי הנקודות שם הופך את זה לפחות ילדותי?
חוץ מזה ממש מקסים, אהבתי גם את הכותרת שממחישה את הקונפליקט.
תודה רבה.
עכשיו שאני קורא את זה, באמת המספט האחרון קצת במשלב גבוה יותר. אולי הנקודות.
(

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יוצרי ai
יפה! אפילו שמהשורה הראשונה כבר הובן במה מדובר- היה כף לקרוא! נושא חשוב

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
וואו
נושא כל כך שוב ולא מדובר
מדהיםםם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה