הטמעת טקסט עם הערות שוליים

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש כאלה שמכניסים מסמכים מוורד לתוך דף אינטרנט. ולפעמים יש שם הערות שוליים. ולפעמי (במיוחד אם מדובר בטקסט תורני) - הרבה מאוד.
אני עובד על סקריפט שמנתח דף HTML, מוצא הערות שוליים ומאפשר הצגתן באופן הדומה שהן מוצגות בוורד עצמו - חלון צף.
אם זה מעניין מישהו, אשמח לשתף (וגם לקבל הערות). אפשר גם לעשות מזה תוסף לוורדפרס.

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני הייתי ממליץ לך בחום רב לנתח את הקובץ docx ולא את הקובץ HTML שהוורד מייצא... זה יהיה הרבה יותר פשוט להגיע לתוצאה הרבה יותר טובה, יש כמה ספריות טובות לעשות את זה... אם אתה מכיר דוטנט, אשמח לעזור

דרכו של הוורד הידוע לשמצה להוסיף הרבה קשקושים לHTML ואתה תצטרך לנקות את כל מה שהוא הוסיף....

* אם כבר התגלגלנו לזה, כדאי לאפשר למתכנת שמשתמש בסקריפט לערוך את הHTML שיוצא מההערה... יש לי צורך למשהו דומה לזה ואני דווקא צריך לעשות tooltip מההערות שוליים...

בהצלחה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני הייתי ממליץ לך בחום רב לנתח את הקובץ docx ולא את הקובץ HTML שהוורד מייצא... זה יהיה הרבה יותר פשוט להגיע לתוצאה הרבה יותר טובה, יש כמה ספריות טובות לעשות את זה... אם אתה מכיר דוטנט, אשמח לעזור

דרכו של הוורד הידוע לשמצה להוסיף הרבה קשקושים לHTML ואתה תצטרך לנקות את כל מה שהוא הוסיף....

* אם כבר התגלגלנו לזה, כדאי לאפשר למתכנת שמשתמש בסקריפט לערוך את הHTML שיוצא מההערה... יש לי צורך למשהו דומה לזה ואני דווקא צריך לעשות tooltip מההערות שוליים...

בהצלחה
א. התוסף שאני עובד עליו אמור להתלבש על הדפים הקיימים כבר. בדרך כלל אנשים פשוט עושים העתק-הדבק מוורד לתוך העורך של פאנל הניהול באתר (למשל באתר מבוסס וורדפרס). ואין לי עניין לחנך אותם לעשות זאת בדרך שונה :)
ב. אם ממירים לHTML בוורד - זה אכן נכון. זה יוצא ספגטי. אבל בדרך כלל לא עושים כך, אלא, כפי שהזכרתי - עושים העתק-הדבק.

נערך לאחרונה ב:

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה רבה

לפני שאני אמור לצלול לקוד
למה זה נועד
לHTML או לוורדפרס כתוסף?

יש לך הדגמה לזה?
-
כמובן כדאי ליצור קובץ README
ולהסביר ולהדריך
תודה רבה
קובץ index.html - זה קובץ דוגמא. אתה מפעיל אותו ותראה איך זה עובד.
בהמשך, בל"נ, אוסיף את זה בצורת תוסף לוורדפרס.
בשביל שזה יעבוד על דף שלך, צריך סך הכל לצרף לדף את הקובץ JS היחיד שיש שם.

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קובץ index.html - זה קובץ דוגמא. אתה מפעיל אותו ותראה איך זה עובד.
בהמשך, בל"נ, אוסיף את זה בצורת תוסף לוורדפרס.
בשביל שזה יעבוד על דף שלך, צריך סך הכל לצרף לדף את הקובץ JS היחיד שיש שם.
הורדתי
יפה מאוד כולל טולטייפ tooltip

אני רואה שזה כבר מוטמע ומופעל באתר דין

הארה:
כדאי להוסיף קו ארוך מעל ההערות כדי להבדיל בין הטקסט להערות
{אולי גם לתת עיצוב שונה} וגם קצת ריוח

הצלחה רבה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה על הערות.
לא, באתר דין זה לא מוטמע

בעיצוב של ההערות עצמם לא נגעתי בכלל. ככה זה נראה בוורדפרס באופן סטנדרטי אם עושים העתק-הדבק מוורד.
עשיתי רק חלון צף

rutt

משתמש מקצוען
יש כאלה שמכניסים מסמכים מוורד לתוך דף אינטרנט. ולפעמים יש שם הערות שוליים. ולפעמי (במיוחד אם מדובר בטקסט תורני) - הרבה מאוד.
אני עובד על סקריפט שמנתח דף HTML, מוצא הערות שוליים ומאפשר הצגתן באופן הדומה שהן מוצגות בוורד עצמו - חלון צף.
אם זה מעניין מישהו, אשמח לשתף (וגם לקבל הערות). אפשר גם לעשות מזה תוסף לוורדפרס.
אם כבר - בהזדמנות זו - כדאי אם תוכל גם לעשות שתופיע אות / מספר הקישור בצבע שונה, וכן בהערה למטה זה יופיע בצבע שונה, שיהיה ניכר שזה אות קישור.

בעיה נוספת שנחשפתי אליה בהעברת מסמך עם הערות לוורדפרס - נוצרו רווחים גדולים בין שורות מסוימות. [כאילו עשו כמה פעמים אנטר...]. אולי זה רק בעיה אצלי.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איך אני אמורה להטמיע את זה באתר שלי?
אין לך את זה כ'תוסף' שיאפשר לי להוסיף את זה דרך ספריית התוספים?
תודה
לא. לא הוספתי את זה לספריית התוספים של וורדפרס. ואני מתלבט אם לעשות את זה בכלל.

אבל מה הבעיה להתקין דרך FILEZILLA ?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם כבר - בהזדמנות זו - כדאי אם תוכל גם לעשות שתופיע אות / מספר הקישור בצבע שונה, וכן בהערה למטה זה יופיע בצבע שונה, שיהיה ניכר שזה אות קישור.
לא הבנתי. לכל קישור תמיד (חוץ מאשר בפרוג) יש צבע שונה. את מתכוונת שיהיה צבע שונה משאר הקישורים?

בעיה נוספת שנחשפתי אליה בהעברת מסמך עם הערות לוורדפרס - נוצרו רווחים גדולים בין שורות מסוימות. [כאילו עשו כמה פעמים אנטר...]. אולי זה רק בעיה אצלי.
מאוד יכול להיות שזה משהו בהגדרות שלך. אולי תתני קישור ונראה.

rutt

משתמש מקצוען
לא. לא הוספתי את זה לספריית התוספים של וורדפרס. ואני מתלבט אם לעשות את זה בכלל.

אבל מה הבעיה להתקין דרך FILEZILLA ?
אתה מתכווין לשים את התקיה כמות שהיא בפיילזילה בספריית התוספים? לא התנסיתי בזה, אבל את זה אני יכולה לעשות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה