דרוש מידע הטבות לעובדי עיריית בית שמש

חשמלוש

משתמש פעיל
אני סייעת צמודה דרך עיריית בית שמש
קיבלתי כרטיס של ועד העובדים
הייתי רוצה לדעת למה תקף הכרטיס
האם יש הטבות? הנחות?
כל מידע יעזור לי

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה לא פשוט לשאול אותם?
גם בתוך עובדי העירייה זה לא גורף
תלוי לאן משוייכים

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אני סייעת צמודה דרך עיריית בית שמש
קיבלתי כרטיס של ועד העובדים
הייתי רוצה לדעת למה תקף הכרטיס
האם יש הטבות? הנחות?
כל מידע יעזור לי
אחד המועדונים השווים (פעם הייתי עובדת עיריה והיה ממש שווה ניצלתי כל דבר שזז)
יש לך את אתר "מועדון "שלך" ושמה יש הטבות כמו כן את הכרטיס שקיבלת זה כרטיס נטען שנותן באלפי מקומות 30% הנחה כולל מבצעים וכו'-מה שאין בשום מקום אחר ( יותר שווה מאשמורת P100 וכו) אולי משתווה ל"חבר"
זה מוגבל לסכום מסוים בחודש לדו 1000 שח ב30% אחכ ה1000 הנוסים המוטענים הם ב25% וכן על זה הדרך
כמובן הכל מפורט באתר הנ"ל וגם כמה אפשר להטעין כל חודש וכו'
*דבר נוסף יש לך הטבות של חופשות,קורסים וסמינרים "לימודיים" בסבסוד כמעט מלא-תלוי באחוזי המשרה שלך-זה באתר "שחר און"

חשמלוש

משתמש פעיל
אחד המועדונים השווים (פעם הייתי עובדת עיריה והיה ממש שווה ניצלתי כל דבר שזז)
יש לך את אתר "מועדון "שלך" ושמה יש הטבות כמו כן את הכרטיס שקיבלת זה כרטיס נטען שנותן באלפי מקומות 30% הנחה כולל מבצעים וכו'-מה שאין בשום מקום אחר ( יותר שווה מאשמורת P100 וכו) אולי משתווה ל"חבר"
זה מוגבל לסכום מסוים בחודש לדו 1000 שח ב30% אחכ ה1000 הנוסים המוטענים הם ב25% וכן על זה הדרך
כמובן הכל מפורט באתר הנ"ל וגם כמה אפשר להטעין כל חודש וכו'
*דבר נוסף יש לך הטבות של חופשות,קורסים וסמינרים "לימודיים" בסבסוד כמעט מלא-תלוי באחוזי המשרה שלך-זה באתר "שחר און"
אחדד את השאלה
יש לי 2 כרטיסים
1. מועדון שלך לעובדי הרשויות מקומיות שאת זה אני יודעת מה זה נותן לי
אבל חוץ מזה יש לי עוד כרטיס של עובדת בעיריית בית שמש
ואני יודעת שאמור להיות לי בזה הנחות בכל מיני חנויות ואתרים בבית שמש
האם מישהו בדק את הנושא

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אחדד את השאלה
יש לי 2 כרטיסים
1. מועדון שלך לעובדי הרשויות מקומיות שאת זה אני יודעת מה זה נותן לי
אבל חוץ מזה יש לי עוד כרטיס של עובדת בעיריית בית שמש
ואני יודעת שאמור להיות לי בזה הנחות בכל מיני חנויות ואתרים בבית שמש
האם מישהו בדק את הנושא
יש לך צילום? ספציפי של בי"ש? מעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה