דרוש מידע החלפת מקצוע בגיל 30 מהוראה לתכנות - יתרונות וחסרונות

hilasg

משתמש פעיל
נשמע בדיוק מתאים למורה...
אולי יתן לך יותר סיפוק לעבוד בגילאים גבוהים יותר?
נכון באמת מתאים למורה, לכן ב"ה אני מורה ממש טובה ומעולה
אולי ללמד בתיכון זה אופציה
אבל להיות מורה מקצועית ככה שזה לא תובעני כ"כ

hilasg

משתמש פעיל
אני מרגישה שתחום ההוראה פשוט שוחק, התעייפתי
המערכת שדורשת ותובעת עייפה וכיבתה אותי

מנהטן

משתמש מקצוען
שלום לכולן
אני מורה במשה"ח
האם משתלם לעשות הסבת מקצוע לתכנות כדי לקבל משכורת גבוהה
במשרד החינוך מי שיש לה משרה מלאה מקבלת ברוטו 11000 ונטו 9400 (קרובת משפחה שלי)
כמובן אם היא לוחקת חינוך כיתה ויש לה המון שנות ותר ומשרה מלאה שזה בכלל אין להרבה
אני כרגע מורה במערכת כמה שנים ותוהה האם כדאי לי לשקול ללמוד תכנות?
אני מורה קרוב ל8 שנים וכבר עייפה מלחנך מצד שני האם זה כדאי בכגיל 30 לעשות הסבת מקצוע?
מתכנות האם השכר אצלכן הוא באמת מאוד משמעותי ויש ביקוש?
אפה כדאי ללמוד?
לא קראתי מה כל החכמים כתבו לך
רק שתדעי שעבודה בחינוך ועוד במשרד החינוך זה נקרא משרה יציבה ובטוחה
והייטק זה ממש לא יציב. סתם שתדעי.
הייתי מציעה אולי לעשות תואר שני ולהתקדם למשרה רצינית יותר אפילו ניהולית בתחום החינוך במשרד החינוך.

מבריקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לפרקטיקה?
יש מלא קורסים אינטרנטיים חינם או במחירים מצחיקים, תרשמי לקורס שמלמד שפה אחת, ותראי אם את מצליחה, אם את נהנת מזה אם זה מה שאת רוצה לעשות בשנים הקרובות
קופצת על השרשור הזה.
אשמח לקישורים

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למה בעצם את רוצה לעבור להייטק? למה את חושבת שזה מתאים לך?
אם זה רק בגלל המשכורת ולא בגלל שאת חושבת שתהני בזה, אז לדעתי לא כדאי.
לעבוד במקום שלא מתאים לנקודות החוזקה שלך זה שוחק הרבה יותר.
נכון שבתור מתכנתת לא יהיו לך את הגורמים לשחיקה כיום, אבל יהיו גורמים אחרים כמו חוסר בחופשים, שעות עבודה רבות מדי יום, והתעסקות יומיומית בעבודה לא אהובה.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כמו שכולם כתבו פה- השוק מאד קשה היום , ובכלל- המשכורות הגבוהות שאת מדברת עליהן הם ממש לא נחלת הכלל
בדרך כלל זה רק אחרי שנות ניסיון , וזה גם בתנאי (בדרך כלל אבל יש חריגים) שזה תואר - בערך 4 שנים למידה שבהם את לא ממש יכולה לעבוד תוך כדי ,
נראה שמישהו כאן הגיע להטריל :)
אין לי הרבה מה להוסיף אחרי הדברים החכמים שנכתבו בשרשור כאן חוץ מסתירה להודעה הזאת,
ההתחלה בשוק ההיטק קשה, אבל אחרי שיש ניסיון טוב של שנתיים אפשר להגיע למשכורות מעולות גם בלי תואר (אין תואר הרבה חשיבות, למרות שמלכתחילה מומלץ עם).
שנית גם תוך כדי שלומדים לתואר אפשרי בהחלט לעבוד במשרת סטודנט...

נערך לאחרונה ב:

גלי ים

משתמש רשום
מקצוע ההוראה באמת מאד שוחק......
אולי לנסות לקחת שבוע חופש ולחזור עם כוחות מחודשים?
אני חושבת שמי שבאמת מחוברת להוראה לא תוכל בקלות לעזוב......

מ7043

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נראה שמישהו כאן הגיע להטריל :)
אין לי הרבה מה להוסיף אחרי הדברים החכמים שנכתבו בשרשור כאן חוץ מסתירה להודעה הזאת,
ההתחלה בשוק ההיטק קשה, אבל אחרי שיש ניסיון טוב של שנתיים אפשר להגיע למשכורות מעולות גם בלי תואר (אין תואר הרבה חשיבות, למרות שמלכתחילה מומלץ עם).
שנית גם תוך כדי שלומדים לתואר אפשרי בהחלט לעבוד במשרת סטודנט...
הבעיה להגיע בכלל למשרה
וגם אחרי שנתיים, יש עכשיו גל של פיטורים

אומנות מתפרצת

משתמש צעיר
בלת’’ק חלקי
בספר אמונה וביטחון כתוב שצריך לאדם ללמוד ולעסוק במקצוע שהוא אוהב ומתאים לתכונותיו ולגופו בלי קשר לרמת ההכנסה!!!
אם השיקול שלך זה כסף -זה בוודאי לא משנה תקבלי ,את המגיע לך גם דרך ההוראה התכנות לא יוסיף כלום!
אם העניין הוא חיבור למקצוע וכו... אז בוודאי שכדאי לעשות הסבה..

שיבוא

משתמש פעיל
מה השכר של פראמדיקית ומה זה דורש?
האמת שאני לא ממש יודעת.
אני רק יודעת שזה דרגה אחת מתחת לרופא.
העבודה האפשרית שם זה או באמבולנס שכנראה את פחות בעניין. או במרפאות.
האמת חיפשתי עכשיו בגוגל מה השכר של פראמדיק.
לא משהו... את יכולה לחפש בעצמך....
אם ככה, מה עושים?
לא חושבת שהגיוני להשאר ככה, אני מאסתי כבר
אני לגמרי מבינה אותך... ואם את יודעת שלא הגיוני להישאר ככה יותר אז את יודעת מה את מרגישה.
ולעשות שינוי בתוך ההוראה יהיה כמו משכך כאבים לתקופה. אחרי זה זה יתעורר שוב.

צריך להיות ברור לך משהו- גיל 30 זה לגמרי תחילת החיים.
יש לך עוד יותר מ30 שנה לעבוד בעזרת השם. אז חבל על הזמן. תמיד תוכלי לחזור להוראה אם לא תצליחי במקומות אחרים.
ויש היום מלגות והרבה עזרה כלכלית. אז חבל להישאר איפה שלא שמח לך.
זו דעתי. ואני לא רק מדברת אני גם עושה את זה בעצמי.

hilasg

משתמש פעיל
האמת שאני לא ממש יודעת.
אני רק יודעת שזה דרגה אחת מתחת לרופא.
העבודה האפשרית שם זה או באמבולנס שכנראה את פחות בעניין. או במרפאות.
האמת חיפשתי עכשיו בגוגל מה השכר של פראמדיק.
לא משהו... את יכולה לחפש בעצמך....

אני לגמרי מבינה אותך... ואם את יודעת שלא הגיוני להישאר ככה יותר אז את יודעת מה את מרגישה.
ולעשות שינוי בתוך ההוראה יהיה כמו משכך כאבים לתקופה. אחרי זה זה יתעורר שוב.

צריך להיות ברור לך משהו- גיל 30 זה לגמרי תחילת החיים.
יש לך עוד יותר מ30 שנה לעבוד בעזרת השם. אז חבל על הזמן. תמיד תוכלי לחזור להוראה אם לא תצליחי במקומות אחרים.
ויש היום מלגות והרבה עזרה כלכלית. אז חבל להישאר איפה שלא שמח לך.
זו דעתי. ואני לא רק מדברת אני גם עושה את זה בעצמי.
איך את עושה בעצמך?
אשמח לקבל השראה :)

hilasg

משתמש פעיל
בלת’’ק חלקי
בספר אמונה וביטחון כתוב שצריך לאדם ללמוד ולעסוק במקצוע שהוא אוהב ומתאים לתכונותיו ולגופו בלי קשר לרמת ההכנסה!!!
אם השיקול שלך זה כסף -זה בוודאי לא משנה תקבלי ,את המגיע לך גם דרך ההוראה התכנות לא יוסיף כלום!
אם העניין הוא חיבור למקצוע וכו... אז בוודאי שכדאי לעשות הסבה..
אני אשמח לשמוע מאנשים שבאמת מתנהלים כך, עובדים במה שרוצים למרות שהשכר לא משו ובאמת רואים ישועות

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני אשמח לשמוע מאנשים שבאמת מתנהלים כך, עובדים במה שרוצים למרות שהשכר לא משו ובאמת רואים ישועות
חושבת שזאת דרגה באמונה, וכל הכבוד למי שנמצא שם אבל אפשר בהחלט להבין את מי שלא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה