החלפת כיוון של דלת למרפסת

דייויד

משתמש צעיר
יש לנו מרפסת שיוצאת מהחדר שינה והדלת שלה נפתחת לתוך החדר, מה שתוקע אותנו בתכנון של החדר. הדלת היא אלומיניום,
האם יש אפשרות בקלות לעשות שהדלת תיפתח לכיוון המרפסת?
אופציה ב' האם אפשר אפילו לשנות את כיוון הפתיחה, שיהיה משמאל לימין במקום המקום הנוכחי שהוא מימין לשמאל.
או שזה דורש להחליף את כל המשקוף,
ומה העלויות של האפשרויות?
בתודה מראש לכל העונים.

מברר

משתמש פעיל
יש לנו מרפסת שיוצאת מהחדר שינה והדלת שלה נפתחת לתוך החדר, מה שתוקע אותנו בתכנון של החדר. הדלת היא אלומיניום,
אופציה ב' האם אפשר אפילו לשנות את כיוון הפתיחה, שיהיה משמאל לימין במקום המקום הנוכחי שהוא מימין לשמאל.
בתודה מראש לכל העונים.
מציע לכם בחום לוותר על הרעיון
זה מונע את האפשרות לתריס

ציפי ליבוביץ

משתמש רשום
D I G I T A L
בתודה מראש לכל העונים.
מה עשיתם בסוף? יש לנו את אותה בעיה

"המאיר לארץ"

משתמש פעיל
אני יודע שבאחיסמך הרבה אנשים עשו את זה עם הדלת של המרפסת שרות
אבל זה דלת עץ וזה יותר קל
ועד כמה שידוע לי צריך להחליף לגמרי
ואשמח לדעת עלויות של דבר כזה
כי הייתי שמח להחליף כיוון לדלת הכניסה לבית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה