דרוש מידע החזר על משקפיים ב"מכבי שלי"

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האם ישנו מקום שמקבלים יותר מ 50% החזר?
ואם אין יותר - איפה הזכאות ל 50% חוץ מעינית
תודה על כל מידע בענין

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ברשת 280 יש 50% החזר

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הזכאות הרגילה זה 50% על משקפיים או עדשות פעם בשלוש שנים עד תקרה של 1000 ש"ח וזה לא רק בעינית, בירושלים יש גם ב280 ועוד חנות שאני לא זוכרת את שמה (בערים אחרות אני לא יודעת)
בנוסף יש הנחה גדולה יותר לבעיות ספציפיות כמו קרטוקונוס, מספר או צילינדר מעל 7 ואולי עוד.
רק לשים לב טוב טוב שלא עוקצים אותכם בחנות, מה ששמתי לב שהחנויות עושות הם מורידים את כל הזכאות, כלומר מעדכנים את מכבי כאילו קניתם משקפיים באלפיים ש"ח ואז הם מקבלים החזר גדול (מה שקורה זה שמכבי לא באמת משלמת לחנויות חצי מחיר מהמשקף אלא פחות בגלל שבזכותם הרבה אנשים קונים אצלם) ואז בתוך השלוש שנים שתבואו שוב לקנות יגידו לכם שכבר ניצלתם את הזכאות...
זה בדוק ככה החנויות עושות...
צריך ממש לעמוד על זה שלא יורידו את כל הזכאות, אני התעקשתי איזה שעה שלמה והמוכרת מנסה להסביר לי שהם מפסידים מזה כי מכבי לא משלמת להם מחיר מלא, אבל בסוף הראתי לה מה כתוב באתר ולא היה לא ברירה...

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
רציתי לקנות משקפיים בבן ארי אמרו לי 1200 עם מכבי שלי 600
הלכתי לחנות רגילה (טובי) מצוינת אמרו לי 460 .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה