החבר הכי טוב שלי / יעל רוטנברג

• פותח הנושא y&m
  • פורסם בתאריך

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אחת החנויות להן יש ריח חזק, כזה שלא נותן לי לעבור בלי להיכנס, להציץ, לקחת משהו ולהשאיר חלק מהארנק שלי ביציאה - זו חנות ספרים.
באחת הגיחות מצאתי ספר במחיר מבצע, היה נראה לי משהו טוב לילדים, לקחתי.
קראתי והתפעלתי. הספר מכיל בתוכו אימון מושלם לחיזוק הביטחון העצמי ולרכישת ידידים נכונה.

כך חשבתי והעברתי אותו לילדי.

שמחתי מאד לראות גם את בני (8) חושב כך. הוא לא אמר לי. אבל מאז, תדיר כשאני עוברת בערב לאסוף את הספרים שנשרו מהמיטות, אני מוצאת את הספר הזה חוזר על עצמו, עוד לפני הקומיקסים השונים.

הספר בשפה קולחת ורגישה מתאר את המצב החברתי והנחות מנקודת מבטו של ילד, הילד פוגש חבר זהה לו, ידיד אמת המקבל אותו כמו שהוא, מבין מכיל ונותן לו כלים איך לרכוש בטחון. הידיד נפרד ממנו בשעה שהוא חש מבוסס במצבו החדש.

מהדברים משתמע שהחבר הוא הקול הפנימי החזק שבתוכו של כל אחד.

מומלץ מאד.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ו... אני לא מכירה את הסופרת, את ההוצאה, או כל אחד משרשרת ההפקה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יעל רוטנברג היא אחות של מיה קינן...

תוכלי להעלות סריקה של הכריכה?
נשמע לי מוכר מאד, אני לא מצליחה לשחזר. אוף.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
בזכותך.
הלכתי עכשיו לספריה ולקחתי אותו לבת ה8 שלי.

כלבבי

משתמש רשום
ביתי קוראת אותו מידי פעם. מפעם לפעם היא נהנית יותר ויותר ואני בהחלט חושבת שזה שינה אצלה משהו.
זה לא ספר עלילתי טיפוסי. בכלל לא

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
גם הבן שלי בן 10 קרא בשקיקה, נהנה מאד ואף יישם חלק מהכתוב.
ממליצה בחום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה