החבילה השבועית, עכבר בשק, חתול בקופסה, צנצנת ההגיגים - - -

מצב
הנושא נעול.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בס״ד

אני מתעתד לצאת עם רשימת תפוצה במייל שתכלול הגיגים ועניינים שונים. (כן, במקום לשפוך אותם במפוזר בכל מיני פינות בפרוג)
https://www.prog.co.il/threads/עלון-שבועי-במייל-אני-צמא-כל-כך-לדעתכם.387370/

פעם מדור כמו ליל שישי בפרוג, פעם מדור שייקרא כסא הויידויים ובו אישים שונים יירואיינו ויתוודו על כל סודותיהם, פעם סתם טיפ שבועי, או כל מיני שמאלצים מהסוג הזה.
חשוב לי שהפורמט יהיה אחיד, אך המודרים יהיו שונים משבוע לשבוע.
האם יש לכם שם מתאים לכל המכלול, מעבר לרשימת התפוצה הגנרי?
הצעתי כמה שמות בכותרת, יש לכם אולי הברקות נעימות יותר וקולעות יותר למטרה?

נתן.

כוכב מבריק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
סתם-ספאם
בהשראת:
הגיגים חגיגיים
או רק: הגיגים
אם נלך על הסגנון שלך עד כה,
יהיה מתאים כותרת ארוכה ודפוקה מסוג:
הגיגים מפרי עטו של נתן גלנט ועד שלא תהיה לי כותרת מתאימה זה מה יש | גליון מס' 1
או לחילופין:
החבילה השבועית, עכבר בשק, חתול בקופסה, צנצנת ההגיגים וכל מטעמים | טור מס' 857
בהצלחה רבה!

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@נתן גלנט
כותרת המייל מיועדת לבטא מה יש בפנים, ובעברית, למה כדאי לי לפתוח.

זה שאתה סאטירי אני יודע, זה שאתה שלחת את המייל אני רואה, ואני מבין כבר מה סגנון התוכן, כך שאין צורך לבטא את העניין הזה גם בכותרת.
קח בחשבון, כשאתה פותח את המייל ליד חבר/בוס/עובד וכ"ו.. כותרת בסגנון שהעילית לא מכבד, לא אותך ככותב, אלא אותך בתור מנוי, זה לא נעים.

ממליץ לשים כותרת כל פעם לפי התוכן שיש בפנים.
ממש כמו כותרת כתבה של ליל שישי.
ואם יש מספר נושאים.. אני סומך עליך שתדע לכתוב משהו שיגרום לי לפתוח את זה, ומכבד.

(ועוד משהו, לפעמים כשאנחנו עסוקים אנו מוצאים את עצמינו מדלגים על מיילים כאלו ואחרים כי אנחנו יודעים מה התוכן שם מוסיף לנו ליום-יום.. וכרגע אין לנו זמן לזה.. ואז, אחרי פעם פעמיים אנחנו מפספסים משהו שהיה מעניין שם במיוחד..., ברגע שהכותרת מבטאת את התוכן הספציפי בפנים אז גם אם דילגתי בשיטתיות על 3 מיילים שלך הפעם אני יפתח, כי לרחם על אחמד נוגע לליבי. לא באמת).

.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ליל שישי.
לא מחליפים חתולים ומותגים באמצע הר(י)צה...
חתולים בלי עכברים.png

וחוץ מזה - זה שם מחייב, כל שבוע והליל שישי שלו............

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
@נתן גלנט
כותרת המייל מיועדת לבטא מה יש בפנים, ובעברית, למה כדאי לי לפתוח.

זה שאתה סאטירי אני יודע, זה שאתה שלחת את המייל אני רואה, ואני מבין כבר מה סגנון התוכן, כך שאין צורך לבטא את העניין הזה גם בכותרת.
קח בחשבון, כשאתה פותח את המייל ליד חבר/בוס/עובד וכ"ו.. כותרת בסגנון שהעילית לא מכבד, לא אותך ככותב, אלא אותך בתור מנוי, זה לא נעים.

ממליץ לשים כותרת כל פעם לפי התוכן שיש בפנים.
ממש כמו כותרת כתבה של ליל שישי.
ואם יש מספר נושאים.. אני סומך עליך שתדע לכתוב משהו שיגרום לי לפתוח את זה, ומכבד.

(ועוד משהו, לפעמים כשאנחנו עסוקים אנו מוצאים את עצמינו מדלגים על מיילים כאלו ואחרים כי אנחנו יודעים מה התוכן שם מוסיף לנו ליום-יום.. וכרגע אין לנו זמן לזה.. ואז, אחרי פעם פעמיים אנחנו מפספסים משהו שהיה מעניין שם במיוחד..., ברגע שהכותרת מבטאת את התוכן הספציפי בפנים אז גם אם דילגתי בשיטתיות על 3 מיילים שלך הפעם אני יפתח, כי לרחם על אחמד נוגע לליבי. לא באמת).

.
בדקתי שוב הוא לא ביקש שם לכותרת של המייל, הוא ביקש שם כולל לכל חבילת המדורים.

אמנם הנימוק שהעלית של האי נעימות של הקורא, שייכת גם אם זה לא יהיה בכותרת אלא יהיה מודגש בתוך המייל.

ולכן טוב שיהיה בו איזון בין השם מכובד ל'פלפל החריף'

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה