הזעה מרובה בידיים

דייייייייייי

משתמש פעיל
מחפש המלצות ממי שהצליח להתפטר....
(שינויי תזונה-לא הועילו)
בעיקר בעזרת ניתוח, או מכשיר מירה דריי.

ישי.כ

משתמש פעיל
(שינויי תזונה-לא הועילו)
השאלה מה שנית בתזונה?
יש כמה שינויים שיכולים להקל:
  • לאכול הרבה פירות וירקות טריים על מנת לספק לגוף כמות טובה של ויטמינים ומינרלים
  • לאכול דגני חיטה מלאה המספקים לגוף כמות טובה של סיבים תזונתיים
  • לספק לגוף כמות טובה של ויטמין B, הנמצאים בין היתר ב: ביצים, קטניות, גזר ואבוקדו
  • לשתות מים ותה ירוק על מנת להחזיר את הנוזלים לגוף ולהסדיר את חילוף החומרים בגוף.
  • בישול בשמן זית המתעכל ביעילות רבה יותר בגוף ומייצר פחות חום
  • שתיית תה מרווה המכיל חומצה טאנית טבעית
  • להימנע מקפאין, מאכלים חריפים, עישון ואלכוהול, המגבירים את טמפרטורת הגוף וגורמים להזעה
  • להימנע משום ובצל ככל הניתן. מוצרים אלה מעלים את טמפרטורת הגוף ומוסיפים ריח רע לזיעה

הדסולה

משתמש מקצוען
(שינויי תזונה-לא הועילו)
בעיקר בעזרת ניתוח, או מכשיר מירה דריי.
הבת שלי עברה ניתוח בגיל 17 והיא מאושרת מאד מאד . גם אין לה הזעת יתר .אותי משהו חסר משמעות .הניתוח עצמו אורך חצי שעה והשמחה ממש חזרה

עשירה

משתמש מקצוען

דייייייייייי

משתמש פעיל
לי אמרו שהזעת יתר בכפות ידיים זה תופעה של גיל ההתבגרות
השאלה היא רק מתי נגמר גיל ההתבגרות.
התחיל לי באזור גיל 9, והיום אני כבר בת 20+.
(ולא ידוע לי שעברתי אז טראומות מסוג כלשהו, או שאני חווה קושי רגשי, וכו')

הדסולה

משתמש מקצוען
מה תרצו לדעת? זה לא קשור לגיל ההתבגרות ,זה לא עובר לצערי הרב, הניתוח פשוט מאד אם הרופא מומחה כמובן ,כי הןא מנתק בלוטה שנמצאת קרוב לחזה,התאוששות כלום יום יומיים,כאבים ? אופטלגין לא יותר,הלכנו הביתה אחרי חצי יום ברוך השם, עוד פרטים 0533135517 בשמחה

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
אני סבלתי מתופעה זו מגיל צעיר ממש לא זוכרת את עצמי בלי זה
בגיל 14 עברתי ניתוח באסותא
ניתוח פשוט יחסית אשמח לתת לך פרטים באישי
כן קבלתי זעה פצויית
עדיין שווה
לא היו לי חיים קודם

אלי888

משתמש צעיר
בזמנו התייעצתי עם אלימלך פירר האם לעשות את הניתוח הנ"ל.
תשובתו היתה: "לא נכנסים לסכנת חיים בשביל שיפור איכות החיים".
פירוש הדבר, בכל ניתוח אפי' הקל ביותר יש מידה מסויימת של סכנה, כי בכ"ז מדובר בהרדמה כללית ובהתערבות חיצונית בגוף האדם, ולכן לדעתו בשביל לשפר את איכות החיים אין זה מצדיק.

במשך החיים הבנתי שכאשר משלימים עם המצב ולומדים לחיות איתו, אז באופן כללי נהיה יותר קל להתמודד עם זה על כל הקשיים שבכך, לעומת כשלא משלימים עם המצב.

יוסי1234

משתמש מקצוען
גיסי קנה מכשיר כזה שמחברים לחשמל משהו עם מים
יכול להיות שזה המכשיר שהזכירו פה
בקיצור עבר לו הכל
והוא היה ממש מזיע בידים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה